www.sudzibas.lv Jēkabpils autobusu parks Zemisks autobusa soferis.

Jekabpils autobusa šofera necieņa pret pasažieriem. - Zemisks autobusa soferis.

Sveiki visi, kuriem ir aktuāli braukt ar sabiedrisko transportu, proti, jekabpils autobusiem!
Velos arī jūs visus informet, ka vakar 19.11.2012. braucot autobusa marsruta Daugavpils-zasa-Rīga maršruta nr.785302 nonācu pie sledziena, ka šoferis ALEKSANDRS MAŠTALARS (varbut ir uzvarda klūdas) ir zemisks un nepieklājīgs šoferis, kurš ne tikai neciena pasažierus, bet arī izrāda necieņu pret invalīdiem un to pavadoņiem. Meginašu jums īsumā izstāstīt, kā viss notika, tāpec ceru uz jūsu visu sapratni un atbalstu.
Tā kā invalīds iekāpa savā pieturā, jo vajadzeja noklut mājup, es kā pavadonis ieekāpu cita pieturā un mes abi braucām līdz jekabpilij, jo nebija iespejams vienlaicīgi mums iekapt vienā pieturvietā. Nokļūstot Jekabpili mes abi velejamies nopirkt bileti uz Rīgu, bet šoferis vnk brutāli uzkliedza, kā tu no savas pieturvietas nokļuvi bez pavadoņa, tā tagad nokļūsti līdz Rīgai. Un beidz telot vienreiz. Ar šādiem vārdiem viņš uzkliedza uz invalida. Es tajā brīdī biju aplieta, kā ar ūdeni, jo nespeju vairs bilst ne vārda..nejau tapec ka man tik ļoti vajadzeja to bileti, bet gan tapec ka šis invalids bija mans bralis, kurš ne piekā nau vainīgs ka viņš tāds ir..kā šoferis būdams, kurš ir saistīts ar CILVEKU vadāšanu nevis malkas vai kadas citas lietas vai priekšmeta vadāšanu var tā runāt ar cilvekiem...
Es saprotu un zinu, ka šoferi ar nepatiku un riebumu skatās uz cilvekiem kuriem ir šīs invalīdu kartītes, jo vini nemaksā bet braukā par velti..Bet jābūt kādam cilvecigumam un cieņai arī pret otru..jāā..mes tā arī biļeti nepaņemām un ar lielu rūgtumu sirdī izkāpām no autobusa Jekabpili un aizgajām uz vilcienu, jo kaut ka mums uz Rīgu mājās bija jātiek..Braucot vilcienā no sirds izraudājos un domāju vai tiešām tas notiek pie mums LATVIJĀ??? Kāpec ir tāda necieņa mums vienam pret otru? Es ceru, ka vismaz Jūs lasītāji mani sapratīsiet un šo ziņu izlasītu šis pats šoferis un VARBŪT aizdomātos, par to ko ir izdarījis varbūt pat no sirds to nevelejies izdarīt..
Pasažiere ar skumjām sirdī..

N

N Navaruizdomatniku 21.11.2012

Nekā personiska... bet izlasot jau pirmo teikumu, man radās jautajums..."Ja jau invalīds tika autobusā bez pavadoņa palīdzības, tad viņam tas pavadonis nav vajadzīgs."
Ja gribi izmantot bezmaksas braukšanu, tad tev vajadzēja aizbraukt pie invalīda uz mājām un kopā ar viņu kāpt autobusā!

K kurmiks3 21.11.2012

Vispar patiesaam pavadosaa persona pavada un paliidz invalidam VISU brauciena laiku nevis tikai tad, kad pavadonim
tas ir izdevigi.

3 37-tais autobuss 01.01.2013

Nu, vadiitaajam gar to nav nekaadas daljas, jo valsts peec tam apmaksaa KATRU invaliida un pavadonja brauciena pilno cenu. Taapeec jau dot taas nulles biljetes. Taadaa zinjaa pavadonis driikst buut pat 9gadiigs beerns. Bet par to atsevisko iekaapshanu nezinu, jo tas, taapat kaa pavadonja vecums, nav noraadiits ar likumu...