S sieviete 15.12.2010

LAIKAM TAI PARDEVEJAI IR CIESHAS ATTIECIBAS AR VADIBU VAI RADINIECE IR. ES BIJU RAXTIJUSI VESTULI PAR TO KA VINA MANI NOLAMAJA PA TELEFONU. BET NEKADU ATBILDI NESANEMU. VAIRS NEEJU UZ TO VEIKALU.

K knopkens 15.12.2010

Народ! Сколько уже можно писать всякий бред про этот магазин и его родавщиц?
Магазин этот очень хороший, респектабельный и уважаемый, находится не где-то на рынке-базаре, а в старой Риге-центре города. В таких магазинах не держат плохих продавцов, все проходят специальный отбор и обучение. Сам часто хожу к ним и всегда доволен купленым товаром: оливками, оливковым маслом и прочими сопутсвующими товарами. Всем рекомендую их продукцию. И во-вторых может вместо того, чтобы ссорится с магазином и продавцами лучше попробовать обойти как-то ситуацию и повернуть в свою сторону. Например, в данном случае можно было всего-лишь навсего переспросить пересчитать сдачу. И для самых недогадливых, может стоит наоборот расположить к себе продавца, завоевать его доверие, а там и глядишь сдидкии Вам пойдут как постоянному покупателю или даже просто как зашедшему в их магазин. ;)
Почему вы строите сразу из себя каких-то супер-пупер господ, перед которыми надо стелиться и лизать ноги? Помните, что продавцы - люди, у них тоже бывают проблемы в жизни как и у Вас. И еще, Вы и только Вы видите жизнь такой какой хотите ее видеть.
В общем, как говорил кот Леопольд: "Ребята давайте жить дружно!".
Всем удачи, с наступаующими новогодними праздниками и не ссортесь зря, жизнь коротка, чтобы заниматься такой фигней.

I Inese 16.12.2010

Knopkens baigi aizstāv, bet man šķiet, ka pārējiem rakstītājiem tomēr ir lielāka taisnība...

S SILA 16.12.2010

Bomzi! Tu arī pazīsti viņu???:D Tad jau skaidrs par kuru mamzeli iet runa!!! Man bija situācija šinī veikalā Vecrīgā-par kuru runā Knopkens. labs joks sanāca... garīgi nelīdzsvarota dāma... paprasīju, lai man atliek preci, atstāju avansu, jo nepietika naudas, visu RIMI iztērēju:D Kad atnācu pēdējā pudele bija nopirkta un tik tikko dabuju savu naudu atpakaļ, teica, ka nedevu, bet tikai teicu, ka došu naudu avansam... koroč-sanāca tā-es pateicu, ka rakstīšu vadībai(kaut gan nezināju uz kādu adresi...tā pat pateicu), tā blondā kuce uzreiz atcerējās, ka tomār atstāju avansu...un atdeva... nauda jau nebija nekāda lielā, bet preikš manis arī 2, 50 ir nauda... tā kā strādāju vienkāršu darbu...

K knopkens 16.12.2010

Sila, просто ради эксперимента попробуйте сделать следующее, сходите скажем в Ваше домоуправление и заплатите вперед за квартиру на пару месяцев вперед, только пусть не пробивают чеков, а так под честное слово примут оплату. И потом уже в следующем месяце придите и напомните, что оплатили вперед. Интересно будет посмотреть на выражение лиц вас обоих, кто платил а кто нет!? :)

S SILA 16.12.2010

Knopkens! Starp citu es atnācu pēc divām stundām, nevis pēc pāris mēnešiem... nav ko aizstāvēt ko kritušo!

S SILA 16.12.2010

Un iemācies valodu! ?Vai esi cūka-igaunis?

K knopkens 16.12.2010

Вопрос не во времени через сколько пришли обратно, а в том что "без бумажки ты ...". Нет документального подтверждения дачи денег, значит нет суда. Иначе таким образом любой прохожий с улицы может зайти и просить денег, хоть милион, непонятно за что.

По поводу "валоды" все идут в баню, нах и еще куда-нибудь куда самим нравится, я гражданин этой страны и самое главное плачу достаточно большие налоги по сравнению с другими работающими, так что терпеть оскорбления в свой счет не буду, плюс еще за то что на свои же деньги отданые в так называемый "общак" - гос. казну должен содержать вас придурков.

S SILA 17.12.2010

Patiešām idiņš! Tāds pats kā tā pārdevēja

M miss 17.12.2010

hochu skazatj, chto eto vsjo ponimaju, vedj so mnoj bila pohozhaja situacija. Ja tozhe ne poluchila vsju sdachu, no ponjala tolko, kogda vishla iz magazina-ne hvotalo 1.70.Ne velikie denjgi, no zhalj. Chek ne brala, zhalovatja potomu i ne poshla

S Sila 17.12.2010

Nez ko Knopkens klusē?. Varbūt tas nav Knopkens, bet gan Diāna, kura sevi aizstāv, kad ir darbā, pa cik mājās sēž bez interneta... Ku-kū Diānīt, kur esi???? Aizstāvies taču!

D dana 18.12.2010

Shausmas! Vina vel strada??????

G gega 19.12.2010

Ужасное отношение к женщине =получает по заслугам

A Agy 20.12.2010

Izlasot sūdzību un visus komentārus, ir skaidri redzams, ka šo pārdevēju aizstāv vai nu Viņa pati vai kāds draugs(-dzene). Kā raksta SILA, kuram mājās nav interneta. Jālūko, vai aizstāvēsies šodien-pirmdienā?!!!
Sūdzēties internetā labi nav, labāk iet pie vadības, vai vispār uzlaist tam veikalam, ja nepeiņem pretenzijas, kā raksta SIEVIETE, Nodokļu inspekciju vai kādu citu pārbaudi. Lai papiš mazlietiņ... par ideju varat nepateikties! ;D

M meistars 20.12.2010

Šmaukt nav labi. Nevari nodzīvot līdz algai-aizņemies pie draugiem vai paņem SMSCredītu.

A aaaaa 27.12.2010

:D

M Meituks 03.01.2011

Skatos, ka tai pārdevējai ir apnicis aizstāvēties, laikam nezina, ko labu par sevi vēl sacerēt.Sasodītā šmaucēja!!!

E Eziic 01.06.2011

Šis veikals ir tīras šausmas! Pārdevējas neglītas un nepieklājīgas. Jāmaina personāls

K KUCE 28.06.2011

Labdien!
Kādu laiku atpakaļ lasīju šo sūdzību, bet nebija ne jausmas par kādu Diānu ir runa.Tagad gan es saprotu, jo uzzināju, kur šī stulbene strādā.Šī sieviete ir slima ar ideju, ka kāds grib nodarīt pāri viņai un viņas bandubērnam.Pati dauzās apkārt ar mazgadīgiem puišeļiem, tāpēc ir jāapkrāpj pircēji...par ko viņu vēl mīlēs... kā redzam nekāda skaistule nav...kurš neredzējis-aizejiet uz veikalu.Saņemsiet adrenalīna devu :D

R Reinis 28.06.2011

Urlas ir un paliek urlas! Urla aizstāv urlu!Tā bija un tā būs!