AtrisinātaAndrejs, Ilze Krūmiņa, Ināra Zariņa - Naudas izkrāpšana

Lūgums atsaukties visus, kuri ir apkrāpti no šo personu puses, sakarā ar http://paymarket.webs.com/ tā saucamo biznesu. Sistēma +- ir saprotama, bet būtu labi, ka atsauktos reāli apkrāpti cilvēki un tiem, kuriem itkā potenciālais klients ir sūtījis maksājuma uzdevumus, kuri tāpat skaidrs, ka 100% ir viltoti.

Personīgi mani apkrāpt neizdevās, bet es vācu visu informāciju policijai.
Sazināties varat ar mani caur e-pastu [slēpt]@tvnet.lv

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 21.04.2016

Andrejs vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

N Natalija 27.12.2011

Tātad Jūs šajā projektā esat klientu apkalpojošais administrātors/mākleris. Katram klientam ir datubāze- tā ir maksas programma. Un tiklīdz viņš vēlas iegadāties kādu informatīvo materiālu, viņš raksta kādam no cilvēkiem kuri ir reģistrēti datubāzē. Un es Jūs esmu reģistrējusi. Tad cilvēks pasaka kādu tieši materiālu vēlas un nosauc cenu. Tad Jūs šo materialu varat nopirkt no manis pa 10ls un pārdot savam klientam par dārgāku cenu. Visu naudu ko dabūjat Jūs varat paturēt sev.

Jums tagad vajadzetu uzrakstīt klientam, ka esat ar mieru norēķināties, un iedot šim klientam savus bankas rekvizītus, uz kurieni klientam sūtīt naudu. Uzreiz pēc maksajuma varat materiālus pirkt no manis un pārsūtit tālak savam klientam.

Visa pirkšana un pārdošana notiek caur datoru. nauda tiek sūtīta uz internetbanku, bet informatīvie materiāli pēc naudas samaksas tiek sūtīti uz e-pastu. Ja diviem cilvēkiem ir atšķirīgas bankas. teiksim ja nauda tiek sūtīta no Swedbankas uz SEB banku, tad nauda vienmēr atnāks tikai nākamajā dienā, un lai klientam nebūtu jāgaida līdz nākamajai dienai, klients var atsūtīt maksājuma kopiju- printscreen veidā un tad šie materiāli ir jāaizsūta jau tajā pašā diena. bet ja ir vienādas bankas, tad nauda pārskaitās ātri. Apmēram tā notiek norēķināšanās.

Dodat ziņu kad ir aizrakstīts klientam!

Varbūt Jums ir skype? Tā būtu ātrāk un ērtāk sarakstīties. Varētu Jums visu operatīvāk paskaidrot

Aija Priedīte [slēpt]@inbox.lv кому: мне

Показать детали 15:59 (23 мин. назад)
Jā, konts nedaudz uzkāries, lūdzu sūtat uz kolēģa kontu, un atsutat maksajuma kopiju!

Maksājuma mērķis: parskaitijums1
- Показать цитируемый текст -

R Rita 29.12.2011

Nu vai šī lieta virzās uz priekšu?

D dzanka 30.12.2011

Cilveeki ar kuru vietu juus n*h*j domaajat?man Ir 20 gadi un es pat saprotu ka taa Ir reaala naudas izkraapshana kas domaata naiviem cilveecinjiem, jo fignja ir ljoti vienkaarsha, kapeec cilveekam, kuram taas graamatas ir, pietam nopirktas es domaaju no i-neta pa kapeikaam, paardos tev pa leetaaku summu, lai tu peec tam shiis graamatas paardotu pa daargaaku, taadaa zinjaa sanaak ka Shis cilveeks 4toli nodarbojas ar labdariibu :D padomaajiet pashi, cilveeks paardotu pa taisno ko nevar izdariit :D taadejaadi nopelnot pats vairaak, taapeec meklee taadus cilveekus piedodiet cirvjus kas uzkjeraas uz eesmas!! :D cilveeki nolaidieties uz zemes!! ;)

E Eva Gailiša 01.03.2012

Vai tā Rocēna lieta ir vispār pavirzijusies uz priekšu ?

N Natalija 09.03.2016

Es savu laikā pārsūtiju visus materialus uz policiju,bet atbildi nesaņemu. Droši vien jāraksta uz prokuraturu kolektivu iesniegumu, tad atbilde būs un izmēklešana arī (ir laba pieredze).