Reitings Līzings un Kredīts

1aizdevums.lv
Latvijas kredītņēmēju palīdzības programma
100%

big banka - procenti

procenti labdien pasakiet lūdzu vai var būt 80 procenti gada un 42 procenti? paņemu 400 Ls izmaksāt vājadzeja 616 Ls izmāksaju 393 Ls un pēc tam iekrājas pārāds tagad jāatdot 383 Ls uz sitiena vai nu jāparaksta līgumu uz 58 menēšien un tur gala summa ir 1003 Ls? ko man darīt?

Finansejums.lv - apšaubāma firma

Izskatās, ka firma neizsniedz nekādus kredītus, bet pelna naudu ar sms - lai apstiprinātu savu kredīta pieteikumu, viņiem jānosūta sms, kas maksā gandrīz 3 Ls. Un tas arī viss, vairs nekāda atbilde no viņiem nav pienākusi. Tikai pēc tam izpētīju, ka mājas lapā nav arī firmas reģistrācijas numura. Tāpēc iesaku veltīgi netērēt naudu par sms, izskatās, ka nekādu kredītu neviens tur netaisās izsniegt.

Andis Petuhovs - KREdīta izsniegšana

Šis cilvēks kārivāts aizdevējs uz lieliem procentiem aizdod nelielas summas uz vekseļa pamata (summa x 10), nokavēju tad solija, ja atdosu 6xvairāk izsniegt kredītu 2500ls līdz ko atdošu summu. Ieskaitiju un teica ka tajā pašā dienā ienāks kredīts, gaidiju pusotru mēnesi, čakarēja smadzenes tā arī nesagaidiju. Neuzķaraties!!!

EKOBANKA - jautajums

kas ir ar to eko banku??? vini aizdod?? kaut ka nezinu man pat atbildes nebij pec ta 1 sant parskaitisanas! sanemot epasta to reg pieteikumu spiezu aizdevuma ligums a tur atveras via sms ligums! kapec ta??

taspats - mistiskie aizdeveji - kristina utt

vai kadam ir bijis sakars ar ...wanye bridge, Richman Anderson un Kristina, kurai ir itka nauda un investori no polijas- un kurai vajagot parskaitit 79ls par darijumu un konta atvershanu ! solijas 4000 aizdot, vajagot tikai pases kopiiju un 79ls ! pec tam papiru kartoshana vinji pashi no savas naudas 140ls sedz par kautko isti vairs neatceros un kad vis sakartots tad es tiekos pie maskavas nama ar to saucamo kristinu un sanjemu naudu !! ko jus sakat par to...???? vinja apgalvo ka tas neesot metiens :)!

taspats - privatie investori

tads jautajums, vai kads zin, kad njem no privatiem investoriem - prieksapmaksu vinji prasa - lai kontu atvertu un papirus noformetu?

SIA SAA - kredits

ko jus sakat par so kompaniju?? viss stils tads pats ka viasms! nezinu neesmu paradnieku registra bet nevareju sanemt!

Kredīts - Kredīts

Labdien! Sludinajumu portālā www.reklama.lv ievietots sekojošs sludinajums: Labdien Neliels uznemums var jums palidzet ar finansem. No 1000ls lidz 5000ls gada procentu likme 12% un ta ir nemainiga termins bezizmera minimums 1menesis Ir ari prieksapmaksa 50sant par pieteikuma izskatisanu. Bet ja jums kredits tiks apstiprinats tad jums vajadzes iemaksat 1menesa maksajumu ka garantiju ka jus varesiet atmaksat kreditu un tikai tad kad tiks sanemts maksajums no jums tad sanemsiet aizdevumu no...

Kredīts no ārzemēm - Nau

Es vēlētos uzzināt vai ir kāds kas ir saņēmis kredītu no ārzemju finanšu kompānijām ar o tagad ir pilni visi sludinājuma portāli? Varbūt tie ir kārtējie krāpnieki kas tikai tīko pēc citu naudiņas!! Ja kāds ir saņēmis šādu kredītu Lūdzu rakstat.

SMS Credit - Palīdziet

Palīdziet Lūdzu palīdzat ar padomu! Vakar paņēmu pie viņiem maziņu kredītu līdz algas dienai. Saņēmu no viņiem dažādus SMS par to ka nauda bus un utt., bet sms saņēma arī mana mamma. Mans telefona nr. ir uz mammas vārda (sanāk 2 nr. uz 1 vārda). Zvanīju savai mobilo sakaru kompānijai un viņi teica, ka ne privāt personām ne uzņēmumiem neizsniedz informāciju par citiem nr. uz viena abonenta vārda. Pēc manām domām šo nr. viņi ir ieguvuši nelikumīgi, kā man tālāk rīkoties?

Kristīne Zanosija - Viltus kredits.

Sveiki miljie cilveki. Nekad neveiciet nekadas darbibas ar kristini Zanosiju .Apkraps ta ka mazos, Pats uzravos.VAinigs. Visu laiku tikshnas parcelj uz nakamo dienu . Beigu beigas nekaada kredita varu deret naw . Ja es esat sakaries ar vinju rkastiet . JA ir sms no vinjas saglabajiet., Cinisimies kopaa.IR cilveki kas atradis vinju . Gaidishu jusu pretenzijas pret to cilveku, un siku izklastu ka ir noticis.

Coventus inkaso - Paradu piedzinēji

Lieta tada 1dien mani mājā apciemoja parādu piedzineji no coventus!

Open Credit - melīga reklāma

Open Credit internetā sludina, ka var papildināt jūsu bankas kontu līdz pat Ls 200 stundas laikā, ka tas ir ātrākais aizdevums internetā un aizdevuma saņemšanai nepieciešams tikai dators un konts bankā. Uz manu telefonisko jautājumu, kādi procenti ir Ls 200 aizņēmumam, Open Credit atbild, ka visi klienti pirmoreiz aizņemoties maksā nulles procentus un katrs var saņemt Ls 200. Šo summu Open Credit sludina, lai pārspētu SMScredit.lv, bet realitātē paiet vesela diena, jo viņi, piemēram, nevar...

Paus Konsults - Izliekās un draud

Izliekās un draud Esmu parādā parex bankai 300ls par 3 kartēm (katra 100ls) no kuriem jau kādi 100ls atdoti. Katru mēnesi saņemu zvanus no Paus Konsults, ka summa ko maksāju esot pa mazu! Izvairīties no apmaksas netaisos, bet summsas ko varu samaksāt ir mazas, bet vienmēr regulāri (min 15ls mēnesī) nesen saņēmu no viņiem zvanu kur itkā izlikās par prokorori un mana lieta ir nodota tiesai un vairs itkā uz Paus Konsults neattiecās . Draudēja, ja nesamaksāšu naudu 50ls sākšot tiesas procesu būšot par katru parādu...

Via Sms - sms

sms sveiki! kas ir ar to viasms vini izsniedz tos kreditus??? es pieteicos bet atteica...bet pieteicos opencredit.lv sie aizdeva...kapec vasms attsaka?? vai tikai iekse 69sant?

piedzina - paradi

labdien! vai paradu piedzinejs drikst stastit maniem kaiminiem radiem cik un kam esmu parada??? saprotu ka tiesu izpilditajs drikst darba devejam to teikt pec tiesas sprieduma??

Ge Money Bank - TERORS PA TELEFONU!!!

Tas taču nav normāli!!! Jau 5to reizi šomēnes viņi zvana un terorizē!!! Jau mēneša sākumā viss ar viņiem tika sarunāts, cik un kad tiks samaksāts, bet šiem tak vienalga nav labi - zvana un prasa, vai tiešām nevar vairāk samaksāt. Pat darudēja, ka līdz novembrim ir jāatmaksā visa kredīta summa 2000 lati + procenti, citādi būšot tiesas darbi. Bet mums jau sen ir ITKĀ panākta normāla vienošanās par noteiktu summu mēnesi, par kuru vairāk atļauties vnk. nav iepējams, Tā summa, kas tika norunāta, tad...

I apriori - Kredīts

It kā viss skaisti - mājas lapa, daudzie sludinājumi: "Kredīti privātpersonām pret darba algu līdz 1500Ls, var mēģināt ar bojātu kredītvēsturi līdz 500Ls. Pret auto ķīlu vienas dienas laikā. (auto iespējams paliek pie Jums)Ar bojātu kredītvēsturi un bez ienākumiem pret NĪ, pensionāriem un bezdarbniekiem līdz 95%no tirgus vērtības. Lai saņemtu pilnu informāciju lūdzu rakstiet uz e-pastu"vēlos saņemt pilnīgu informāciju"..." Tikai 5ls viņi prasa "kancelejas izdevumiem" !!! "Paldies, pieteikumu...

Lateko - lizings

lizings Sodien atskan zvans pa telefonu.Saka, ka ir njemts kredita telefons Nokia 2007 gadaa!!!un it kaa nav viss nomaksaats.Skaidri zinu ka nomaksaju, bet ceks protams neviens vairs nav saglabajies.No 2007 gada nevienas vestules vai zvana ka buutu ko paraadaa.2007 gadaa summa bija 250 ls sobriid summa uzaugusi esot uz 700ls!!!Esmu sokaa, izmisumaa, pat nezinu kur lai griezos, kam lai suudzos.Man ir bijusi vairaaki krediiti no dazaadaam krediitiestaadeem, visas piezvana veelaakais peec meenesa, ja ir...

Kredīts - Krapnieki

Bija nepieciesams aiznemties lielaku naudas summu . Ieliku ss.lv un zip.lv sludinajumus, un pec kada laika man atsaucas cilveks laikam (Aleksandrs), zvanija no numura kuru nevar redzet un teica lai uztaisu bankas kontu Latvijas Krajbanka un teica lai nosaucu internetbankas klienta numuru utt. Ari tada veida krapj . Kam ta ir bijis un ko dariit ?