rigas kontrolieri - panema naudu

sveicinaati,raxtu sudzibu par kontroliei kas aptureeja mani 22 trolejbusaa dzirnavu ielaa13.11.12,tas bija ap 16.00 bija kopaa ar skruļainu meiteni,vina saka ka sods 5 lati un makaa sagrabinaaju 2 lati,saku ka vairaak nav,sii tureeja mani aiz rokas un blauj lai maksaaju. saku ka varu aiziet lidz bankomaatam tad atdosu,lai naak lidzi,vina palika ar to pieturaa un samekleeju bankomaatu,bet kad pec 5 min apmeram biju atpakal ne vinas vairaak nebija ne otra, tie divi lati ar pie vinas palika,vina netādijās priekšā un zimite ar nebija

A aģents 14.11.2012

Vajadzēja paskatīties kādā tuvākajā alus bārā, vidrīzāk bija paņēmušas sev pa aliņam.

P podzija 14.11.2012

Nesapratu, tu braukā bez biļetes, bet raksti šeit sūdzības?!!

S ssssss 15.11.2012

bet kaada bija atieksme, tas bija drausmiigi, man buutu pieticis ar to kas izraxtiitu man papiiru, nevis savaakt naudu un tiities..pat vards nebija piekarinaats, prasiju kapeec nestaadieites prieksha., ,