Reitings Līzings un Kredīts

1aizdevums.lv
Latvijas kredītņēmēju palīdzības programma
100%

aizdevejs - Dainis Kalvāns

Labdien ! vai kādam ir pieredze ar "aizdēvēju" Daini Kalvānu? Šis kungs apsola, ka var aizdot līdz 2000 Ls, bet tikai "viņam ir nepieciešamā neliela palīdzība". Uzraksiju viņam, jo bija interesanti - kas tas par aizdēvēju, kuram jāpalīdz. Izradās, ka viņš prasa, lai viņam pašam kaut kāds izpalīdzēja, viņam vajag nauda, 130 Ls "lai braukt uz Krieviju, lai saņemt tur lielu kreditu, un no tā summas viņš jau var aizdot kreditu citam"... Kalvāna kungs nosaka to par "sadarbību". Interesanti, vai kādam bija tāda "sadarbība" ar to gudrinieku?

Paus Konsults - Draud

Draud Sveiki! Gribu pateikt par parādu piedziņu kompāniju SIA "Paus Konsults", nu neliek mierā, 04.03.2010 atnāca uz e-pastu vēstule no šīs kompānijas, rakstija DACE, ja Es nemaksāšu vairāk pa 5.00 LVL tad 08.03.2010 lietu nodos tiesai! Bet Es tak maksāju katru mēnesi ko viņiem vēl vajaga, jā maksāju pa 5.00 LVL jo man mēnesī ir tikai 90.00 LVL ienākumi man tak jāmaksā par dzīvokli un jādomā ko ēst. Man jau ir apnikuši viņu draudi, bažāz kur nevajag, draud ar cietumu ar konta bloķēšanu utt. Nedod mierīgi dzīvot! Vai ir kādam līdzīgi, kā man?

Credit24.lv - Klientu mānīšana

Klientu mānīšana Sanāca, ka radās nelielas naudas grūtības un nolēmu aizņemties no kompānijas Credit24. Es šajā kompānijā esmu aizņēmies un ne vienu reizi vien, tāpēc biju pārliecināts, ka problēmu nebūs. Man nav kavētu maksājumu un nevienā parādnieku reģistrā arī es neesmu. Aizpildu pieteikumu viņu mājas lapā, aizpildu visus laukus. Nepaspēju ierakstīt kredīta summu, kā man atverās lapa ar paziņojumu, ka kredītkomisija ir izskatījusi manu iesniegumu un atbilde ir negatīva! Labi, lai jau ir negatīva, bet man...

Juris Volkovs - Aizdevējs

Vai ir kāds kurš noslēdzis reālu līgumu, lai saņemtu naudu? Vai tīra krāpšana! Lūdzu atbildes uz e-pastu!

www.icredit.lv - krāpnieki

Sveicināti ļautiņi.gribu jūs brīdināt par vēl vienu žurku kantori.Šodien 9:45 uzrakstīju pieteikumu, bet 9:48 jau man uz e-pastu atnāaca atteikums, supermeni laikam tur strādā ka jau māk par cilvēku 3 minūtēs parbaudīt visu kredītvēsturi.Rakstīts viņiem arī kamēr nebūs pārskaitīti 0.10 Ls par pieteikuma identifikāciju tikmēr pieteikums netiks izskatīts, bet man atnāca atteikums pat nepaspējot pārskaitīt tos santīmus.ATKAL VIENS JAUNS ŽURKU KANTORIS!!!

SMS Credit - krāpšana

krāpšana Kaut kāds krāpnieku un reketa katoris, neesmu šai kompaškai prasījis kredītu, neesmu ne slēdzis līgumus ne ko. Un ko, saņemu no šiem pa pastu brīdinājumu ka es esmu parādā 100Ls un vēl procentus 35Ls. Cēlu traci kādu huiņu viņi darās, nekādas atbildes. Interesanti no kurienes viņiem mani personas dati, no kurienes zin kur esmu pierakstīts? Paskatījos kontā, izrādās šie kontā kaut kad pagāšogad ieskaitījuši naudu, neesmu ne nabags ne nepaēdis ka man kaut kādu tur naudu vajadzētu. Un roda...

Via Sms - kredit

kredit ludzu pasakirt vai nav kartei krapnieki? mmscredit.lv goldcredit.lv credit4you.lv viasms.lv! kas notiek latvija lursofta vias sis firmas ir registretas

http://www.intelektserviss.ucoz.lv/ - ko domajat par šo?kāds ir dabūjis kredītu?

Loti sakisti aprakstits, bet kads ir nemis kreditu?3000 eiras?

Krediti - par kreditu

Vai kādam ir bijusi darīšana ar krāpnieku kompāniju Meganep, kuru pārstāv Nauris.Ja kādam kas ir lūdzam rakstīt uz [slēpt]@inbox.lv

aizdevejs - aizdevejs

labdien ! Vai kādam ir pieredze sadarbošanā ar privataizdēvēju Juriju Volkovu? Vai tiešam viņš ir reāls aizdēvējs, vai tas ir tikai kārtējais krāpnieks?

Via Sms - krediti

krediti via sms neko neaizdod :( vini iekse tikai 69 santimus tapat ka startcredit.lv tapat ka SIA Dabas sistemas mmscredit.lv

Creditreform - liegums

liegums vai creditreform var uzlikt liegumu izbraukt no valsts man ir paraaads 70 lati, bet adot nevaru taaapeec brauksu uz angliju straadaat

Ge Money Bank - Sapratnes trūkums

Turieties tālāk no Ge Money.Viņi jums mieru neliks pat svētdienās 8 os no rīta. Kā daudzus, arī mani skāra algas samazināšana (par 200 uz rokas). Viņiem nospļauties. Tā var novest līdz pšnāvībai.

SMSfinances - kārtējie krāpnieki

Vai kāds no tiem, kas pieteicās kredītam zip.lv un ss.lv ar e-pastu [slēpt]@inbox.lv rakstītam sludinājumam par nada dabūšanu 5 min.laikā, ir ko dabūjis naudu???? Viņi laikam tikai šodien palaiduši savu blēžu mašīnēriju un uz nr.1897 prasa sūtīt 2.57 LVL Kas tas par murgu ir? Kam aiziet nauda un kā krāpnieki tai tiek klāt. Mož zvanīt Lttelecom dienestiem, lai noštopē..

StartCredit - kārtējie krāpnieki

Reklamējas kā SMS kredītu devēji 4 stundu laikā, taču atsūta uz e-pastu tikai reģistrācijas datus un pieprasījumu pārskaitīt uz viņu kontu 0.71 ls.Pēc naudas pārskaitīšanas un īzziņas nosūtīšanas vairs tālāk nekas nenotiek, uz e-pasta vēstulēm neatbild un pa norādīto tālruni nav sazvanāmi!!!Kārtējie krāpnieki!!!

Irina Dukule - лжывое вымогание денег

Добрый день, хотела би предупредить всех людей которые хотят всять кредит в банке для каких то большых проэктов или на покупку квартил, недвижомости при поможе людей, которые помогают получить этот кредит в банке, неуверина про всех остольных, но Ирина Дукулу (тел. 298610680) полная аферистка, говорит сто получите кредит даже на 200%, но сночало нужно заплотить определённую сумму для оформления документов, а когда заплатиш, начинает кормить завтраками :), а потом и вовсе не берёт трупку. Будте внимательны! Если будут вопросы пошите на [slēpt]@inbox.lv, отвечу.

Valērijs Puhovs - Kredits

Sveiki! vai kads ir nemis kreditu pie Valērijs Puhovs?

Kredīts - Kredits

Vai kadam ir pieredze? LV70HABA0551024135073 ANDA OZOLA p.k. 090885-11359

Staņislavs Germanis - kraapnieks

Staņislavs Germanis p.k [slēpt]@inbox.lv konta nr lv80ubal2500c34495001 KAARTEEJAIS KRAAPNIEKS, KURS AR SHAADU SLUDINAJUMA TEKSTU PIEDAAVAA IZKAARTOT KREDITU ""varu palidzet izkartt kreditu lidz 1000ls ir pakalpojumu maksa 5ls apmera un pec kredita sanemsanas pareji 15ls epasta atbildetaja vis ir sikak uzrakstits paldies"" UN ATBILDEETAAJS ATSUUTA SHAADU TEKSTU ""es patiesam aizdodu kreditu parto prasot 5ls pirms un 15lspec kredita sanemsanas autoatbildetais ir domats tam lai katram...

Kredīts - Paus Konsults

Ladbien! Gribeju noskaidrot vienu lietu vai SIA "Paus konsults" var mani šantažet un draudēt par cita cilveka nenomaksātu kredītu? 2007. gadā es aizgaju un nogalvoju savai draudzenei pa vienu kredītu 300 LVL apmērā un tikai tagad uzzinu, ka meitene nav nokārtojusi parāda saistības, atlicis nenomaksāts pēdējais maksājums 20lvl apmēra, bet intresantakais ir tas, ka to uzzinu no vienas bankas, kurā velējos nokārtot mācību kredītu! Banka saka, ka esmu kaut kāda sarakstā, lai zvanot un noskaidrojot...