Reitings Sabiedriskais transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Daugavpils autobusu parks
Kuldīgas autoosta
Rēzeknes autobusu parks

Rīgas Satiksme -

Šorīt notika atklāta ņirgāšanās par pasažieriem 835. autobusa galapunktā Upeslejās. Neskatoties uz to, ka nejēdzīgi izveidotajā autobusu sarakstā, kur viens autobuss atiet no 7.45 un nākošais 8.35, autobusi regulāri neierodas Upeslejās pēc saraksta. Un tā šorīt 1. decembrī plkst. 8.50 ierodas reizē 2 autobusi Upeslejās. Vispirms mazasi dzeltenais,kuram jāatiet 9.00 un lielais zilais, kuram bija jāatiet 8.35. Zilais ar numuru EL 2371 ( 32602) mierīgi apstājas aiz dzeltenā. Dzeltenais piebrauc...

SIA "Blands" - Vistīrākās šausmas!

Vēlos ziņot! Nebrauciet, lūdzu no rīta ar 263. maršruta autobusu no Mežciema! Tās ir ŠAUSMAS! Oficiāli tajā ir tikai 14 sēdvietas, bet šorīt brauca 14 sēdētāji+16 stāvētāji! Vistīrākās šausmas! Protams, centrā ārā arī normāli nevar tikt, jo neviens negrib laist:( Gandrīz nokavēju autobusu tā dēļ!

Rīgas Satiksme -

Vai tiešām 7 no rīta, kad vairums cilvēku brauc uz darbu, ir tik grūti palaist garos autobusus?Cilvēki jau galapieturā sakāpj daudz, kur nu vēl skolnieki un es savā pieturā jau vairs netieku iekšā!Tā ir ņirgāšanās, jo vakarā ap 22 iet tukši garie autobusi.Runa ir par 2,24 autobusu.

Rīgas Satiksme -

Segodnja zdala 9 avtobus na Matisa,kotorij dolzen bil prijti v 20.06,no ego tak i nebilo!!! Eto uze ne v pervij raz on ne prixodit!On postajanno opazdivaet,a konduktora govorjat,4to v probku popali.Da kakaja probka!!! Vse avtobusi edut,a u nego probka!

Rīgas Satiksme -

BŪTU BEIDZOT LAIKS DISCIPLINĒT 22. TROLEJBUSU VADĪTĀJUS, RESNA CŪKA, PIEDODIET PAR ITEICIENU, NEPARKO BĻAUJ VIRSŪ, LAI NEBLENŽU.... VISU CEĻU PĻĀPĀ AR KAUT KĀDU VĪRIETI, KA PAT NEPAMANA, KA PIE DAUGAVAS STADIONA PĀRBRAUCA PIE SARKANĀS GAISMAS KRUSTOJUMU!!!

Rīgas Satiksme -

23/08 no rita iekāpu 3e autobusa un pasniedzu vaditājam naudu,0.35 ls par sevi un viru(man ir kartina).Vadītājs pa visu autobusu sāka kliegt uz mani par to ka esmu iedevusi vinam visu naudu siknaudā.Aizvainojosiem vārdiem vins mus izzākāja.Kaut gan jeb kurā sabiedriskajā transpostā ir uzlīmēti noteikumi,kuros ir teikts ka pasazieram iekāpjot transporta līdzeklī ir bez uzaicinājuma jāsamaksā par biļeti precīzā naudā.Nav teikts ka sīknaudā to darīt nedrīkst.Un mums šādā valstī ir jādzīvo!!!!!!!!!

Rīgas Satiksme -

uvazaemoe avtobusnoe nacalstvo !prosu vas razobratsja s avariej 651 trollejbus ''solaris''po sovesti.to cto sejcas vipleskivaetsja na teleekrani,eto otkrovennaja loz,ili otkrovenija ne kompetentnih ludej.ne mozet stazer s 10-letnim stazem raboti pereputatj pedali,tem bolee,cto vne rabocee vremja on ezdit na legkovoj masine.,tam toze odna tormoznaja pedalj.i svideteli avarii govorjat,cto avarijnaja sirena na tehpomosi ne bila prakticeski slisna.i to, cto potom ee privo di li v porjadok v parke mozno dokazatj.ne nado vratj ludjam,mi ne bidlo.mi vasi izbirateli ?

Rīgas Satiksme -

Vai tas ir normāli, ka pasažieru braikšanas biletes tiks palielinātas no 0,20Ls uz 0,70Ls? Cik vēl var krāpt trucigos iedzivotajus, gada apgrozijums sabiedriskajam transportam ir 50 mijoni.

15.trolejbus -

15.trolejbus 4to edt po mar6ryty viku-inzenery.postojanno perepolnenij.i:(((

216 Maršruta Taksometrs - Dengi ne za bilet, a na morozhennoje

4toto v posledneje vremja voditeli etih mar6rutok obnagleli. Takoje owuwenije 4to ja im daju denjgi ne za bilet a na morozhennoje. Zhalko? Net. Obidno.

Rīgas Satiksme -

nashet opazdanija transporta mogu skazatj tak vnizu raspisanija estj dopolniteljnoe ukazanie 4itatj nado vnimateljno a vobshe na4aljstvu naplivatj na vse oni s ziru besitsja tam im denegg devatj nekuda a rabotatj skoro tam budet vobshe nekomu vse razbegutsja kak krisi s koroblja tonushevo nado ludjam prosto platitj normaljno vot i vse

Rīgas Satiksme -

Nu vsjo,za 30 koppek ja vas teperj zivjom sjem,toka poprobujte mne teperj opozdatj boljwe 4em na 3 minuti ili prijti ranjwe!a ostanovki objavljatj???budita,budite kak milenjkie!!!!!