www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Biļešu kontrolieris

Rīgas Satiksme - Biļešu kontrolieris

Šorīt (11.11.12) ap 5:45 11.tramvajā iekāpa 2 kontrolieri. Man nebija biļetes un kontrolieris teica, ka man ir jāsamaksā sods. Skaidras naudas nebija un es aizgāju KOPĀ AR VIŅU līdz pašam bankomātam (Bērnu Pasaulē) . Viņš stāvēja man blakus kamēr es izņēmu naudu. Otrs kontrolieris palika stāvēt pieturā, Es iedevu kontrolierim 5 latus, bet kvīti es nesaņēmu. Kontrolieris pat netaisijās izrakstīt man kvīti. Manuprāt kontroliera rīcība bija nepareiza, jo kvīti, par to ka es esmu samaksājis viņām ir obligāti jāraksta. Ja Rīgas Satiksme nevarēs ar to cīnīties, tad es iesniegšu sūdzību tālāk!

K

J Jānis Ozols 11.11.2012

Pats vainīgs, ka devi 5 Ls. Ja mentu nav, tu vari iet prom neatskatoties. Viņiem nav tiesību tevi aizturēt.

K kontrolieris 13.11.2012

Tas ir šokējoši, tā rīkoties ar nabaga bezbiļetniekiem! Domāji, ka kontrolieri tik agri neceļās? Es viņu vietā tevi nospārdītu tur pat pieturā, kamēr cilvēku apkārt nav daudz.