www.sudzibas.lv smz Creditreform procenti

smz - Creditreform procenti

ES te ar saskaros ar skaistam summam ! Panemu no BIG 1000 ls aizdevumu,maksaju 4 meneshus pa 38 ls,lidz sanaca taa,ka darba novilka no algas lidz minimumam(pateicoties kkrizei) un vienkarsi apstajas visas maksashanas.
Es viniem saku,ka man tagad naudas uz doto bridi nav un lidz ko situacija uzlabosies tad varesu turpinat maksat. Logiski,ka man situacija neuzlabojas un pagaja vel ilgs laiks lidz man Creditreform piesejas. Interesantakais tas,ka vinji man stadas prieksha,ka Es neesmu pat tam 1000 ls paradam neko maksajis un tagad vinji no manis piedzen 2380 ls :D
Tur nav sunim jasmejas? 1380 ls vienkarsi piemeta klat :) Es shiem saku,ka varu 10, ls maksat menesi ko tagad saku darit,bet vini saka ,ka mazak par 50 ls nevar maxat ! Ko ta man karties iet ? Es pilnigi zinu,ka tas viss ozh pec netiram lietam un kautkadu iebiedeshanu. man jautajums tads- Vai es varu maksat savu veco paradu talak savam kreditoram,vai man tagad jamaksa tas parspileta summa creditreformam?
+ vel vini neko negrib dzirdet par manu gimenes stavokli,cik man berni un,ka menesi uz rokas sanemu 140 ls,viniem Vienalga viss.Vai tad ta ir pareizi???????????
paldies.

Likumsargs 14.02.2012

Pirmkārt jums ir līgums ar BIG, nevis parādpiedzinēju, tātad (ieslēdzot loģiku) jums ir saistības ar BIG, nevis parādpiedzinēju.
Turklāt parādpiedzinēji izmanto cilvēku nezināšanu un apzināti maldina tos!
Kā rīkoties? Vienkāršipalasiet šeit, ko raksta par Paus Konsult un Creditreform. Esmu komentējis ļoti daudz tieši par parādpiedzinēju darbošanos, tāpēc neatkārtošos, bet palasiet šeit:

it sevišķi pēdējo saiti izlasiet uzmanīgi~!

Garfilds82 17.02.2012

Man atnaca vestule no BIG

""Labdien!
Paldies, ka vērsāties ar savu jautājumu pie mums!
Ja Jūsu parāds ir nodots citai kompānijai - Jums ir jāvienojas par parāda atmaksu ar to kompāniju pie kuras šobrīd atrodas Jūsu līgums.
Ja Jums vēl rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, tad mēs ar lielāko prieku atbildēsim uz tiem pa informatīvo tālruni 8338. "

Tad ko tas nozime, ka man jacinas vienalga ar creditreform? Es BIG pirms shis vestules ludzu vai varetu turpinat maksat viniem uz ko sanemu shadu vestuli.