www.sudzibas.lv Via Sms Drausmīga attieksme pret klientiem!

Via Sms - Drausmīga attieksme pret klientiem!

Viasms.lv vispār ahujel! Vienu dienu nokavēju maksājumu, tie jau draudu vēstules sūta uz e-pastu. Uz e-pastiem gandriz vispār neatbild, tikai atnāk atbilde , lai sazinos ar speciālistiem, bet var būt man nav telefons, un negribu sazvanīties, man var būt vieglāk ir ar e-pastu vieglāk sazinaties, bet nekā, viens un tas pats tekst nāk atpakaļ. Viasms.lv nav kaut kāds krievu kantoris? Vairākas reizes esmu zvanījusi, vienmēr krievi atbildēja. Nenoklausās līdz galam klausuli nomet, viņiem pat cieņa nav pret klientiem!

R

Likumsargs 16.01.2012

Nu galīgi nepiekrītu!
VIASMS vienmēr laipni apkalpo un arī ja nākas mazlietiņ iekavēt, tad nekas briesmīgs nenotiek, tikai nevajag šo kavējumu ievilkt.
Tās vēstules sūta robots, tāpēc nevajag uzreiz stresot, bet vienkārši sazināties ar viņiem un viss būs OK!
Un nacionalitātei te nav nekādas nozīmes!

E edgpavl 16.01.2012

No ātrajiem kredītiem izvēlos tikai SMScredit un VIAsms, ar VIASMS nav bijušas problēmas, esmu ņēmis kredītu reizes trīs, tiesa neesmu neko kavējis. Par klientu tālruņiem nezinu, nebija iemesla zvanīt.

A Arshak Teruni 29.09.2012

ViaSMS.lv Игнорирует в наглую своих клиентов 28.09.2012