kredits365 - mistika

viss sākās 27-06-2011 pēc svētkiem vajadzēja nedaudz naudiņas, nolēmu paņemt kredītu 25ls un 30dienām.
Pagāja 30 dienas nolēmu pagarināt kredītu, pagarināšana 6 ls bet brīnums tajā, ka parādijās kaut kāds mistiska, ka it kā "Jāsamaksā kredīta komisija Ls (kredīta cena):10.75ls" un tad vēl 6ls kredīta pagarināšanai.Tā kā biju iemaksājis tikai 10ls nolēmu pagaidām neko nemaksāt, sāka pienākt sms ka par katru nokavēto dienu aprēķinās 1% nu tas arī it kā ok.Pagāja dažas nedēļas, šajā laikā vienreizs man zvanīja no kredit365 teica ka katru dienu pienāks 1%, bet nesen parādījās kaut kāds mistisks sods: "27-08-2011 Sods 30.00 " Patlaban kredīta summa sastāda 70.30
Nesaprotu ar kādām tiesībām ir uzlikta soda nauda ja tika likti procenti? Līgumā nekas tamlīdzīgs nav teikts.
Es jau viņiem vispār nemaksātu bet sieva uztraucas ka nesāk kaut ko ņemt nost no bērna pabalsta.
Iespējams šeit kāds gudrāks cilvēks ieteiks kā rīkoties?

Q qweaslv 29.08.2011

vot tas ir super no 25ls kredīta sods 30ls. +vēl :D
Var meiģināt sarunāts bet nu apšaubāms kantoris šis izskatās...

X xcv 29.08.2011

ar šiem kredītiem ātrajiem jābūt uzmanīgam, var dabūt pārmaksāt 3x

Q qweaslv 30.08.2011

ir cilveeki kas paarzin so lietu, man piedaavaa tiesaat tiessaa jo tad 90% iespeejamiba ka kredits nav jaatdot vispar tikai viniem 50 % jo es esmu maztrucia persona, pluss tam visam berns un kredits tiek dzest no vinju puses...

J jaanis 31.08.2011

www.cleardebtsolutions.lv

E EKE 17.01.2013

Sia Delta Capital Reģistrācijas nummurs: 40103291692 Kredits 365! Krapnieki! Nokaveju vienu dienu liguma un man pateica jaamaksaka par pilnu kreditu plus 15ls, kaut gan bija bezmaksas kredit! Liguma tada punkta nav un necel klausuli! uzmanietis KRAPNIEKI!

Likumsargs 17.01.2013

Qweaslv - no viņu puses nekas netiks dzēsts. Ja lieta nonāk līdz tiesai, tad tiesa var anulēt uzrēķinātos soda procentus līdz kredīta apmēram un arī tad, tikai ja uzrakstīsiet tiesā iesniegumu par soda procentu samazināšanu un nav nozīme vai Jūs esat maznodrošināta vai labi situēta persona.

Arturs - no bērnu pabalsta neko nevar noņemt, jo tas nav pabalsts Jums, bet gan bērnam. Turklāt noņemt var tikai pēc tam, kad lieta tiek izskatīta tiesā.

EKE - uzmanīgi lasiet līgumu un ieslēdziet loģiku. Pirmais kredīts ir bez maksas pie noteikuma, ka Jūs pēc kredīta termiņa beigām atgriežat visu aizņemto summu. Ja Jūs pagarināt aizņēmumu, tad stājas spēkā vispārējie līguma nosacījumi ar visām no tām izrietošajām sekām!

M Miermīle 01.03.2017

Tur jau ta lieta ka vini uzpelnas uz tadiem kam vajag tos kreditus un pecak tadus ka mes varetu izslaukt 10 reizes vairak, viniem tas ka mes esam izdevigi! Tiesam Krapnieki liekas tapec tu nem kreditus lai izstiktu sai valsti,ka nevar normali izstikt