м мама 30.10.2010

Я ХОЧУ ВЫСКАЗАТЬ СВОЁ МНЕНИЕ. ЭТА ЗАРАЗА ДУДАРЕВА ОЧЕНЬ УНИЗИЛА МОЮ ДОЧЬ. ОНА УЧИТСЬЯ ВМЕСТЕ С ЕЁ МЕЛКОЙ В ОДНОМ КЛАССЕ. ЕЁ ДОЧЬ ДАЛА ПОИГРАТЬ МОЕЙ СВОЮ МОРСКУЮ СВИНКУ. А ЕТА МАМАША ПРИБЕЖАЛА И ОБВИНИЛА ЧТО МОЯ УКРАЛА ЖИВНОСТЬ. ХОТЯ МАТЬ ТАКАЯ(Я РАЗРЕШАЮ ДЕВОЧКАМ ДРУЖИТЬ. РЕБЁНОК НЕ ВИНОВАТ!

T tatjana 30.10.2010

dzive jau visadi gadas! :d

L leilaozola 30.10.2010

Biju tani veikala. Neka tur nav

A agnese 08.11.2010

Labdien! Ļoti nepatīkami ir saskarties ar nelaipnību un rupjumu veikalos, kuros agrāk bijis viss zolīdi. Cilvēki, Jums taču ir iespēja iet sūdzēties pie vadības! Pajautājiet tai Diānai kontaktus, varbūt tad nobīsies un kļūs laipnāka... sapratīs, ka tiešām var zaudēt darbu...

S sania 08.11.2010

Lose kas lose ir ta pardeveja

V Viktorika 08.11.2010

pizditj takih trodavcov nado!!! nenavizhu blondinok

Z zane 10.11.2010

nezinu par kuru tiesi te iet runa
bet man ari tur viena blondinite nepatik
janjem nost tadas
ka raxta Mama ta ir zaraza
varbut tikai ta ir kada cita

Z Zaiga 13.11.2010

Viss!Man līdz kaklam ir tas veikals! Vairs tur kāju nesperšu. Kur tik vadība ir ņēmusi tādas pārdevējas?!!! Ilgi cietu, bet nu-pietiek! Jau nav pirmā reize, kad iepirkšanās man nesagādā nekādu prieku. Pārdevēja ir tik neaudzināta, neprot runāt ar cilvēkiem! Ja viņai mans ģīmis nepatīk, tas nenozīmē, ka ir jāuzvedas kā cūkai!!!
Starp citu latviski arī visu nesaprot! Jāmācās vēl!

G Gailiņš 29.11.2010

Ja pareizi sapratu, tad no viņam var netikai nelaipnību, bet arī triperi dabūt

V viktors 11.12.2010

kakaya raznica cto ploho obsluzyvayet_ glavnoe horoso soset bolt

D Diana 19.01.2011

cik noprotu te runa iet par pārdevēju D.D
Esiet uzmanīgi, kad kaut ko pērkat, viņa neprot skaitīt naudu, un parasti kļūdas savā labā, nevis klienta.Uzmanaties!!!

I Inesix 26.04.2011

Labdien, tauta!

Sēžu, atpūšos! Jauka diena, vai nē?
Lasu sūdzības, lai zinātu, kurā veikalā vai iestādē kāju nespert. Saprotu vienu-šī pārdevēja nav īsti gudra, tādos grūtos laikos, kad cilvēkiem nevar atrast darbu, tā uzvedas. Pret bērniem arī slikta attieksme.nu...cūka...nu...
Izlasot pašu pirno komentāru no KNOPPIX uzreiz sapeatu, ka raksta pati apsūdzētā. Nu galīgi nav pašcieņas, lai nolaistos līdz sevis aizstāvēšanai no sveša vārda. Paņemtu jau no sava vārda uzrakstītu kādu komentāru...Kauns!!! Jo laikam viss, ko raksta cilvēki ir patiesība!!! Kaunies, pārdevēj!!!

G GUCE 09.11.2011

Таким, как она нелзя зазмножаться! Дрянь!

A a.m 22.09.2012

oi, blin, vi 4ego narod, eto zhe babakotoruju pol Rigi otimelo