www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme sabiedriskais transports

Rīgas Satiksme - sabiedriskais transports

Šodien, 10. novembrī, pl 16.00 braucu mājās ar 17. trolejbusu nr 25068 kurā bija aizmidzis ļoti smirdīgs bomzis (smaku varēja gabalos griezt). Piegāju pie vadītāja un paziņoju par situāciju uz kuru saņēmu atbildi "es esmu šoferis nevis kkāds policists"
Tad nu nāku pie slēdziena ka Ls 0.7 esmu samaksājis par to ka varu braukt smirdīgā transportā, absurds?? vēl lielāks absurds ir ka ja šajā situācijā nebūtu iegādājies biļeti, tad šis brauciens būtu izmaksājis Ls 45.
Turpmāk vairs neizmantošu Rīgas satiksmes sabiedrisko transportu, bet izvēlēšos ātrāku, lētāku un nesmirdīgu variantu proti maršrutu taksobusus.

J

Minesota 10.11.2012

Maršrutnieki jau arī pieder Rigas Satiksmei :)

donna b 10.11.2012

Pašas acim redzēju ka drosmīga 6. tramvāja maršruta vaditāja pati dzenāja bomzi pa vagonu un draudēja izsaukt policiju, un tikai tad viņš bija izkritīs arā. To veroja padsmit cilvēki vagonā (es apti biju arā, uz pieturas) un neviens viņai nav palidzējis. Ko TU darītu šaja situācijā? Es šaubos ka vadītājai darba aprakstā ir punkts par bomžu klātbutni transportā. Pameģini pats viņu dabūt arā (īpaši ja esi vīrietis).