Rīgas Satiksme - ZAGLIS

RS valdes priekšsēdētājs-Bemhens.Ir lielākais zaglis RS.Pagājušogad nozog ntos tūkstošus,kad pieķer tad noliek atpakaļ,bez jebkādām problēmām un sodiem.Viss kārtībā.Pat paskaidrojumu nevajaga rakstīt un saviem darbiniekiem atvainoties par savu zādzību.Viņš lika sestdienas un svētdienas dienā pārvadājuma daļas pr-cei un tās vietniecei braukāt pa galapunktiem un vākt parakstus,lai Ļoņečku neatlaiž no darba,brauca ar darba mašīnu,par ko ,protams,3 personas dabuja apmaksu brīvdienā.Dispečeri,kas neparakstījās,izcieta pēcāk sodu.
sab tr-ta vadītājs,ja nedod Dievs,būs nepareizi,tā saucamo nulles biļeti izsitis posā-rekvizīcija garantēta-paskaidrojums,prēmijas samazināšana,no patstāvīgās mašīnas noņemšana.
Bemhens kā redzam sēž tālāk savā vietā,bez jebkādiem sirds pārmetumiem.
Kad ir vēlēšanās ar viņu tikties,japierakstās uz pusgadu uz priekšu,k-gs pieņem tikai 2 reiz mēnesī.Nez ko dara pārējā laika,skaita ,laikam,savus iekŗājumus no nolaupītās naudas.
Pie mūsu bijušā pr-ka ļ.cien.Zālīša k-ga un Krūmiņa k-ga(lai abi guļ Dieva mierā)varēja tikt jebkurā laikā,viņi uzklausīja un aizstāvēja savu darbinieku.Arī I.Bērziņa reiz bija tāda pati,bet tagad jau katrs dreb pa savu ķebli.

Y

K kurmiks3 19.11.2012

Nevajag uztraukties par siikumiem. Vai tad nezini kur Tu dziivo?

donna b 19.11.2012

Latvijaa var zagt miljonus un neka tev par to nebus. Tapec ari esam tada dirsaa.

Ausainītis 19.11.2012

Donna b, pamēģini veikalā nozagt šnabja pudeli, redzēsi kādā dirsā būsi pati!