www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme sabiedriskais ttansports

Rīgas Satiksme - sabiedriskais ttansports

Šodien, 10. novembrī, pl 16.00 braucu mājās ar 17. trolejbusu nr 25068 kurā bija aizmidzis ļoti smirdīgs bomzis (smaku varēja gabalos griezt). Piegāju pie vadītāja un paziņoju par situāciju uz kuru saņēmu atbildi "es esmu šoferis nevis kkāds policists"
Tad nu nāku pie slēdziena ka Ls 0.7 esmu samaksājis par to ka varu braukt smirdīgā transportā, absurds?? vēl lielāks absurds ir ka ja šajā situācijā nebūtu iegādājies biļeti, tad šis brauciens būtu izmaksājis Ls 45.
Turpmāk vairs neizmantošu Rīgas satiksmes sabiedrisko transportu, bet izvēlēšos ātrāku, lētāku un nesmirdīgu variantu proti maršrutu taksobusus.

J

S sarmite grinberga 28.12.2012

SMIRDĪGI PASAŽIERI VAR BRAUKT, NEVIENS VADĪTĀJS NAV TIESĪGS VIŅUS IZMEST.ARĪ VADĪTĀJIEM JĀCIEŠ, JĀBRAUC AR 1 ROKU, LAI NEPALIKTU SLIKTI, BET NEVIENU TAS NEINTERESĒ, JO TAS IR PASAŽIERIS.PASAŽIERIEM BŪTU JĀPADOMĀ PAR SAVU UZVEDĪBU TRANSPORTĀ.JĀATCERAS, KA ARĪ VADĪT.IR CILVĒKS, KA SKAĻA UZVEDĪBA TRAUCĒ VADĪTĀJU.GRIBIET PIEKLĀJĪGUS VADĪTĀJUS, TAD ESIET PAŠI PIEKLĀJĪGI, JO JŪS ESIET DAUDZ, VADĪTĀJS VIENS.PAR JŪSU DROŠĪBU ATBLD VADĪTĀJS, BET PADOMĀJIET, VAI JŪSU UZVEDĪBA NETRAUCĒ VELTĪT UZMANĪBU CEĻAM?!!!