www.sudzibas.lv Credit24 Piedzen_neesošu_paradu

Credit24.lv - Piedzen_neesošu_paradu

Man no parādu piedziņas kompanijas Regnus, ko pilnvarojusi MCB Finance Latvija, pienāca draudīga vēstule - Pretenzija par it kā neatdotu parādu Credit24.
Es neesmu neko parādā Credit24, bet gan smscredit kompānijai, kura man pagaidām nav izvirzījusi pretenzijas.
Tagad risinu šo jautājumu, kurā neviens man necenšas ieviest īpašu skaidrību - tikai saka - varbūt, ka esot bijuši vēl kādam ppieejami mani personas dati...

E

H he he 15.06.2011

reāla jūsu appi-ana uz naudu, kāda tiesas pretenzija ha ha, kādas tiesības ir viņiem aprakstīt un izvest jūsu mantu? sūtiet viņus ratā, viņiem nav pilnīgu nekādu faktu kas varētu tiesā tikt izskatīti kā pierādījumi vērā ņemami. Protams ja nav kaut kāds jūsu parakstīts līgums vai vēl kaut kas.

J Juriste 15.06.2011

Labdien, Edite!

Jūs drīkstat ignorēt "Regnus" vēstuli. Jūms nav nekas jāmaksā viņiem. Es Jums nekavējoties iesaku griezties pie Sava rajona prokurora, ar iesniegumu, vai arī patērētāju aizsardzību centru. Nē kādā, gadījumā nemaksājiet "Regnus" uz viņu konta, jo visu ko viņi Jums ir sarakstījuši ir blēņas.

A Alla 15.06.2011

Man pazistamai ar tur kredits. to loti viegli nokartot. Nu tev noteikti jau ari ir nemts šis kredits tu tikai negribi to tagat maksat.

G GG 16.06.2011

Bļin, nu, kurš vēl uz šīm muļķībām uzķeras?

J jomajo 22.06.2011

tas papīrs tak neatbilst nevienam likumam:))

J Janese 21.07.2011

No complaints on this end, siplmy a good piece.

K Kristians Solodovskis 13.01.2017

kredits 24 ir viss slitakais un lieli procenti. nevienam neiesaku to nemt