Reitings Līzings un Kredīts

1aizdevums.lv
Latvijas kredītņēmēju palīdzības programma
100%

Edgars Dukulis-Aija Aišpure - kredits

Varbūt kādam šis duets arī kaut ko izsaka.Tā vien liekas ka kārtējais krāpnieku pārītis.

SIA"Creditline" - kredīts

Sludinājumos slēpjas zem adreses [slēpt]@mail.com. Neielaižaties neparko, paņems 3 Ls(labi ka tik maz) atsūtīs fiktīvu līgumu un liks gaidīt lēmumu par kredīta piešķiršanu.Gaidīsi ilgi.

Bigbank - Draud, ja nemaksāšu lielāku summu

Draud, ja nemaksāšu lielāku summu 28.04.2011 saņēmu e-pastā vēstuli no AS BIGBANK Latvijas filiāle Vēstulē bija minēts, ja Es nemaksāšu lielāku summu, AS BIGBANK Latvijas filiāle manu lietu nodos parādu piedzinējiem. Kaut mana lieta bija jau nodota SIA "SERGEL" parādu piedzinējiem, un ar viņiem noslēdzu vienošanos, ka maksāšu 10.00 LVL, cik zinu tad arī AS BIGBANK Latvijas filiāle piekrita maniem ikmēneša maksājumiem, gadu nebija nekādu pretendziju, visi piekrita, un katru mēnesi arī maksāju, cik sapratu tad SIA "SERGEL" lietu...

Kredīts - ...

Vai kāds zin kaut ko par Jelenu Jasčuku, e-pasts [slēpt]@gmail.com.7

Kredīts - ....

Atsaucās, kurš ir saņēmis kredītu no Daiņa Umbraško. Viņš tik atrunājas, ka kredītmenedžeris esot ārzemēs, tāpēc līgums kavējas, kā arī, ka visi iesniedzēji kredītus saņemot.Gribu sazināties ar to kurš reāli ir saņēmis, vai vismaz, lai atsaucas tas, kurš zin tādu laimīgo.Jo esmu apņēmusies vērsties policijā.

SMS Credit - .

. smscredit reklame ka dod kreditu pat ar negatiivu kreditvesturi ok bija nepieciesams panemu pirmo reizi iedeva, laicigi atdevu viss taka butu ok, bija steidzami vajadziga nauda meginaju velreiz viss atsaka sakara ar krediitvesturi, tad nesaprotu kapec reklamee ja vinu nemaz ta nedod??

Kredīts - Aizņēmums

Uzmanību tiem, kam steidzami nepieciešams naudas aizņēmums! Neuzķerieties uz Rolanda Beikmaņa"āķa" - solījumiem -, ka izsniegs kredītu. Melis! Krāpnieks!!! Ar Jūsu palīdzību nomaksās savus kredītus!!! Neesat lētticīgi!!!

nauda - nauda

Vai kāds var pastāstīt par firmu JulisAUD Maskavas ielā.Itkā aizdodot naudu un nodarbojas ar celtniecību.Vai kāds ir dabūjis no viņiem kredītu stundas laikā pret vekseli?

GOLD CREDIT - ka nopelnit ar vestulem

Aizkavejas maksajums, te atnak vestule no GOLD CREDIT[par kuru jamaksa man 20ls!!!]Kapec ne 50, vai 100ls???Ka vini nosaka summu sim bridinajuma vestulem?Vestule neka ipasa, jasamaksa lidz tadam datumam, ja ne, tad parada piedzineji.Bet ka var vestule but par 20ls?Kapec man tada jaapmaksa?Soda nauda, procenti-piekritu, bet par 20ls sutitu vestuli gan ne...kas tas par mulkibam?

alvis beitans - alvis beitans

sakiet kadas atsauksmes par ALVI BEITĀNU JO VIŅŠ IZSNIEDZ KREDITU

aiznjemumi - aiznemas un neatdod naudu

Jānis ābrāms.. cilvēki neielaidieties ne kādos darijumos ar šo tipu- naudu aiznemas un neatdod

Ferratum sia - Attieksme

Attieksme Apbrīnoju uzņēmuma kadru daļu, kas ar apskaužamu rūpību ir atlasījusi cilvēkus, kas ne tikai ār grūtībām runā un raksta latviešu valodā, bet paši neorentējas savās datu bāzēs, jo savādāk man nebūtu jāgaida nedēļām uz viņiem uzdoto jautājumu. Ja es vēl rakstītu par viņu sadarbības partneri (inkasso kompāniju IK SIRINA), pieļauju, ka viss mans teksts tiktu cenzēts. Pat ja jūsu finansiālā situācija liek aizņemties, tad šis kak(t)u kantoris ir pēdējā vieta kur to darīt!

Crediton.lv - izkrāpj

izkrāpj Visiem, kam šis kantoris ir izkrāpis naudu, iesaku griezties Patērētāju aizsardzības birojā, jo izskatās, ka šis ir variants kāds bija ar swedkredit.lv!

Privātpersona - nauda

Jurmala Dubultos dod kreditu tikai jaiemaksa drosibas nauda 112.63. ls. Protams to ari viss beidzas. vai tiesam tadus nevar sodit Tadi ir dausz visi privatie aizdeveji un ne tikai. SIA CREDIT ONLINE Janis Krumins tads pats krapnieks. Sadus sludinajumus nedrikst likt . Cilvekiem ir grutibas un vini tiesam tic ka kads aizdos naudinu. Diemzel pati parliecinajos par sadiem krapniekiem

traki - meli!

Не можете платить во время мелкие кредиты? Полная перекредитация до 2000 Ls с Sauleskredits уже сегодня. От 8% в месяц. Берите кредит на срок до 2 лет и отдайте в любой день без лишних доплат. Лучшее решение ваших финансовых трудностей. polnaja chuzh. cik neesu prasijis viniem, lai palidz, ja reiz tads teksts sludinajuma, visu laiku atsaka. krapnieki nekas vairak! i sauleskredits i dsa un kas tur vel:D APNIKUSI VISI SHITIE KRAPNIEKI!!!

Sia Hansa Lizings - Mahinacijas

Man ir nopietnas problema, un tadel velos sanemt kadu padomu!2008. gada mana "dzraudzenite" paludza panemt uz sevi kreditu par masinu!Par cik, finensialu problemu vinai nebija lai turpinatu talak par auto maksat, es piekritu uz mutisko vienosanos, ka kreditu vina maksas pate kalidz sim!Problema bija ta, ka vina gribeja lai mamma uzdavina vinai jaunu masinu! (Auto uz kuru parakstijos sakotneja kredit nemeja bija vinas mate!)Kreditu vina nevareja memt uz savu vardu, jo vinai nebija oficiala...

Kredīts - Kredīts

Labdien! Reklāmā ir ievietots sludinājums piedāvā kredītu ar zemiem procentiem jāraksta uz e-pastu [slēpt]@mail.lv.Gribētu zināt vai tas ir droši vai nav kādi krāpnieki kas prasa drošības naudu?

Privātpersona - krāpšana

Krāpnieks Raitis Krauze, , , un, , , , , , Vitalijs Laškovs Pārliecinoši stāstīja, runāja ka sadarbojas un strādā ar Krievijas naudu...ar ironiju runāja par Zip . krāpniekiem, parādot sevi cik svarīgsi un atbildīgi...bija jāsakārto dokumenti un jāgaida kurjers no Maskavas, kas atvedīs līgumu un paņems nepieciešamos dokumentus... (kāds naivums manā vecumā)...bet cilvēkiem jātic... ŠEIT viens punkts no līguma: 2.1... Garantijas procentu summa tiek oficiāli pārskaitīta OOO GROUP7 pilnvarotajam...

Crediton - MELOSANA

MELOSANA Dot reklamu-, , no 18 gadiem!!!, , Pilniga mele!!Man ir 18, 4gadi stradaju oficiala, samaksaja kopa par registraciju 7 santi, atbild-demzel ne dosim!!!No katram klientam pa 3-9 sant, labs biznes!!!

Vivus.lv - atrie krediti

atrie krediti Runajot par atrajiem kreditiem interneta, nekad neiesaku aiznemties kompanija Vivus.lv. Ljoti augsti % maksajumi, pirms laika samaksajot aiznemuma summu, rekins netiek dzests - uznemums turpina aprekinat procentus, aizbildinoties ar faktu, ka summa nav ienakusi uznemuma konta laika. Par to klients netiek nekadi informets - uznemums ne piezvana, ne atsuta epastu par notikusho. Kad atveru savu profilu, lai parliecinatos, vai viss tiesham ir kartiba un ieraudziju, ka mans rekins veljoprojam ir...