www.sudzibas.lv Edgars Tabuns naudas krāpniecība

Edgars Tabuns - naudas krāpniecība

Edgars Tabūns Aizņemas naudu pamatojoties, ka nauda vajadzīga retro motociklu restaurēšanai, lai tos realizētu, aizņemas naudu no privātpersonām uz % ! Dzīves vieta un darba vieta Balvu raj., Lazdulejas pag., Māja "Priedes 2000" ja nemaldos!
E.Tabūns izvairās no savām saistībām un nespēj atbildēt ne pa saviem vārdiem ne darbiem!
Parādi nepazūd tie tikai pieaug!
Ja kādam ir vēl problēmas ar šo cilvēku, jo cik zināms nauda netiek atgriezta vairākiem aizdevējiem, varu sniegt kādu info vairāk!

Ainārs

V VAIVAI 27.05.2011

no kurienes tad tu esi autor?

D Dass Mors 22.04.2021

No Vacijaa

Es no Vacijad

D Dass Mors 24.04.2021

[slēpt]@gmail.com

M Mērnieks 01.06.2011

Jā, šis raksts noteikti ir patiess, jo zināmi vēl cilvēki kam šis cilvēks neatdod naudu!

G gomez 26.07.2011

Es tikai lasīt savu pastu uz vietni, lai atrastu ārkārtas aizdevumu. Prefecture Vania Gomez Esmu atraitne ar trim bērniem, es nāku šeit, lai liecinātu par manu aizdevumu piecu mēnešu pētījumu, kas bieži vien iekrīt man tāpat kā jums ir noziedznieku un krāpnieku tīkls un draugs ieteica man sazināties ar Mr Gonzalo stacioli jebkura veida aizdevumu, ko es beidzot gatavs Mr Gonzalo.
Jums ir nepieciešams aizņemties naudu, kā es, nevilcinieties sazināties ar Mr Gonzalo
Šeit ir jūsu e-mail: [slēpt]@gmail.com
Paldies par savu liecību

I inga 11.09.2011

Cik man zinams Edgars Tabuns tagad atrodas hanover vacija. mekle nakamos upurus

D Dass Mors 22.04.2021

Ja es zinu Kur vins pat dzivo

D Dass Mors 29.04.2021

Vins Hanover nedzivo dzivo laukos

J janis 21.09.2011

256-16-004 E.Tabuns

J janis 21.09.2011

Brauc ar HH4950 Volvo s-80, uz viņa vārda noteikti nav!

D Dass Mors 23.04.2021

Gan jau uz vina sievas varda

V villis 12.03.2014

Mani izbrīna, ka šeit tikai viena sūdzība ievietota par šo cilvēku! Ja visi parādnieki ievietotu kaut pa vienai, uz servera vietas aptrūktos...

F frankeschetti 19.03.2014

Ja gadījumā jums ir kādas ziņas par Edgaru Tabūnu, lūdzu sazinieties ar mani [slēpt]@gmail.com
Būšu pateicīgs par jeb kādu informāciju.

Ja es zinu Kur vins ir

D Dass Mors 29.04.2021

Lab Dien rakstiet uz so email [slēpt]@gmail.com es tiesam pat Paradis Kur vins dzivo.

R rublis 11.07.2014

Vai nevienam neliekas dīvaini, ka pats Edgars neslēpjas, bet kam viņš esot parādā, negriežas pie viņa, ne tiesā, bet anonīmi sarakstās ? Edgars ne no viena neslēpjas, neskatoties uz savām problēmām, kuras ir radušās pēc iepazīšanās ar Supi Pēteri, bijušo Balvu drošības policijas šefu, neizvairās no savām saistībām, nekad nav tās noliedzis ! Vai kādam nelikas dīvaini, ka cilvēks tik ātri var pārvērsties ? Vai kādam neliekas dīvaini ažiotāža par katru viņa biznesa darbību pēc šīs iepazīšanās, ažiotāža pat par viņa kāzām ? !

A algonquins 29.05.2015

Man stasts ir savadaks, reali pirms laika biju iegadajies vienu no vina piedavatajiem motocikliem. Pats atrados ziemelamerika, pirku neredzot.
Sazvanijos, sarakstijos, beigas iemaksaju depozitu. Lugums man pret Edgaru bija restauracijas laika uznemt fotografijas un sutit man, sarunajam. Kadu laiku bildes nav, tikai dzirdu kas tiek darits. Prasiju kas pa lietu, sakas kameras vinam neesot, tad bildes no datora idzestas utt. Pagaja nedeja un prasa atkal naudu, ka dzekiem esot jamaksaa utt, bet ta jau nav mana problema, noruna bija avans un beigas pareja summa. Viss ap to projektu likas divains.
Pagaja laiks un dabuji moci dikja saja pusee, skas klapatas, pieleca knapi uz 5 sekundem un nakamreiz pielaidu vinu sodien, pec daudziem tukstosiem izteretiem. Mocis mesls, detaljas trukst, bremzu nav utt.

Isak sakot, pirms pat apsver domu pirkt moci, vai aizdot naudu, vai saistities padoma divreiz.

R ruffy 14.06.2015

JA kādam nav savas naudas žēl, tad atdodiet viņu man vai Edgaram Tabūnam :D
Nekādā gadījumā neiesaistieties ar šo personu darījumos. Neticiet šai personai ne vārda.
Viss ir meli, atrunas, laika vilkšana un nekvalitatīvs gala produkts.
Ja pameklē, tad ir pietiekoši daudz ļoti labu restauratoru,
kas tiešām pelna ar to iztiku un atzinīnību.
PALDIES

R rublis 15.06.2015

Kas tad tu tāds esi, vai kur tad tu tāds apbižotais esi ? Pasaki man to acīs ! Bikses pilnas, anonīmiķi ? Kur jūs visi gudrinieki esat, kam kaut kas nav izdarīts vai atdots ? Ja tam ir iemesls, kamēr apzagāt mani, tad, kad biju projām un cietumā, pateicoties Supem Pēterim, kamēr ķengājaties par mani un krāpāt visos iespējamos veidos, tad paši to zināt, un zināt, ka esat to pelnījuši ! Nekas nerodas, nekas nepazūd tāpat vien ! Muļķus meklējat citur, anonīmiķi !
Edgars

R rublis 15.06.2015

Kuram motocikls ir slikts bijis, jeb nesataisīts ? Kuram ir atteikta palīdzība ? Ja pērk krievu retro, bet grib braukt kā ar mersedesu, un nekā negrib dzirdēt par '' obkatku '' un citu ar krievu tehniku saistīto, tad paši vainīgi !
Edgars

R rublis 15.06.2015

Tūlīt tiks ievietoti citāti pēc uzbraukumiem no tā aizokeāna speciālista, kuŗš nemācēja priekšas bremzes atrast un pievilkt, un retro motociklam meklēja blakusvāģa bremzes ...

R ruffy 15.06.2015

---------- Pārsūtītā vēstule----------
Temats: Fwd: Re: Sveiks
Datums: Tue, 2 Jun 2015 06:28:18 -0400
No: Edgars Starts
Kam: Priedes - retro moto

Nu redzi, atkal paskaidroji normali, bez nekadiem uzbraucieniem utt. Nu meginasim skatisimies. Nesaku jau ka personiski esi kaut ko nepareizi izdarijis vai ka tamlidzigi. Cik atceros teici ka tev dzeki strada, varbut kads no viniem, kaut ko palaida garam, ne ta izdarija.
Un ja isteniba, neiesu runat preti, saki dunduks, cainjiks, naudas ir bet nezin. Protams, nezinu to ari biju pa tel teicis, bet man ari nevajag zinat, man ir nauda un versos pie specialista, tevis., kuram ir, un kurs zin.

Ok jebkura gadijuma, lai veicas, un ceru ripos tas mocis.

2015. gada 2. jūnijs 00:14 "Priedes" - retro moto rakstīja:

Priekšējās bremzes pievelkas, to jādara pastāvīgi, kamēr kolodkas ieņem savu vietu, no motora eļļas separators lietotiem motoriem tiek izņemts speciāli, jo tur viena detaļa padilst un parādās skaņa, tas separators pilda nelielu nevajadzīgu funkciju, bez tā motors labāk elpo pie slodzes . Blakusvāģim bremzes neliekam, praktiski nekad . Tas tikai ir pašiem jaunajiem modeļiem, bet to neiesaku nevienam, jo pie nepareizas ekspluatācijas būs pastāvīga avārijas situācija.
Jebkura krievu tehnika, gan jauna, gan pēc restaurācijas tiek pakļauta '' obkatkai'' ! Izlasi jebkuru informāciju ! Tas nav nekāds mersedess ! Ja to nedarīsi, viss grabēs, viss tecēs, viss atskrūvēsies . Tikai pēc pareizas '' obkatkas '' būs viss normāli !!!
...

Citējot Edgars Starts :

Es tev arī pēc tam uzreiz teicu kas pa vainu, bet Tiko ka kas tā tiku pasūtīts, un pārlasi epastu. Man Tiko tika no tavas puses piedraudēts. Un mani lūgumi pēc palīdzības no tavas puses pašā sākumā tika noraidīti, viss ir sarakstes vēsture, man neko nevajag. Pateicos par preci kādu pardevi
On Jun 1, 2015 2:22 PM, Priedes" - retro moto" wrote:

Sveiks ! Tu vēl pēc pieciem gadiem man varēji uzrādīt pretenzijas ! Pats vainīgs, ja pērc retro, un esi tups kā zābaks ! Nezinu, ko tur ar to motociklu sadarīja ostā, noliktavā, jeb kur citur, bet tas motocikls bija labā stāvoklī, gan tehniski, gan vizuāli . Par dīleriem nestrīdos, tie māk naudu grābt, konkurentus par durakiem saukt . Nav māksla no jauna ar jaunām detaļām taisīt ...
Būtu tu man savas pretenzijas pēc mēneša, lai pēc pusgada uzstādījis, ar konkrētām problēmām, es saprastu, bet tā tu esi ļoti nezolīds un pilnīgs profāns !
Biju labākās domās par tevi ! Atradīšu arī tavas vārgās vietas, Latvijā jau tu nebiji viens, ir arī tev te gali un darīšanas...
Citējot Edgars Starts :

Isuma sakot, pec diviem gadiem un lielas naudas investicijas, mesls ko nopirku no tevis ir gatavs darboties. Ar vinju bija nolaists tads lunis, un pavirsiba, kadu vien var izdarit.
Seit mehanikji pasutija detaljas lai var salabot vinju, prieksejas bremzes ieksa nebija, blakenei bremzu ari nav, dzineja vispar absurds detaljas truka. Nevajag teikt ka seit mehanikji nezin ko dara, man vinju ural dileris parlasija.
Ja tev vel sis bizness pastav un redzesu reklamejoties interneta, liksu bildes un rakstus ieksa, lai citi neiegrabtos tada produkta ko tu piedava. Biju domajis ka perku ko labu, rezultats iegrabos.
Paldies

---------- Pārsūtītās vēstules beigas ----------

R ruffy 15.06.2015

nevajag šeit vispār neko rakstīt, es vispār brīnos, kā šis saits var vispār pastāvēt, jo šeit katrs var murgot kas prātā vien ienāk, piemēram, - gribu nomelnot konkurējošu firmu.lūdzu, rakstu ka mani neapmierina viņu pakalpojums vai produkts utt., šo saitu taču vajadzētu slēgt ar steigu, jo šeit tikai visādi kompleksu māktie nekauņas citus nekauniigi apmelo un nomelno

A administratori 15.06.2015

Skudriņa Tipiņa ticēja, neticēja . . . :D
Ietektu noskatīties linku, ļoti nozīmīga informācija situācijai

A administratori 15.06.2015

Ja ar šo video ir par maz, tad vēl nozīmīgāks ir nākamais links:

P pret tabunu 18.05.2016

tak tas tabuns ir lubraks-zabaks........ naudu vins pus pasaulei parada!!!!!!!!!!!! tadu janoved uz mezu....... ciest nevaru to zabaku...... vina sieva pareiz darija ka aizgaja no ta cilvēka. respekts meitenei a tas zabaks

P pret tabunu 18.05.2016

idins apgana kapsetas telo baigo mafiozi....... vienu vardu sakot lubraks tagad cik zinu atradis kartejo nabadziiti........ cik cilveki runa...... vaidzeu visiem kam vins parada nobrauk lidz vina un pakart vinu aiz pautie+ pie kada staba