AtrisinātaAndrejs, Ilze Krūmiņa, Ināra Zariņa - Naudas izkrāpšana

Lūgums atsaukties visus, kuri ir apkrāpti no šo personu puses, sakarā ar http://paymarket.webs.com/ tā saucamo biznesu. Sistēma +- ir saprotama, bet būtu labi, ka atsauktos reāli apkrāpti cilvēki un tiem, kuriem itkā potenciālais klients ir sūtījis maksājuma uzdevumus, kuri tāpat skaidrs, ka 100% ir viltoti.

Personīgi mani apkrāpt neizdevās, bet es vācu visu informāciju policijai.
Sazināties varat ar mani caur e-pastu [slēpt]@tvnet.lv

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 21.04.2016

Andrejs vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

L Laila 21.11.2011

Atvainojos, nepareizu e-pastu uzrakstīju. [slēpt]@tvnet.lv

L Laila 21.11.2011

Ja nu kādam tiešām vajag tās grāmatas, vismaz daļu no tā murgojuma, tad droši rakstiet. Izsūtīšu un pat naudu neprasīšu:)))

1_Business psychology.doc1.57 MB

2_Business_motivation.doc2.10 MB

3_Essential Business Leadership Skills.doc1.27 MB

4_How to Build Your Online Business.doc2.56 MB

5_Small_business_marketing_strategies.doc3.09 MB

N nuja 23.11.2011

Lasīt no apakšas uz augšu.

Ināra Zariņa:

ne man rit gramatas nevajag, es jau sazvanijos ar inspektoru un caur finansu policijum mans konts tiks iesaldets lai nauda lidz jums neaiziet. rit rakstišu iesnieguu par naudas atguvi un kompensacijas piedziņu

Labi.
p.s Tad rīt pēc naudas ienākšanas jums tās grāmatas sūtīt, vai ar vairs nevajag?

Citējot inara zarina :
nu labi, tad tiksimies iecirknī

Manis pēc kaut Romas pāvestam. Es neko sliktu neesmu izdarījusi. Manā kontā naudas vēl nav, tad, kad būs nauda pie manis, tad varēsiet man izteikt pretenzijas.

Citējot inara zarina :
Es negaidīšu lidz ritdienai, jus teicat ka uzreiz pec pdf kopijas nosutisiet.
man gramatas obligati- OBLIGATI uz šodienu vajag jo man vinas japardod talak. Es tad rakstu iesniegumu par jusu krapniecubu ? No jums piedzisu ari to kompensaciju, jo sāda ņirgašanās visas dienas garum- man nav pieņemama

Jauki, rīt ienāks nauda, tad arī saņemsiet grāmatas.

luk ari atseviskā failā

ok, gaidu

ok tulit bus pdf

Citējot Liene Hoohlova :
kādā sakarībā muļķi? Es nezinu kā izskatās print screen formāts, bet zinu kā izskatās pdf, un tas nav jātaisa, to var izprintēt no jebkuras internetbankas.

Citējot inara zarina :
nu es uz telefona nevaru tadu uztaisit, as jus tagad muļķi ar mani dzenat?

Citējot Liene Hoohlova :
Gaidu pdf formātā, jo tas ko jus man otru atsutijat nav pdf formats:)

Citējot inara zarina :
re kur ir bez nekadiem log vienkarsi maksajums uz doto bridi neko savadaku nevaru uztaisit no telefona.
te viss ir redzams. Un jus teicat lidz 21:00- tiesam man bus jazvana tai policijai?

Kad atsūtīsiet man maksājuma uzdevumu bez tiem logo pa malām, tad ar būs grāmatas.

Citējot inara zarina :
es jau sen ka vairs neesmu pie datora, es no telefona rakstu. Pie datora busu tikai ritdien, jo biblioteka jau slegta.

KUR IR MANAS GRAMATAS?

Citējot Liene Hoohlova :
Atsūtiet man lūdzu maksājuma uzdevumu, kur neparādās visi tie pa malām izlecošie: inbox.lv ienākošie, un Skype, Google Crome logo. :))

Citējot inara zarina :
nosutiju, pielikuma kopija, gaidu materialus

labi.

Citējot inara zarina :
nu tad es tagad nosutu jums kopiju, un jus stundas laika man gramatas?

viss atkarīgs kā jūs veiksiet apmaksu. Maksimums laikam stunda. Man jau ar jāveic maksājums, lai nopirktu grāmatas, jo esmu starpnieks. Vai Jums tas derēs?

Citējot inara zarina :
Tikai lieta tāda, ka es sūtīšu naudu Jums no citas bankas konta, līdz ar to nauda līdz Jums tik ātri neaizies. bet man materiāli ir vajadzīgi uz šodienu
Es varu Jums nosūtīt naudu, un nosūtīt maksājuma kopiju PrintScreen veidā, kur būs redzams ka nauda ir nosūtīta uz Jūsu kontu.
Tad Jūs atsūtīsiet materiālus uzreiz?

Labdien!

Sazinājos ar attiecīgo cilvēku, grāmatas var nopirkt.

p/k 280990-12955
LV66UNLA0050018326823

Labdien!
Pamanīju Jus PM Company datubāzē! Es labprāt vēlētos iegādāties 3 grāmatas! Par katru grāmatu maksasu 25ls, tātad kopā būs 75ls.

1- Business Psychology
2- Business Motivation
3- Essential Business Leadership Skills

Ja esat ar mieru man pārdot šīs grāmatas dodat savu bankas konta nr uz kuru pārskaitīt naudu!

Komentārs veiksmīgi atrisināts

Cilvēks vairākas reizes mēģināja sazināties ar autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti.

N nuja 23.11.2011

Citējot Ilze Krūmiņa :
kadu naudu? to ko klients sutija? nu ta tacu tikai nakamaja diena atnaks ja suta no citas bankas

jus tacu teicat ka jus 25ls varat maksat, tad kas par lietu?

Gaidu, kad man ieskaitis naudu, velos jums parskaitit visu summu. Cilvēks vēl nav no darba atpakal

Citējot Ilze Krūmiņa :
nu stunda jau itka pagaja, tad pirksiet tas gramatas?

Nesūtiem man sms. Pēc stundas pārskaitīšu visu naudu

Citējot Ilze Krūmiņa :
Ja sutat, un atsutat maksajuma kopiju

> Man būs nepatikšanas laikam ar klientu. es varu jums parskaitit 25
> Ls tagad un sanjem gramatas?
> Citējot *Ilze Krūmiņa [1]*:
>> Sutat ludzu uz kolega kontu un atsutat maksajuma kopiju
>> Bankas konts: LV79PARX0013175430001
>> Banka: Citadele
>>>
>>> Man cilvēks atsūtīja maksājuma uzdevumu. Uz kādu kontu
>> man
>>> jāmaksā nauda, lai varu tās trīs grāmatas iegādāties?
>>> Citējot *Ilze Krūmiņa [1]*:
>>>> Tātad Jūs šajā projektā esat klientu apkalpojošais
>>>> administrātors/mākleris. Katram klientam ir datubāze-
>> tā ir
>>>> maksas programma. Un tiklīdz viņš vēlas iegadāties
>> kādu
>>>> informatīvo materiālu, viņš raksta kādam no
>> cilvēkiem kuri ir
>>>> reģistrēti datubāzē. Un es Jūs esmu reģistrējusi.
>> Tad
>>>> cilvēks pasaka kādu tieši materiālu vēlas un nosauc
>> cenu. Tad
>>>> Jūs šo materialu varat nopirkt no manis pa 10ls un
>> pārdot savam
>>>> klientam par dārgāku cenu.
>>>> Visu naudu ko dabūjat Jūs varat paturēt sev.
>>>>
>>>> Jums tagad vajadzetu uzrakstīt klientam, ka esat ar mieru
>>>> norēķināties, un iedot šim klientam savus bankas
>> rekvizītus, uz
>>>> kurieni klientam sūtīt naudu. Uzreiz pēc maksajuma
>> varat
>>>> materiālus pirkt no manis un pārsūtit tālak savam
>> klientam.
>>>>
>>>> Visa pirkšana un pārdošana notiek caur datoru. nauda
>> tiek
>>>> sūtīta uz internetbanku, bet informatīvie materiāli
>> pēc naudas
>>>> samaksas tiek sūtīti uz e-pastu. Ja diviem cilvēkiem ir
>>>> atšķirīgas bankas. teiksim ja nauda tiek sūtīta no
>> Krājbankas
>>>> uz SEB banku, tad nauda vienmēr atnāks tikai nākamajā
>> dienā, un
>>>> lai klientam nebūtu jāgaida līdz nākamajai dienai,
>> klients var
>>>> atsūtīt maksājuma kopiju- printscreen veidā un tad
>> šie
>>>> materiāli ir jāaizsūta jau tajā pašā diena. bet ja
>> ir
>>>> vienādas bankas, tad nauda pārskaitās ātri.
>>>> Apmēram tā notiek norēķināšanās.
>>>>
>>>> Dodat ziņu kad ir aizrakstīts klientam!
>>>>> Labdien!
>>>>>
>>>>> Man par pārsteigumu ir atnācis pasūtījums šādām
>>>>> grāmatām.
>>>>> 1- Business Psychology
>>>>> 2- Business Motivation
>>>>> 3- Essential Business Leadership Skills
>>>>>
>>>>> Ko man darīt tālāk?
>>>>> Citējot *Ilze Krūmiņa
>>>>>>> Labvakar.
>>>>>>> Tas ir interesanti. Un cik bieži klienti ir
>> mēnesī?

?

aga, ar fiktīvu maksājumu īstas grāmatas, Andrīt:))

Citējot Laura Lapiņa :
man gramatas obligati vajag uz šodienu!!! es nevaru lidz ritam gaidit, man japardod talak- sakat lai jusu pardevejs no sakuma tad jums suta gramatas un tad jus naudu

Tāpēc, ka es tikko izlasīju sudzībās.lv, ka tiek šmaukti cilvēki. Ienāks nauda, tad nosūtīšu grāmatas, ja man kāds tā vispār pārdos. Iespējams, ka Jūs neesat vainīga, bet tur daudz rakstīts par to cilvēku, no kura man jāpērk grāmatas.

Citējot Laura Lapiņa :
es vinas sodien pardošu talak, kapec nesutat?

Drīkst pajautāt kam Jums tās grāmatas?

Citējot Laura Lapiņa :
Samaksaju, bet sutiju tomer no Ge money bankas, jo uz swedbankas konta nebija naudiņa.
Pielikuma nosutu maksajuma kopiju, gaidu gramatas!

Piedodiet, bet es par savu naudu neko nepirkšu, nez garantijām. Varu Jums iedot cita cilvēka e-pastu, varat sazināties ar viņu. Viņam jau nu tiešām ir grāmatu pirmās lapas.

Citējot Laura Lapiņa :
Labi, tad tiklidz esat nopirkusi dodat ziņu uzreiz sutisu jums naudiņu!

E jau Jums teicu, ka man tās grāmatas jāpārpērk, līdz ar to nevaru atsūtīt Jums pirmās lapas. Varat arī nepirkt.

Citējot Laura Lapiņa :
Tikai pirms sutu naudu es veletos parliecinaties ka jums ir ta gramatas, jo zinu ka citreiz samaksaju naudu un tad pardevejs saka, ka jauzgaida kads laiciņs jo pats vel nav dabujis to gramatu. Man tas loti riebjas, tapec vienmer pirms perku prasu pirmo lpp lai atsuta.
Uzreiz kad atsutisiet pirmo lpp no kartras gramatas sutu jums naudu!

Labi.

Lai viss būtu ātrāk, tad došu drauga konta numuru, jo saprotu, ka nekādas starpības nav.

Edgars Elsbergs
LV56HABA0550144803261
p/k 120482-12730

Citējot Laura Lapiņa :
ja pirkšu, man vinas vajag!

Tad Jūs pirksiet tās grāmatas visas?

swedbanka

Kāda Jums banka ir?

ok

N u it kā jau var. Mēģināšu sarunāt ar cilvēku, no kura tās jāņem.

Citējot Laura Lapiņa :
tiesam neko nevar sarunat?

Man tās grāmatas ir jāiepērk un man nav tādas naudas. Atvainojiet.

kapec?

Atvainojiet, bet nevarēšu Jums tomēr palīdzēt.

ok

Nevaru vēl. Man jānoskaidro situācija. Es nesolīšo to, ko nevaru izdarīt.

Citējot Laura Lapiņa :
dodat savu konta nr lai varu sutit naudu

Nu nezinu gan. Mēģināšu, bet nesolu. Man jāpakonsultējas.

Citējot Laura Lapiņa :
lieliski, tas gramatas man evajag ne rit, ne parit bet obligati šodien.
Mes paspesim sodien norēķināties?

Labvakar!

Tās grāmatas ir iespējams iegādāties.

Zita.

Labdien!
Pamanīju Jus PM Company datubāzē! Es labprāt vēlētos iegādāties 6 grāmatas! Par katru grāmatu maksasu 25ls, tātad kopā būs 125ls.

5- Small business marketing strategies
10- How to write a business plan

kas jums tur tik ilgi?

5 minūtes uzgaidiet.

aizsutijat?

Skaidrs

nu ok tad sutat tos 18ls un es jums tas gramatas aizsutisu

Ziniet, man kliente atsūtīja no GE money bank maksājuma uzdevumu. Man uz konta ir tikai 18.76. Ko man tagad darīt?

Citējot Juris Liepins :
nu sakat ka lai maksa un suta maksajuma izrakstu, ka uzreiz pec tam sutisiet gramatas!

Cik noprotu darījums nenotiks. Man vajag parādīt viņai grāmatu pirmās lapas, bet man tādu nav.

jus samaksajat?

man vajag garantiju no viņas.

Citējot Juris Liepins :
sakat ka tiklidz dabusiet gramatas dosiet vinai zinu, lai gatavojas jau maksat

A ko man klientei teikt?

Un, kas man tagad jādara?

Citējot Juris Liepins :
no kadas bankas sutisiet nadu?

Nu, ja Jūs tā sakāt.

Citējot Juris Liepins :
nu tad pasakat ka tomer bus tas gramatas

Es jau aizrakstīju klientei.

Citējot Juris Liepins :
ne nevajag nekad atteikt klientam, ta jus visus klientus pazaudesiet
ta ka jums pirmais darijums tad es jums naksu preti, jus varat tas 6 gramatas tagad pa tiem 20ls nopirkt, un tad parejo samaksasiet tad kad no klienta nauda ieskaitīsies

Citējot Zita Sidorane :
Nē, tas pilnībā atkrīt. Uzrakstīšu klientei, ka neko nevaru līdzēt.

Citējot Juris Liepins :
nu jus jau varat no sakuma pateikt lai klients atsuta maksajuma kopiju, lai zinat ka nauda jau ir samaksata, un tikai tad aiznemties

Citējot Zita Sidorane :
Es naudu neaizņemos un kredītus neņemu. Es no tiem, kas tērē tik cik nopelna.

Citējot Juris Liepins :
Varbūt varat no kāda aizņemties? No kāda drauga vai radinieka. varat pat pateikt ka dosiet daļu no klienta peļņas.
Ja nav no ka aizņemties, varat megināt kaut vai no www.smscredit.lv, tur naudu 15min laikā var dabūt.

Nezinu, laikam kādi nepilni 20 Ls.

Citējot Juris Liepins :
cik jums ir uz doto bridi pieejama nauda?

Nevaru gan, man nav tādas naudas.

par katru gramatu 10ls, tatad kopa 60ls
pirksiet tagad?

Un cik tad man jāmaksā par tām grāmatām?

Citējot Juris Liepins :
nu un kapec lai nevaretu?
dodat viņai savus bankas rekvizitus
te ari varat palasit sikak par norekinasanos http://paymarket.webs.com/samaksa.htm

Skype nav. Kliente prasa vai var grāmatas dabūt šodien.

Visu naudu ko dabūjat Jūs varat paturēt sev.

Jums tagad vajadzetu uzrakstīt klientam, ka esat ar mieru norēķināties, un iedot šim klientam savus bankas rekvizītus, uz kurieni klientam sūtīt naudu. Uzreiz pēc maksajuma varat materiālus pirkt no manis un pārsūtit tālak savam klientam.

Visa pirkšana un pārdošana notiek caur datoru. nauda tiek sūtīta uz internetbanku, bet informatīvie materiāli pēc naudas samaksas tiek sūtīti uz e-pastu. Ja diviem cilvēkiem ir atšķirīgas bankas. teiksim ja nauda tiek sūtīta no Krājbankas uz SEB banku, tad nauda vienmēr atnāks tikai nākamajā dienā, un lai klientam nebūtu jāgaida līdz nākamajai dienai, klients var atsūtīt maksājuma kopiju- printscreen veidā un tad šie materiāli ir jāaizsūta jau tajā pašā diena. bet ja ir vienādas bankas, tad nauda pārskaitās ātri.
Apmēram tā notiek norēķināšanās.

Dodat ziņu kad ir aizrakstīts klientam!

Varbūt Jums ir skype? Tā būtu ātrāk un ērtāk sarakstīties. Varētu Jums visu operatīvāk paskaidrot.

Labvakar!

Man atnāca pieprasījums grāmatām.

5- Small business marketing strategies
10- How to write a business plan

Kas tālāk jādara?

Citējot Juris Liepins :
ja tiesi ta, galvenais lai labi nopelnitu- ir nelist garam nevienu klientu

Kopsumma jau nav slikti. Saprotu, ka tās grāmatas ir samērā pieprasītas? Atliek vien cerēt, ka kāds atsauksies.

Citējot Juris Liepins :
ja ari butu 1 vai divi klienti no tiem pasiem pelna sanaktu virs 200ls, kopa videji menesi ir ap 15 klientiem, bet ne katrs klients garante 100% to ka vins nopirkt

Un cik tad reāli mēnesī var nopelnīt? Jēga, ja mēnesī viens vai divi klienti.

Labdien!

Biju domājusi, ka jāstrādā ofisā. Vai tad šādā veidā var ar nopelnīt?

Labdien!

Esam no Jums saņēmuši pieteikumu darbā uz brīvo vakanci! Paldies ka atsaucāties, un izrādījāt interesi par šo sludinājumu.
Šis ir PM Company interneta e-komercijas uzņēmums, kurš nodarbojas ar informatīvo materiālu izplatīšanu internetā. Mūsu uzņēmuma galvenā prece ir PMC elektroniskās grāmatas. Šīs e-grāmatas ir Worda formāta faili angļu valodā, un tie satur visāda veida informāciju par biznesu, finansēm, politiku utt. Šie materiāli ir lielisks veids ka iemācīties un uzlabot angļu valodu, iegūt vērtīgu informāciju par šobrīd pasaulē tik aktuālam tēmām. Peļņa šajā projekta nāk no tā, ka šie informatīvie materiāli tiek izplatīti un pārdoti klientiem. Vienas šādas e-grāmatas cena ir 25ls tā ir summa par kuru ir iespējams pārdot šīs paketes klientam. Jūsu galvenais uzdevums ir būt starpniekam starp izplatītāju un klientu.
Tā kā esat atsaucies uz šo sludinājumu, Jūsu e-pasts automātiski tiek reģistrēts BBF datubāzes programmā. Tas nozīmē, ka Jums uz e-pastu nāks klientu vēstules ar vēlmi iegādāties kādu no šīm e-grāmatām. Ja Jums atnāk uz e-pastu vēstule no klienta, ka viņš vēlas iegādāties kādu no šiem materiāliem, tad droši dodat man ziņu, es Jūs informēšu par tālāko darbību.

PM Company

O opā 23.11.2011

viltotais maksājums, jo ne tāds personas kods, ko es iedevu, ne bankas konts neeksistē

O opā 23.11.2011

šeit atkal citas cietušās atsūtītais klientes maksājums. Meitene samaksāja , bet viņai nauda kontā no klientes neienāca un grāmatas ar nevienam nebija vajadzīgas

Komentārs veiksmīgi atrisināts

Vairākas reizes mēģināja sazināties ar autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti.

O opā 23.11.2011

Vēl viens viltots maksājums, kurš tika atsūtīts 22.11. Es arī iedevu viltotu vārdu un uzvārdu, personas kodu un bankas kontu. Koperfīldam tomēr naudu izdevās pārskaitīt.

S Sauliite 27.11.2011

Vienīga šmaukšana, un galvenais nekaunās pat tad, ja pasaka, ka krāpnieki.. Ceru, ka neviens nav iekritis..
Veiksmi.

: :@ 28.11.2011

Mani vakar meginaja pierunat pirkt un pardot sis gramatas, bet dators uzkaras un pa laimi laikam tas bija ka dieva pirksts, kurs nelava man ta teikt iekrist:)

B blina 28.11.2011

Labdien!

Šis ir SEB Company interneta e-komercijas uzņēmums, kurš nodarbojas ar informatīvo materiālu izplatīšanu internetā. Mūsu uzņēmuma galvenā prece ir PMC elektroniskās grāmatas. Šīs e-grāmatas ir Worda formāta faili angļu valodā, un tie satur visāda veida informāciju par biznesu, finansēm, politiku utt. Šie materiāli ir lielisks veids ka iemācīties un uzlabot angļu valodu, iegūt vērtīgu informāciju par šobrīd pasaulē tik aktuālam tēmām. Peļņa šajā projekta nāk no tā, ka šie informatīvie materiāli tiek izplatīti un pārdoti klientiem. Vienas šādas e-grāmatas cena ir 25ls tā ir summa par kuru ir iespējams pārdot šīs paketes klientam. Jūsu galvenais uzdevums ir būt starpniekam starp izplatītāju un klientu.
Tā kā esat atsaucies uz šo sludinājumu, Jūsu e-pasts automātiski tiek reģistrēts SEB datubāzes programmā. Tas nozīmē, ka Jums uz e-pastu nāks klientu vēstules ar vēlmi iegādāties kādu no šīm e-grāmatām. Ja Jums atnāk uz e-pastu vēstule no klienta, ka viņš vēlas iegādāties kādu no šiem materiāliem, tad droši dodat man ziņu, es Jūs informēšu par tālāko darbību.

SBE Company

Citējot olegs ... :

kads nosaukums jusu firmai?un kaut kadu ligumu ari jasledz?

Citējot :

Labdien!
Mani sauc Irina, esmu apkalpojošā personāla atlases daļas speciāliste. Pamanījām Jūsu sludinājumu zip.lv sludinājuma sarakstā, ka meklējat darbu.
Mūsu uzņēmums nodarbojas ar klientu apkalpošanu caur datoru. Mēs pārdodam grāmatas. Šī uzņēmuma lielākais pluss ir tas, ka darbu ir iespējams strādāt arī no mājām, jo vienīgais kas ir nepieciesams- ir dators un internets.

Prasības:
- Labas pārdošanas, komunikācijas prasmes
- Labas latviešu valodas zināšanas, vēlamas krievu un angļu valodas zināšanas.
- Datorprasmes
- Vēlme pelnīt un attīstīties
- Spēja pārliecināt klientus

Piedāvājam:
- motivējošu atalgojumu, bonusu sistēmu
- interesantu darbu procesu
- Elastīgus darba laikus (var savienot ar studijām)
- Motivējošs atalgojums pēc padarītā darba. Sākot no 470ls mēnesī

Ja esat ar mieru pameiģināt šo darbu. Lūdzu atbildat uz šo e-pastu, vēstules tematā norādot BRĪVĀ VAKANCE. Pielikumā nosūtat savu CV.

Ar cieņu Irina

E-pasts:: [slēpt]@inbox.lv

tagad izlasot jusu komentarus uzraxtiju ka man nevajag neko.nez vai tas ko dos vai tapatas raxtis...

SS.LV - ziņojums
Iesūtne
x

16. okt.

Labdien!

Šis ir BBF Industry interneta e-komercijas uzņēmums, kurš nodarbojas ar informatīvo materiālu izplatīšanu internetā. Mūsu uzņēmuma galvenā prece ir EBE elektroniskās grāmatas. Šīs e-grāmatas ir Worda formāta faili angļu valodā, un tie satur visāda veida informāciju par biznesu, finansēm, politiku utt. Šie materiāli ir lielisks veids ka iemācīties un uzlabot angļu valodu, iegūt vērtīgu informāciju par šobrīd pasaulē tik aktuālam tēmām. Peļņa šajā projekta nāk no tā, ka šie informatīvie materiāli tiek izplatīti un pārdoti klientiem. Vienas šādas e-grāmatas cena ir 25ls tā ir summa par kuru ir iespējams pārdot šīs paketes klientam. Jūsu galvenais uzdevums ir būt starpniekam starp izplatītāju un klientu.

BBF Industry

Citējot [slēpt]@gmail.com :
Labdien!
Vēlos pieteikties Jūsu piedāvātajai vakancei par administratoru. Ja nepieciešams varu nosūtīt savu CV. Mācos LU 1. kursā. Vēlos apgūt jaunas zināšanas un prasmes. Būšu priecīga par Jūs atsauksmi.

Ar cieņu,
Zane Greidiņa.

Tālrunis: 371-274-76-602

Jūsu sludinājums:
IBC mācību un konsultāciju centrs paplašinot un pilnveidojot savu darbību izsludina konkursu uz administratora vakanci.

Darba procesā ļoti daudz jastrāda ar datoru, līdz ar to būtu nepieciesamas pamatzināsanas darbā ar internetu un MS Office programmām. Darba laiks ir ļoti elastīgs, līdz ar to- to ir iespējams apvienot ar lekcijām, vai citām nodarbēm.

Darba samaksa no 2. 5ls stundā. / 400ls mēnesī

Ja esi komunikabls cilvēks ar loģisku domāšanu u...

Vēstule nosūtīta no sludinājuma servera SS.LV
Nosūtītāja IP adrese: 46.109.101.23
Ziņot par SS.lv lietotāja nekorektu rīcību

kam: Ilze
Jā mani ir atnācis viens piedāvājums, kur kāda personā vēlas nopirkt četras grāmatas. Tātad kas man ir jādara tālāk?

2011. gada 16. oktobris 21:11 Ilze Krūmiņa rakstīja:

Visu naudu ko dabūjat Jūs varat paturēt sev.

Apmēram tā notiek norēķināšanās.

kam: Ilze
Nu skaidrs. Bet ir šobrīd problēma ar nopirkšanu, jo man nav naudas, ko Jums samaksāt šobrīd. Jo klientam es varētu uzrakstīt jau tulīt.

2011. gada 17. oktobris 11:35 Ilze Krūmiņa rakstīja:

kam: Ilze
Nav pieļaujams tāds variants, ka es aizsūtu savam klientam konta nr. un kad viņa pārskaita man, tad es pēc tam pārskaitu Jums?

2011. gada 17. oktobris 11:38 Zane Greidina rakstīja:

kam: Ilze
Nav variantu no kā aizņemties. Diemžēl .

2011. gada 17. oktobris 11:43 Ilze Krūmiņa rakstīja:

kam: man
varianti ir vienmer, kaut vai no www.smscredit.lv tur 15min laika naudu var dabut

kam: Ilze
Nju ja es paņemu kredītu, tad jau ar 40 latiem man pietiks??? Un klients jau man tuvākajā laikā pārskaitīs naudu ja?

2011. gada 17. oktobris 11:47 Ilze Krūmiņa rakstīja:

ja tiesi ta ar 40ls pietiks

kam: Ilze
Tad man tagad jāraksta klientam mans bankas konts?

2011. gada 17. oktobris 11:53 Ilze Krūmiņa rakstīja:

ja tiesi ta

kam: Ilze
Varu palūgt atsūtīt Jūsu mājaslapsa linku?

2011. gada 17. oktobris 11:56 Ilze Krūmiņa rakstīja:

Paldies!
Tātad es aizrakstīju klientam, Ko tālāk? Var būt arī tā, ka viņš nesamaksās??

2011. gada 17. oktobris 12:01 Ilze Krūmiņa rakstīja:

Ilze Krūmiņa 17. okt.
nu tad jums tagad javienojas ar klientu par samaksu un uzreiz pec tam kad sam...

kam: Ilze
Klients piedāvā printscrean par samaksu, jo ir cits bankas konts.

2011. gada 17. oktobris 12:07 Ilze Krūmiņa rakstīja:

kam: man
Sakat lai klients Jums suta naudu, un atsūta arī maksājuma kopiju, lai varat pārliecināties par to ka nauda ir izsūtīta uz Jūsu kontu. Pēc tam kad esat pārliecinajusies, varat pati materiālus pirkt no manis un pārsūtīt tālak savam klientam.

kam: Ilze
Nu jā tā es arī uzrakstīju. Sagaidīšu, kad atsūtīs maksājumu kopiju, un tad paņemšu kredītu un nosūtīšu Jums kādi matereāli ir nepieciešami un samaksāšu.

2011. gada 17. oktobris 12:12 Ilze Krūmiņa rakstīja:

kam: Ilze
Uz kādu konta nr. man būs jāpārskaita nauda?

2011. gada 17. oktobris 12:16 Ilze Krūmiņa rakstīja:

uz so

Bankas konts: LV62UNLA0050011400964
Banka: SEB Banka
Vards, uzvards: Ilze Krūmiņa
Personas kods: 29108611326

kam: Ilze
Man ir swet banka tas nozīmē, ka man jāpievieno bankas maksājumu kopija??? Un matereiālus saņemšu
sodien ja?

2011. gada 17. oktobris 12:23 Ilze Krūmiņa rakstīja:

9- Business Innovations

Man būs nepieciešami šādi materiāli.

2011. gada 17. oktobris 12:27 Zane Greidina rakstīja:

ja tiesi ta!

ok tad gaidu maksajumu

2011. gada 17. oktobris 12:34 Ilze Krūmiņa rakstīja:

kam: Ilze
šobrīd gaidu apstiprinājumu, to vai man pārskaitīs naudu.

2011. gada 17. oktobris 12:40 Zane Greidina rakstīja:

atsutat pilnus bankas rekvizitus- konta nr, vards, uzvards un personas kods
Lai varu pārskaitīt naudu.
2011. gada 17. oktobris 12:46 Zane Greidina rakstīja:

te bus

Nav pareizs konta nr.

2011. gada 17. oktobris 12:54 Ilze Krūmiņa rakstīja:

kam: Ilze
Varbūt varat jau atsūtīt failus?? Pievienoju bankas kopiju par to, ka man ir pārskaitīta nauda.
Vai tad jūs neteicāt, ka Jums ir Swetbanka?
Un kas tur ir ar to konta nr?

2011. gada 17. oktobris 12:57 Zane Greidina rakstīja:

2 pielikumi — Lejupielādēt visus pielikumus
samaksaSEB.png
166 K Skatīt Lejupielādēt
Doc1.doc
194 K Skatīt Lejupielādēt

Ilze Krūmiņa 17. okt.
ja man bieži ķeras konts meginat uz kolega kontu sutit vinam swedbanka Bankas...

klientam vienkārši šīs grāmatas ir vajadzīgas līdz 14.00

2011. gada 17. oktobris 13:02 Zane Greidina rakstīja:

kam: man
pameginat uz to kolega kontu

kam: Ilze
Pārskaitīju naudu. Tlt aizsūtīšu arī kopiju. Gaidu failus.

2011. gada 17. oktobris 13:02 Ilze Krūmiņa rakstīja:

viss sanāca.

2011. gada 17. oktobris 13:04 Ilze Krūmiņa rakstīja:

Kopija.
2011. gada 17. oktobris 13:07 Zane Greidina rakstīja:

kam: Ilze
Tā kā tur neko neredz. nosūtu vēlreiz.
2011. gada 17. oktobris 13:09 Zane Greidina rakstīja:

1415 K Skatīt Lejupielādēt
9_Business_innovations.doc
849 K Skatīt Lejupielādēt

Paldies!
A kā jums bieži ir pircēji?

2011. gada 17. oktobris 13:12 Ilze Krūmiņa rakstīja:

kam: man
nu baigi biezi nav paris klienti nedela

Skaidrs. :)
Tad jau uz sadarbošanos, .
Lai Jums veiksmīga diena!

2011. gada 17. oktobris 13:14 Ilze Krūmiņa rakstīja:

Paldies jums ta pat!

kam: Ilze
Sūdzēšos, par to, ka Jūsu firma ir krāpnieku firma, ja neatskaitīsiet man 40ls.

2011. gada 17. oktobris 13:18 Ilze Krūmiņa rakstīja:

kam: man
kada krapnieku firma, jus kludaties

kam: Ilze
Tada gadījumā Jums noteikti ir pieejama informacija par tiem lietotājiem, kas reģistrejusies jūsu datubāzē, un zinat kā ar viņiem sazināties!

2011. gada 18. oktobris 20:45 Ilze Krūmiņa rakstīja:

kam: man
nu datubaze ir tikai e-pasti

kam: Ilze
Tādā gadījumā, cik ilgā uz otru banku pārskaitās nauda?
Kopumā manī viss šīs pasākums vieš lielas šaubas.

2011. gada 18. oktobris 21:40 Ilze Krūmiņa rakstīja:

ka kuru reizi, bet apmeram 48h

ka kuru reizi, bet apmeram 48h

Citējot Zane Greidina :
Tādā gadījumā, cik ilgā uz otru banku pārskaitās nauda?

nu skaidrs!

2011. gada 18. oktobris 21:55 Ilze Krūmiņa rakstīja:

kam: Ilze
joprojām maldināsient mani, par to, ka neesat krāpnieki, un ka Olga Jaroslava nav Jūsu izdomāta persona???

2011. gada 18. oktobris 22:14 Zane Greidina rakstīja:

kam: man
es nevienu nemaldinu es pardodu gramatas

kam: Ilze
Nju jā Jus nemaldinat tādā ziņā, ka tiešam pārdodad gramatas, bet Jūs to darat ar viltu izmantojot kādu citu personu, kas it kā šīs gramatas vēlas nopirkt par lielāku summu, tādā veidā piespiežot mani izdarīt darbību, kas ir jūsu interesēs, šajā gadījuma nopirkt grāmatas no Jums un tas ir viltus (CL1459. pants) Un šī Jūsu darbīa ir prettiesiska, tā kā Jums būtu jāatdod mani 40ls.
Un vēl sliktāk visu padara tas, ka Jūs acīmredzot esat viltojusi arī bankas maksājuma kopiju.
2011. gada 19. oktobris 20:16 Ilze Krūmiņa rakstīja:

kam: man
Ne es nevienu citu personu neizmantoju, jus esat kaut ko parpratusi

kam: Ilze
Nju jā labi jūs pati vai kāds no jūsu kolēģiem slēpjas zem cita vārda un uzvārda!

2011. gada 19. oktobris 20:53 Ilze Krūmiņa rakstīja:

kam: Ilze
Vienīgais, ko es parasu un man ir tiesīas to prasīt, lai Jūs atskaitītu manus 40ls, jo tas gramatas man tik un ta nav nepieciešamas, vēlreiz atkārtoju, ka Jūs ar viltu piespiedāt man viņas nopirkt.

2011. gada 19. oktobris 20:55 Zane Greidina rakstīja:

Ilze Krūmiņa 19. okt.
es ne zem ka neslepjos, un cik man zinams neviens mans kolegis ari nekur nesl...

kam: Ilze
Nju ko Jūs tēlojat, Jūs ļoti labi tā pat saprotat par ko es runāju.

2011. gada 19. oktobris 21:08 Ilze Krūmiņa rakstīja:

"
Datubāzē ir pieejama sadaļa "Business Email list", kur Jums ir dota iespēja ērti sazināties ar citiem šeit strādājošajiem cilvēkiem, veikt apmaiņu, pirkšanu, pārdošanu, vai jebkuru citu darījumu kas saistīts ar BE Group E-grāmatām.
Datubāzes sadaļā "Book description" ir iekļauta arī plašāka informācija par visām grāmatām, ir plašāki apraksti, vairāk bildes, un ieskati katra no grāmatāmTā kā esat atsaucies uz šo sludinājumu, Jūsu e-pasts automātiski tiek reģistrēts BBF datubāzes programmā."
""
Šis nozīmē to, ka man kaut kāda veidā vajadzētu tā kā piekļūt šai datu bāzei, vai tad ne?
Un tas ir prettiesiski, ka Jūs mani reģistrējāt šai datu bāzei bez manas piekrišanas, jo cik saprotu par to ir arī jāmaksā!

2011. gada 19. oktobris 21:11 Zane Greidina rakstīja:

kam: man
Ja datubazi ja velaties varat abonet

kam: Ilze
Bet nu jūs jau teicāt, ka esmu tur reģistrēta automātiski! Bet kādā sakarā?

2011. gada 19. oktobris 22:39 Ilze Krūmiņa rakstīja:

kam: man
nu tada te ir registracijas sistema

kam: Ilze
Nu labi, lai tā būtu. Bet tik un tā Jūs varētu atzīt, ka ar viltu izkrāpāt no manīm 40 ls. Un būtu ļoti jauki, ja jūs man viņus atdotu atpakaļ.
2011. gada 19. oktobris 23:52 Ilze Krūmiņa rakstīja:

kam: man
Ka jus to domajat ka ar viltu izkrapu, es neko neesmu krapusi es tacu gramatas nosutiju

kam: Ilze
Tādā ziņā, ka apgalvojāt, ka kāda persona, kuru Jūs izdomājāt, vēlas tās grāmatas no manis nopirkt. Jo reāli man tās grāmatas nav vajadzīgas. Tā lūk, un tikai nesakiet, ka Jūs neziniet par ko es runāju un ka neesat neko izdomājusi.

2011. gada 20. oktobris 17:10 Ilze Krūmiņa rakstīja:

21. okt.

kam: man
Es nevienu personu neesmu izdomājis, kāpēc jus ta domajat?

23. okt.

kam: Ilze
Tāpēc, ka cits iemesls nevar būt, tam, ka man nepārskaitīja naudu tas it kā klients, kuru Jūs noteikti izveidojāt, lai ar viltu pārdotu man grāmatas.

2011. gada 21. oktobris 17:31 Ilze Krūmiņa rakstīja:

23. okt.

kam: Ilze
Es te tā pakonsultējos ar dažiem cilvēkiem, kuriem ir bijusi darīšana ar Jums, un viņi teica to pašu, ka Jūs esat krāpnieku firma. Tā kā pieprasu no Jums savus 40ls.

2011. gada 23. oktobris 18:59 Zane Greidina rakstīja:

2011. gada 17. oktobris 12:14 Zane Greidina rakstīja:

Citējot Zane Greidina :

Nu tad kā paliek ar man 40ls. Es Jūs liktu mierā, bēt tā kā Jūs mani pamudinājāt paņemt to kredītu, tad mierā nelikšos, jo man nav iespēju viņu atdot.

Un es nelikšos mierā.

2011. gada 1. novembris 16:32 Zane Greidina rakstīja:

kam: Ilze
Jo kā jau teicu, jūs piespiedāt nopirkt man tās grāmatas ar viltu . Man tās grāmatas galīgi nav vajadzīgas, varu viņas mierīgi izdzēst, bet galvenais atdodiet man 40 ls, jo man nav iespēju atdodt paņemto kredītu, pie kā Jūs esat vainīga.

2011. gada 1. novembris 16:33 Zane Greidina rakstīja:

kam: man
jus ar savu klientu sakontaktejaties?

kam: Ilze
Tas klients neeksistē. Un jā es viņam rakstīju neko neatbildēja.

2011. gada 1. novembris 20:14 Ilze Krūmiņa rakstīja:

Noklikšķiniet šeit, lai izvēlētos Atbildēt vai Pārsūtīt
Ilze [slēpt]@inbox.lv

Rādīt datus

Z ZaneGreidiņa 29.11.2011

Es arī uzķēros uz viltībām. Pielikumā bankas maksājuma kopija, kur tā kā parādās, ka man ir pārskaitīta naudu, bet neesmu viņu saņēmusi.

Labdien!
Pamanīju Jus BBF Industry datubāzē! Es labprāt vēlētos iegādāties 4 grāmatas! Par katru grāmatu maksasu 25ls, tātad kopā būs 100ls.

kam: Olga
Jā esmu ar mieru Jums pārdot šīs grāmatas.
Bankas konts LV41haba0551031393329

2011. gada 17. oktobris 10:41 Olga Jaroslava rakstīja:

LV41HABA0551031393329

2011. gada 17. oktobris 12:00 Zane Greidina rakstīja:

kam: man
Tikai lieta tāda, ka es sūtīšu naudu Jums no citas bankas konta, līdz ar to nauda līdz Jums tik ātri neaizies. bet man materiāli ir vajadzīgi līdz plkst 14:00.
Tad Jūs atsūtīsiet materiālus uzreiz?

kam: Olga
Un krajbanka Jums nederēs, jo man ir konts arī tajā bankā. Jā līdz 14.00 noteikti nosūtīšu.

2011. gada 17. oktobris 12:04 Olga Jaroslava rakstīja:

kam: man
nav man krajbanka, man ir ge money bank vai seb banka

kam: Olga
Nju tad varat skaitīt naudu uz bankas konta nr, un es jums nosūtīšu grāmatas līdz 14.00 .
Un noteitki pievienojiet printscrean.

2011. gada 17. oktobris 12:08 Olga Jaroslava rakstīja:

kam: man
apmeram cik minusu laika pec maksajuma kopijas nosutišanas jus atsutisiet gramatas?

kam: Olga
Varētu būt kādas 20 līdz 30 min.

2011. gada 17. oktobris 12:13 Olga Jaroslava rakstīja:

LV41HABA0551031393329
Zane Greidiņa

2011. gada 17. oktobris 12:17 Olga Jaroslava rakstīja:

kam: man
samaksaju, pielikuma kopija, gaidu materialus

samaksaSEB.png
166 K Skatīt Lejupielādēt

kam: Olga
Tulītās sūtīšu Jums failus.

2011. gada 17. oktobris 12:22 Olga Jaroslava rakstīja:

9_Business_innovations.doc
849 K Skatīt Lejupielādēt

paldies!

kam: Olga
Kādēļ man nav pārskaitījusies nauda?

2011. gada 17. oktobris 13:18 Olga Jaroslava rakstīja:

Z ZaneGreidiņa 30.11.2011

Kāpēc nevaru nosūtīt ziņu uz tavu epastu?

X X. 03.12.2011

tas domaats idiotiem, ka jus :)

G gabriela 07.12.2011

man bija viens gadījums, ka no manis grāmatas it kā vēlējās pirkt persona Vārdā Madara lejiņakopsummā par 100ls . nopirku grāmatas no Agneses Kļaviņas katru pa 30 ls, grāmatas no 111-115. grāmatai . Madara nosūtīja man maksājuma kopiju un nosūtīju viņai tās grāmatas, naudu gaidīju 3 dienas, līdz sāku viņai jautāt kur ir nauda . Tad viņa atbildēja, ka nedēļas laikā nokārtos savas problēmas ar naudu . tad regulāri jautāju kad būs nauda, viņa tikai teica ka vēlāk, vēlāk līdz vispār izdzēsās no inbox.lv .
otrs gadījums ir pašlaik, nopirku grāmatas no Irinas Mihailovas, ar pārskaitījumu uz kontu citadeles bankā . man bija klients kurš bija gatavs pirkt pa 1**ls grāmatas 6 gab. un tā jau pārskaitījusi savu pēdējo naudu, divas ned. gaidu jau itkā no sava klienta naudu . viņa tikai saka, ka viņas klientam ir kaut kādas ķibeles, un ka pag.ned. laikā nokārtošot, tā nu jau divas nedēļas gaidu naudu . naudas kā nav tā nav . tā vien liekas, ka ne mans klients ne itkā viņas klients nemaz neeksistē .
kas jums par to sakāms, vai jūs arī kāds esat uzķēries uz irinas mihailovas naudas izkrāpšanu ? arī kad viņai jautāju par to, kādēļ nevis uz viņas kontu bet uz kontu, tad viņa atbildēja, ka viņai tagad esot problēmas ar savu kontu, un viņa pašlaik esot bez konta .

A Ance 08.12.2011

Gabriela, kāpēc jūs vispār maksājāt kādam par kaut kādām grāmatām un uzticējāties maksājuma kopijai, kuru viegli var viltot.
Mūsdienās grūtiinternetā pārdot preces par pāris latiem, kur nu par šādu naudu kaut kādas grāmatas. Tas viss izskatās pēc naudas izkrāpšanas.

N Natalija 27.12.2011
Могу посоветовать почитать "12 стульев"

Я с ним поиграла, схема точно такая же, приманка возможность заработать 360 лат за две недели.

Labdien!
Šis ir Finance Latvia Group interneta e-komercijas uzņēmums, kurš nodarbojas ar informatīvo materiālu izplatīšanu internetā. Mūsu uzņēmuma galvenā prece ir FLG elektroniskās grāmatas. Šīs e-grāmatas ir Worda formāta faili angļu valodā, un tie satur visāda veida informāciju par biznesu, finansēm, politiku utt. Šie materiāli ir lielisks veids ka iemācīties un uzlabot angļu valodu, iegūt vērtīgu informāciju par šobrīd pasaulē tik aktuālam tēmām. Peļņa šajā projekta nāk no tā, ka šie informatīvie materiāli tiek izplatīti un pārdoti klientiem. Vienas šādas e-grāmatas cena ir 25ls tā ir summa par kuru ir iespējams pārdot šīs paketes klientam. Jūsu galvenais uzdevums ir būt starpniekam starp izplatītāju un klientu.
Tā kā esat atsaucies uz šo sludinājumu, Jūsu e-pasts automātiski tiek reģistrēts Finance Latvia Group datubāzes programmā. Tas nozīmē, ka Jums uz e-pastu nāks klientu vēstules ar vēlmi iegādāties kādu no šīm e-grāmatām. Ja Jums atnāk uz e-pastu vēstule no klienta, ka viņš vēlas iegādāties kādu no šiem materiāliem, tad droši dodat man ziņu, es Jūs informēšu par tālāko darbību.Ja ir radušies kādi papildus jautājumi, droši dodat ziņu.
Finance Latvia Group

Labdien!
Es pamaniju, ka arī Jūs darbojaties Finance Company. Ieraudziju Jūsu epastu datubāzes programmā. Es vēlētos iegādāties dažas grāmatas.
Man ir vajadzīgas 2 grāmatas:

1- Business Psychology
2- Business Motivation

Es katru pa 25ls pirkšu, tatad kopa 50ls sanāk. Ja esat ar mieru pārdot dodat ziņu pēc iespējas ātrāk.

Показать детали 13:15 (2 ч. назад)
Tātad Jūs šajā projektā esat klientu apkalpojošais administrātors/mākleris. Katram klientam ir datubāze- tā ir maksas programma. Un tiklīdz viņš vēlas iegadāties kādu informatīvo materiālu, viņš raksta kādam no cilvēkiem kuri ir reģistrēti datubāzē. Un es Jūs esmu reģistrējusi. Tad cilvēks pasaka kādu tieši materiālu vēlas un nosauc cenu. Tad Jūs šo materialu varat nopirkt no manis pa 10ls un pārdot savam klientam par dārgāku cenu. Visu naudu ko dabūjat Jūs varat paturēt sev.

Visa pirkšana un pārdošana notiek caur datoru. nauda tiek sūtīta uz internetbanku, bet informatīvie materiāli pēc naudas samaksas tiek sūtīti uz e-pastu. Ja diviem cilvēkiem ir atšķirīgas bankas. teiksim ja nauda tiek sūtīta no Swedbankas uz SEB banku, tad nauda vienmēr atnāks tikai nākamajā dienā, un lai klientam nebūtu jāgaida līdz nākamajai dienai, klients var atsūtīt maksājuma kopiju- printscreen veidā un tad šie materiāli ir jāaizsūta jau tajā pašā diena. bet ja ir vienādas bankas, tad nauda pārskaitās ātri. Apmēram tā notiek norēķināšanās.

broker мне
Показать детали 13:39 (2 ч. назад)
aizrakstijat klientam?
broker мне
Показать детали 13:52 (4 мин. назад)
Tikai pirms es perku, es velos parliecinaties ka Jums ir tas gramatas, tāpēc lūdzu atsutat no katras gramatas pirmo lapaspusi, lai varu parliecināties. Vienkārši ir dazi tadi pardeveji kuri pārdod preci, kur pašiem nemaz nav. Tas mani ļoti tracina, no tādiem nekad nepērku.Uzreiz pēc pirmo lpp nosūtīšanas, es jums sūtu naudiņu.
broker кому: мне
Показать детали 15:41 (34 мин. назад)
tad jus pirksiet tagad?

te bus mani rekviziti:

Bankas konts:
Banka: Swedbanka
Vards, uzvards:
Personas kods:

broker_ кому: мне
Показать детали 15:59 (15 мин. назад)
Jā, konts nedaudz uzkāries, lūdzu sūtat uz kolēģa kontu, un atsutat maksajuma kopiju!

- Показать цитируемый текст -

Bankas konts:
Banka: Citadele
Vards, uzvards:
Personas kods:
Maksājuma mērķis: parskaitijums1

Могу посоветовать почитать "12 стульев"