Bauskas autobusi - Bauskas autobusi

Labdien. Gribētu visiem pastāstīt,kā vairāk vai mazāk rīkoties kad brauc tik tiko ārpus Rīgas. Piemēram uz Bauskas šosejas kur ik pēc kāda brīža braukā Bauskas autobusi nostāvēju pieturā vairāk par 3 stundām.
Es aizmirsu lukturīti mājās,un tādēļ nevarēju paspīdināt autobusam,ka stāvu pieturā. Man pabrauca garām 3 Bauskas autobusi un viens Baldones autobuss. Ļoti nepatīk,ka cilvēkam lai viņu pamanītu ir praktiski jāskrien zem riteņiem.
Es tā nedariju,bet tad kad tika apturēts autobus un ar šoferīti sasveicinoties atbilde neatskanēja,un attieksme bija reti pretīga. Bet cik sapratu, ka jau diezgan ilgu laiku pat dienā Bauskas autobus brauc garām visām pieturām kamēr kāds nepacels roku,vai nesāks skriet uz ielas. Sviests.
Cik zinu kādreiz šoferīši speciāli piebrauca pie katras pieturas un paskatijās uzmanīgi vai tur kāds nestāv.
Un ļoti nelaipna apkalpošana.

N