www.sudzibas.lv Credit24 Neuzticami, melīga informācija

Credit24 - Neuzticami, melīga informācija

Credit24, sevi pozicionē, kā uzņēmumu uz kuru var paļauties. Nu teikšu tā, tie ir klaji meli!
Šīs kompānijas pakalpojumus līdz šim pamatā izmantoju ceļojumiem. Un proti kā papildus kredīt karti neparedzētiem izdevumiem. Izmantoju līdz šim! Jo kā izrādās pat ja jums ir noslēgts līgums, jums ir pieejam noteikta summa, šis uzņēmums nenoskaidrotu iemeslu dēļ to vienkārši neizsniedz. Sistēma vienkārši tā nolēma!
Maksājumu vēsture nevainojama, kavētu maksājumu nav. Bet tik un tā neizsniedz. Kaut gan tajā pašā laikā sūta sms ka jums ir piejama tāda un tāda summa: d vai viņi nav smieklīgi? !? Līdz ar to atliku ceļojuma pagarināšanu par nedēļu. Iesaku jums izvēlēties drošākas, uzticamākas kompānijas!
Lai atrodoties ārpus Latvijas, jūs būtu droši. Ka ar jums neatkārtos līdzīga situācija. Silti iesaku griezties kaut, kur citur. Par credit24 vienkārši aizmirstiet. Vislabākā opcija ir banka!

16.05.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (4)

Miss_Kaprīze 16.05.2020

Būsim atklāti. Kādu laiku biju strādājusi citā kredītiestādē, taču sistēma ir līdzīga. Šos paziņojumus Jums,kā esošam klientam, izsūta sistēma, jo tajā ir norādīts,ka Jums ir pieejams tik un tik. Taču, jebkuru pieteikumu lielākoties darbinieki izskata manuāli un var rasties vairāki iemesli kāpēc kredīts varētu tikt atteikts. Nav jāaizmirst arī par to, ka šī NAV banka. Kā arī viņu piedāvājums neiekļauj sevī "kredītkarti". Ja jau Jums tas kredītlimits ir tik vajadzīgs, tad kādēļ uzreiz nevērsties ar iesniegumu bankā, lai Jums varētu izsniegt tādu un nenoslēgtu piekļuvi rezerves naudas līdzekļiem? Mēs varam vērst uzmanību arī uz to, ka Jūs lietojat terminu "papildus kredītkarti". Tas nozīmē, ka Jums jau var būt aktīvi aizdevumi un uzņemties atbildību par vēl vienu uzņēmums nevēlas. It īpaši, krīzes apstākļos =)

Zelda 16.05.2020

Vislabākā opcija ir vispār neizmantot kredītus. Vai kredītkarte ar overdraftu.

K Kristians Andersens 17.05.2020

Zelda ir prātīga.

K Kristians Andersens 17.05.2020

Jā. Bet opcija kā tāda nelielos apjomos ir ok. Nu manu prāt. Kāpēc ne? Bet ja kompāniju vada āži. Neizglītota tauta tad tas maina visu būtību, kā tādu. Sēž tur džāra un domā ka baigais boss. Nabagu ģimenes atvase, kura domā ka nu tik būs! Un reālam klientam, kurš maksā procentus vienkārši nogriež resursus. Tā nav laba uzņēmuma pārvaldība.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes