Rīgas Satiksme - 27.trolejbus

Rakstu jo jau riktigi vis apnika, katru dienu braucu uz darbu , man ir deriigs tikai šitais trolejbus (27),VISU LAIKU KAVE!!! cik var???nevienu reizi nav atbarucis laikaa....

M mainmenumain 24.11.2012

Bāc tu neesi pasaules naba. Un tas trolejbus nav vieniigais uz ceļa.. no ritiem vienmer ir lieli korķi, zini kas ko tas vārds nozīmē?
tur nevar paliidzeet ne vadiitajs, ne ari pati "riigas satiksme"
normals cilveks par šādām lietām nesuudzas, bet iemācās laicīgi ierasties pieturā

J jedaisensei 15.04.2015

Korķi vai nekorķi, sarakstu jāpielāgo satiskmes intensitātei. nav jau tā, ka korķi katru dienu ir negaidīti. Ja transporta sarakstā ir noradīts ka Ģimnastikas ielā 27 trolejbusam jāierodas 8:32, tad tam arī šajā laikā jāierodas nevis ar kavēšanos pēc tam, kad jau būtu jāatbrauc nākamajam 27 trolejbusam 8:45. Esmu nokavējis darbu n-tās reizes, lai gan ar šo 27 trolejbusu vajdzētu ierasties darbā 10 min pirms tā sākšanās.
Vienīgais attaisnojošais iemesls tam, ka transports kavējas ir kādi transporta kustības traucejumi (avārija utml)

L Linda Ivanova 06.02.2020

A 27.trolejbusam vienmēr ir bijis īpašais grafiks. Viens pat vienreiz nostājās pretī fēniksam un stāvēja vismaz 5min,lai gan viņam pietura Stacijas laukums bija 5metru attālumā.