K knopkins 19.10.2010

Зря вы так, эта девушка очень хороший человек, всегда помогает по покупкам, когда прихожу в их магазин. Очень хороший магазин по оливкам и др. сопутсвующим товарам, другого такого в Риге не найдете. Всем рекомендую.
А Hary рекомендую быть повежливей и общительней в следующий раз, продавцы тоже люди, не забывайте об этом.

M [email protected] 20.10.2010

U MENA TOZE BIL SLUCAJ, KOGDA ETA ZHENSCINA MNE NE STALA RASSKAZIVAT I OBJASNAT TO, CTO JA NE PONALA! OCEN NE HOCETSA POKUPAT TOVAR U TAKIH ''horosih'' PRODAVCOV!!!

K kazene 20.10.2010

Nu tas ir briesmīgi, nomelnot tagad jebkuru lai tiktu viņu vietā, tagad rodas tāda sajūta ka otru ēd lauka tik nežēlīga veidā jo nav darba, nu bēdīgi.

K kazene 20.10.2010

Nu skumjš limenis.

L LITA 21.10.2010

Svecināti! Gribu teikt, ka katrā veikalā var sastapt kādu nelaipnu pārdevēju. Bet šinī veikalā nelaipnība no gaišmatainās pārdevējas D. sit augstu vilni!!!

T taurenis 21.10.2010

Kas tur ko aizstāvēt, nesaprotu cilvēkiem laikam problēmu trūkst, pieverst tagad tik pastiprinātu uzmanību ka pārdevējs ir paskatijies kā pasmaidījis, nu ļoti atvainojos, bet nekad mūžā neesu personigi pievērsusi tam tik lielu uzmanibu eju uz veikalu ar vienu mērķi un vis nopērku un aizeju, man nav vajadziga ipasa uzmaniba vai uzbāzība, saku nesaprast mūsu latviešu sievietes liekas ka viņas sāk degradēties un savā attīstība ir apstajušās, tik aprobežoti diskutēt, nu smieklīgi, meitenes tiešām smieklīgi, man nekad nav bijušas problemas ar nevienu pardevēju, esmu no mazpilsetas un uz Rīgu braucu reti, bet kad sanāk visu dienu veltu pirkumiem un pastaigām pa lielveikalu, un atkartoju nekad neesu tik slimi un tali aizdomajusies.
Paldies.veseļojaties.

L LITA 21.10.2010

TAURENI! TU LAIKAM ESI IGAUNE?

T taurenis 21.10.2010

Nē es neesmu igaune, bet latviete, mani tracina šie bezdarbnieki kuri nāk un kasās par pēdējo naudu nopērk pakalpojumu vai preci jo viniem vinu vajag un ir dusmigi uz visu valsti nu kapec dzīvot nav par brīvu??? nu stulbums nu ko pasūdzejies labāk palika paēdi, ir sakāmvards Latvietim pusdienās Latvietis nu skumji:( Un diemžēl labak būtu bijusi igaune.

L LITA 21.10.2010

PIRMKĀRT!!!-es pirmā sūdzēties nesāku, bet ja jau izlasīju šo rakstu, tad arī pasaku, ka man arī bija TĀDS NOTIKUMS

M MIHAILO 21.10.2010

JA NASLI6EN OB ETOM MAGAZINE. MOYA ZHONKA TOZHE ZHALOVALAS PRIDYA DOMOY, 4TO PRODAVEC EJ NAHOMILA!!!

T taurenis 21.10.2010

Nez kapēc man tā nav gadījies, bet uz šis zemes dzīvoju pietiekoši ilgi, laikam esmu vienīgais indivīds kurš var satikt ar pārdevējiem un pret viņiem nav nekādu pretenziju.

T taurenis 21.10.2010

Lita tev neviens neko nepārmet, re Latviešu daba, problēma ir tur ka Latviešu mentalitāte pie visa ir vainīga, jo nevajag visu uztvert tik sāpīgi un personiski.

G galia 21.10.2010

Man personīgi neko šī pārdevēja, es domāju-Diāna nav nodarījusi-ne uzbāzusies ne ignorējusi. Bet paskatoties uz Viņu dzīvot negribas. Nevienu negribu apvainot..., bet patiešām no kāda grāvja viņa ir izvilkta?

T taurenis 21.10.2010

Bet uz sevi apskatījies???

G galka 21.10.2010

ko jus lamajaties???? stridaties? ja mums vina nepatik?_sarunajam ka uzrakstam visi sadzibu un nododam vadibai??????? kaa bus????

V Vera 21.10.2010

Nu atkal no jauna=))) tauta, jums nav ko darīt? Jums vel nav apnicis? Labāk jūsu enerģiju kaut kur labās lietās novirzītu. Atkal viens cilvēks sēž un raksta komentus zem citu vārdiem un abās valodās, tipa te nesaprot, kā tas ir viens cilvēks. Nu, pirmkārt, ko teikšu - tada uzvedība ir ļoti gļēvulīga. otrkārt - veikala ir video noverošana - un pierādīt, kā tas vis ir meli ir vieglāk nekā tas liekas, nu un treškārt - apmelošana ir juridiski atbildīgs pasākums, nu re, cienījams cilvēks...

Es pati bieži ieperkos veikalā, pērku dāvanas un arī sev dažas lietiņas, visas meitenes ļoti jaukas, es ar viņiem sadraudzējos un ja gribāt pārliecināties, laipni gaidīti veikalā.

L lainīte 22.10.2010

Es te lasu dažādas sūdzības. Izlasot šo viss ir saprotams, nepatīk pārdevēja, jāturas tālāk.
Nesaprotu Veru. Cenšos, bet saprast nevaru. Viņa ir tik pārliecināta, ka te kāds tikai baumo. Un raksta no viena komjutera. Vai nu Viņa (Vera) ir cilvēks, kuram ir jālielien visur, vai arī tā ir tā pati pārdevēja, kas nezin kā aizstāvēties!

N Nice 23.10.2010

Lainīte, nesēn bija līdzīga tēma un bija ļoti divāini ka visi kuri sudzējas zināja kā sauc to pārdevēju, liekas ka cilvēkiem nav ko darīt un viņi atnāk no veikala un uzreiz ienāk sudzibas.lv lai sameklētu kaut ko par to veikalu un uzrakstītu "es šodien speciāli ienācu tajā veikalā lai apskatīties uz to pārdevēju un jā man viņa arī kaut ko sliktu teica" nu vai tad veseli cilvēki tā dara? Jūs tiešām domājat ka tik briesmīgu un nelaipnu cilvēku turētu darbā? Ja tā pārdevēja tiešām Jūs aizvainoja nu tad pasakiet to viņas vadībai, lai viņa neturpina tā darīt... Bet man vienmēr ir šaubas par sūdzību, ja 1-2 dienu laikā atrodas 10 un vairāk cilvēku kuri personīgi "cietušI" no vienas un tas pašas fiziskas personas...

J janka 23.10.2010

perssonigi es domaju ka tas viss varetu but patiesiba
visadas pardevejas ir redzetas

L LIDIJA 25.10.2010

Sveiki!
Vēlos izteikt arī es savas domas. Es uzskatu, ka prece ir apmierinoša, pat var teikt laba. Par pārdevējām man maz ko teikt ir. Pāris reizes mani gan neapmierināja pārdevējas rīcība, izskatījās, ka pārdevēja ir ''apkakājusies''.Taču kā sauca pārdevēju nezinu... viņas tur ir vairākas.