Olga Jaroslava - krāpniece

Šis cilvēks veikli dara savu darbu kopā ar partneriem! Viņa noskanē no i bankas maksājuma uzdevumu-neeksistējoša, it kā aizskaitītas naudas un izspiež cilvēkiem pārdot neeksistējošas preces internetā.E mail- [slēpt]@inbox.lv . Saits no kurienes it kā pārdod grāmatas http://ebeducation.webs.com/ . Neuzķerieties.

D

O Olga 18.10.2011

Šo visu raksta Irita Martinova lai atrebtor par to ka viņas vards tika izvazats pa internetu- http://www.sudzibas.lv/complaints/irita-martinova-c18384.html

I Irita 18.10.2011

Lai Jūs zinātu visu patiesību, otrs cilvēks no kura e mail vajag uzmanīties ir Ilze Krūmiņa

J Jana 19.10.2011

Man ari atnāca šis sviests uz e mail no BBF Industry, uzreiz sapratu, ka tur kautkas nav lāgā.

B Baiba 19.10.2011

cūcība. kā tā var!

M Marts 19.10.2011

Nost ar tādām Olgām, Ilzēm un BBF Industry!!!

V Vanda 19.10.2011

Tajā mājas lapā http://ebeducation.webs.com/ ir tel. nr. uz kuru zvanīju nezcik reizes pec kārtas un visu laiku saka, ka aizņemts, un nosutis bezmaksas sms..tad jau viss skaidrs!

R Rudis 19.10.2011

tagad tādas mahinācijas taisa daudzi, un ir arī muļķi, kas uz to uzķerās . :D

A Alise 19.10.2011

Interes pec piezvaniju uz policiju, teica, ka tadas Olgas Jaroslavas vispar nav! tas ir izdomāts vārds. tā kā cilvēki uzmanieties, ja tomēr nakas sastapties ar so vardu!

R Rasa 19.10.2011

kas tik dziivee nenotiek... mjaaa..

L Lasma 19.10.2011

He, es ari aizsutiju sludinajumu uz ss.lv uz administratora vakanci! Un kad man atnaca e mail no BBF Industry interneta e-komercijas uzņēmuma. Sapratu, ka tas ir blefs un uzrakstiju by by.

M Maris 19.10.2011

Palasiju to sūdzību un komentārus par Iritu Martinovu! Uzreiz sapratu, ka tas ir sviests, ko raksta Olga. VIENKARSI NEIZPROTAMI SLIMI ŠITĀ ATRIEBTIES OTRAM PAR TO KA NEIZDEVĀS APŠMAUKŠANA! CERU KA TĀDAS OLGAS DABŪS PA BIKSĒM!

S Sandis 19.10.2011

ZIEPES!

S Sabīne 19.10.2011

Paldies visiem, kas brīdinājuši pārējos!
Tas viss notiek pavisam reāli. Arī es saņēmu šādu piedāvājumu tieši šodien, 19. oktobrī 2011. Neuzķerieties!

A Aris 19.10.2011

Un kads var pateikt kā šis pežas var dabūt roka?Kurš no šiem visiem vardiem Olga, Irina vai ilze ir istais??????

E Esesesseseseseses 19.10.2011

Uh, ka derētu visas šīs KUCES stikt vienā personā un ...un pat roka netrīcētu tai KUCEI izdauzīt zobus!

E Evita Čudarkina 25.10.2011

Tā kā biju darba meklējumos, sanāca tā, ka ss.lv ieraudzīju darba sludinājumu. Tad nekas nešķita nelikumīgs. Sapratu, ka te nav tīra lieta, tad, kad mani it kā pieņēma darbā, pat nenovienojoties par darba interviju. Pats trakākais ir tas, ka sūtīju savu CV, kur ir visi mani personas dati. Bet par laimi, es neuzķēros, tikai sāku sarakstīties un arvien vairāk saprast, ka viss ir nelikumīgi. Sarakstoties šī Ilze Krūmiņa, man pat ieteica, lai es aizņemos naudu smskredītā vai kādā citā iestādē, tikai dēļ tā, lai es varu tās grāmatas nopirkt!Tāpēc lūdzu, uzmanieties, un nekad neuzticieties šādām lietām. Man e-pastā ir visi pierādījumi.

S Sintija_P 15.11.2011

Tā jau ir, visi tagad meklē darbu un gatavi iesaistīties slidenās lietās.
Arī es saņēmu tieši šāda paša teksta vēstuli!
Nekad naudu nevajag sūtīt uz nepazīstamiem kontiem, pirms to neizanalizē.
Ceru ka ilgi šīs nelietības nepastāvēs!!

K Kristīne 22.11.2011

Mani spieda paņemt smskredītu! Tad uzreiz iebraucu, ka nekas nav tīrs šajā lietā. Piemēram, arī tas, ka klients (kaut kāda Ināra) un Ilze man rakstīja gandrīz vienlaicīgi. Palūdzu, lai man atsūta mājas lapas adresi, lai varu piekrist it kā "klientes" teiktajam. Loģiski, ka tiko nolamāta!
Šodien atkal pamanīju sludinājumu. Paspēju uzrakstīt ss.lv administrācijai par krāpniecību!

E Elīna 08.12.2011

Varu informēt, ka šis "kantoris" darbojas vēl jo projām - ar nelielām izmaiņām :
Kompānijas nosaukums - SIA Maersk vai IBC mācību un konsultāciju centrs
Adrese: Brīvības 85
Telefons: 20499419
Vēstules sūta: Aija Priedīte [slēpt]@inbox.lv
''Kliente'' : Zane Kalniņa [slēpt]@inbox.lv
Pēdējais sludinājums ielikts ss.lv šodien 08.12.2011.