Credit24.lv - krāpšana

Neuzķeraties uz šīs (pēdiņās) aizdevēju āķa,novilks pēdējās bikses .Viņi prasa 120,53% par mēnesi parēķiniet cik tas izmaksās gadā.
Ar cieņu I.N.

R

J Jautājums 01.02.2012

Laikam šos ādas dīrātajus lobē valsts pārvaldes līmenī, jo kā var izskaidrot to, ka ir tik lieli aizdevuma procenti. Kāds teiks, ka neaizņemies, bet ir tādas situācijas, ka to naudu vajag ļoti, ļoti. Nu šie augļotāji ir iespēja bezizejas situācijā, kad draugiem, radiem nav ko aizdot. Saprotu, ka parāds nav brālis, tas jāatdod, bet šie aizdevēji nevis sekmē veiksmīgu naudas atdošanu, bet grūž vēl lielākā bedrē, parāda summa aug kosmiskā ātrumā, jo tā taču arī ir peļņa uz jau tā nelaimē nonākušā cilvēka rēķina. Tā cilvēks nonāk parādu verdzībā uz mūžu.Tātad peļņa ir atkal drauģeļiem - parādu piedzinējiem. It kā valstij ir jārūpējas par cilvēku - tā vismaz ir noteikts Satversmē, bet nezin kāpēc ar visām problēmām ir jātiek galā pašam. Tad brīnāmies, kāpēc ir tik daudz pašnāvību. Vai tiešām 100 " gudrās" galvas nevarētu beidzot padomāt ne tikai par sevi, bet arī par valsts iedzīvotājiem, par cilvēkiem un ierobežot šo aizdevēju darbību, lai tā kļūst civilizēta, proti, darbotos stingri noteiktos likumu ietvaros.

Likumsargs 01.02.2012

Bet viņi jau darbojās likuma ietvaros!
Nav Latvijā tāda likuma, kas nebanku kreditoru ierobežotu gada procenta likmē!
Nu ko darīt, izaudzinājām mīkstpēdiņu paaudzi, kas tikai sūdzēties prot, bet pats neko izdarīt nevar! Arī ar parādu piedzinējiem var cīnīties un daudzi izmantojot manus padomus to veiksmīgi dara!
Atcerieties-neviens jums neko uz šķīvīša ar zelta maliņu klāt nenesīs! Valsts var palīdzēt tikai tad, ja Tu pat dari kaut ko lietas labā, bet ja pats neko nedari, tad kāpēc valstij būtu jāsatraucās???

E edgpavl 01.02.2012

@Jautājums

Ehh, klasiskais latvietis, vienmēr jau visvieglāk ir vainot "100 gudrās galvas" vai ne ? Jo viņi taču esot galvenie, kam jārūpējas par to lai VISS valstī būtu perfekts un nevainojams.
Jūsu zināšanai tur nesēž ieprogrammēti roboti, bet dzīvi cilvēki, dzīvi un drosmīgi cilvēki kas neskatoties uz to ka lielākā daļa liekuļu tautas (latviešu) viņus ienīst, tomēr cenšas vadīt valsti pēc vislabākajiem nodomiem.

J Jautājums 02.02.2012

Tad, lūdzu, man kā nejēgai nosauciet, ko labu VALSTS ir man kā pilsonim ir izdarījusi? Par visu jācīnas pašai. Par visu! Kaut vai tas fakts par nodokļu pārmaksu, ka var atdabūt atpakaļ naudu. Cik daudz ir informācijas? Piedodiet - ne visi ir draugos ar augstākām tehnoloģijām, arī laika trūkuma dēļ nav iespējams visam izsekot līdz. Piedodiet, neesmu jurists, nav arī iespējas viņu algot, lai pie katras līguma parakstīšanas viņš vai viņi būtu līdz. Uzskatu sevi par pietiekami izglītotu personu, bet daudz ko esmu izdarījusi nepareizi - kaut vai parakstot sev neizdevīgus līgumus. Vai valstij nav jārūpējas par bērniem? Bezmaksas medicīniskā palīdzība līdz 18 gadu vecumam? Tad kāpēc ir tik daudz akciju? Dažreiz no bezpalīdzības nolaižas rokas. Strādā, strādā, godīgi maksā nodokļus, bet, kā netiec uz " zaļa zara", tā netiec.

A aga 05.02.2012

Visi šie ātrie kredīti ir domāti tādām kā ārkārtas situācijām, piemēram, ja līdz algai dažas dienas, bet steidzīgi vajag naudu, tad var paņemt tieši tik, cik vajag un uz laiku, līdz vari atdot. Ja mazāk paņem un uz īsāku laiku, tad arī procenti ir mazāki. Ja gribi mazus procentus, tad jāņem ilgtermiņa kredīti bankās, bet tas prasa vairāk laika un citi noteikumi. Brīdī, kad man vajag naudiņu, labprāt ņemu ātro kredītu un man vienalga, ka atdodot būs 10 ls pa virsu jāmaksā, jo naudu ieskaita praktiski uzreiz un pat vakaros, kad bankas nestrādā (gandrīz sanāk, ka maksāju par ērtībām). Un neredzu tur nekādu krāpšanu, jo līgumā viss ir rakstīts. Cilvēku problēma ir tā, ka šis līgums netiek izlasīts.

J Jautājums 07.02.2012

Sauliit, vai Tev ir bērni, kuri mācās skolā vai b/d ? Informēju, ka mūsu valstī bezmaksas izglītība ir tikai uz papīra. Par visu ir jāmaksā. Pat ir izveidoti fondi, kuros ir jāmaksā skolas nauda vai naudiņa par b/d. Proti, brīvprātīgi - obligātais maksājums vai tieši otrādi obligāti brīvprātīgais maksājums kā nu kurā vietās tas tiek dēvēts un kā nu kurā vietā ir noteikts maksājumu biežums. Nerunāšu par mācību līdzekļu un palīglīdzekļu iegādi. Vai esi painteresējusies, cik daudz valsts atvēlē naudas kaut vai mācību grāmatu iegādei? Lūdzu, painteresējies un gudri nespriedelē par lietām, kuras nepārzini. Tā ir daudzās mācību iestādēs gan laukos, gan pilsētā. Tas ir tāpēc, ka tādi gudrīši kā Tu valstij nemaksā nodokļus, bet algu saņem aploksnē! tā pati rakstīji savos komentāros. Ar kādām tiesībām māci citus dzīvot, ja pati neesi tik balta un pūkaina. Izteikt viedokli var katrs un katram ir tiesības, bet tas nevar un nedrīkst nevienu noniecināt, lai arī cik tas rakstītājs aplami nerakstītu.

J Jautājums 08.02.2012

Sauliit, piedod, bet man ir pietiekams izglītības līmenis, lai droši izteiktu viedokli par daudzām šeit paustajām problēmām. Kas tad veido valsti, ja ne mēs, cilvēki. Pirmkārt, par manu izglītības līmeni var spriest pēc rakstu kultūras. Piekritīsi- tas liecina par noteiktu izglītības pakāpi. Šī vietne ir izdomāta un izveidota, es tā domāju, lai cilvēks varētu paust savu sāpi, bet diemžēl ir tādi indivīdi kā Tu, kuriem ir viena taisnība un tikai Tavējā. Lai Dievs pažēlo to cilvēku, kas uzdrošināsies paust savu viedokli par kādu kredītiestādi vai piedzinēju grupu. To uzreiz pamanīs Sauliites vērīgā acs, būs liels FUI! Ja šajā valstī viss būtu tik ideāli... Tici man - esmu daudz vairāk lasījusi par Tevi, jo - ir tādas aizdomas, ka arī esmu daudz vecāka par Tevi -, lai būtu savs skatījums uz daudzām norisēm. Tāpēc arī atļaujos uzrunāt uz "Tu".

J Jautājums 09.02.2012

Nav viss tikai balts vai melns. Ir arī citu krāsu nianses. Tā arī ir ar cilvēkiem. Es neaizstāvu parādniekus, jo visi nav vienādi. Ir cilvēki, kuri gribot nevar to naidiņu atdot. Vienkārši nav ko. Varbūt teiksiet - nav ko aizņemties, bet cilvēks varbūt aizņēmās, kad viņam bija darbs un laba alga...Piekrītu, ka parāds agri vai vēlu ir jāatdod, bet bez tiem mistiskiem soda procentiem. Tā ir parādu verdzība - maksā un maksā, bet, kā nevari atdot, tā nevari. Kā var tiesāt cilvēku, ja neko nezini.

A aldis007 09.02.2012

Šī kucīte Saulīte jau sen vadāma aiz iemauktiņa, tapēc ar tik muļķīgi pļurina, maita!

J Jautājums 14.02.2012

Nezinu, kam ir dzīvē jānotiek, lai strādātu par kredītpiedzinēju...Saulite, Sauliite lūkojas logā... Vai noskaidroji, cik ir krāsu? Sauliit, Tev ir viena taisnība un tikai Tavējā... Tādiem cilvēkiem kā Tu ir grūti... Man Tevis no sirds žēl...

T Tamara 14.02.2012

Jautajums! Спасибо Вам за достойный ответ Sauliite! Видно, что человек далек от проблем народа, иначе не писал бы глупости. Я тоже сожалею, что государство разрешило финансовым фирмам брать за свои кредиты необоснованно большие проценты. Сейчас, когда кризис многих людей просто зажал в тиски, это особенно неэтично! Но что делать...Во все времена, особенно во времена перемен и войны были люди, которые могли наживаться на беде других людей.. Государство существует за счет наших налогов, а теперь и кредитов Евросоюза...И кажется мне, что эти финансовые фирмы - капля в море...народ уже совсем задыхается от нищеты. Мы первые в Европе.

Sauliite!lai Dievs Tevi sarga un davina pratu saprast cilvekus

J Jautājums 16.02.2012

Sauliite jau parādā nepaliks un vārdus kabatā nemeklē. Es tikai nevaru saprast, kā var pelnīt algu uz citu cilvēku asarām, tos psiholoģiski apstrādājot? Parāds ir jāatdod, par to vispār nav runas, tikai ir jāmāk ar cilvēku runāt ar civilizētā pasaulē pieļaujamām metodēm. Te nav runa par diskrimināciju, bet par attieksmi. Arī Tev, Sauliit, visa dzīvē priekša, jo, cik noprotu, esi visai jauns cilvēks. Vēl nezini, kādā situācijā vari nokļūt. Tāpēc netiesā citus, un pati netiksi tiesāta. Krieviski tomēr skan labāk! Lasot komentārus par Tevi, nu neesi īpašā cieņā. Ja kas - tikai muļķi saka, ka visu zina un tikai muļķiem uz visu ir gatavas atbildes. Tici man - visu savu dzīvi šai saulē to tikai daru, kā mācos, jo pati apzinos, ka ir ļoti daudz jomu, kuras vēl joprojām nepārzinu! Mācos no draugiem, no ģimenes, no darba kolēģiem, no sabiedrības sev apkārt, lasu zinātnisko literatūru, apmeklēju kursus, turpinu izglītošanos augstskolā utt.

T Tamara 16.02.2012

Ну что ж...учитывая ответ Sauliite, делаю вывод, что человек работает в этой кредитной компании!! Потому что я в своем комменте ни слова не упомянула о рабочем месте и тем более о дискриминации!!!

Как говорится: На воре и шапка горит! - есть такая пословица. Смысл ее можно найти в Google...

Так что тема для меня лично закрыта. Всё и так ясно.
"Jautajums! " Paldies par parasto gudribu, bet skatos ka ne visiem to vajag...

S sanuuska 17.02.2012

Sauliite tu gribi pizdulej dabut?

J Jautājums 20.02.2012

Sauliit, tu nonāc pretrunā ar sevi! Palasi, lūdzu, uzmanīgi, uzmanīgi savus komentārus! Tās laikam ir garastāvokļa maiņas...Arī par labu parādpiedzinēju ir jāmācās - gan saskarsmes psiholoģija, gan likumu zināsanas arī nenāktu par ļaunu -, nevis nodarboties ar iebiedēšanu, pierakstot pantus no KL, kas neattiecas uz šo lietu! Ar cilvēku ir jāstrādā, lai viņš pats vēlētos atdot parādu, nevis pēc principa - skaldi un valdi! Ja man darbā sanāk nesaskaņas un domstarpības - es pārdzīvoju, jo vispirms vainu meklēju sevī. Jau tājums - kā parādpiedzinējs var naktī gulēt? Saldi sapņi, ja psiholoģiski kādu esi apstrādājis tā, ka cilvēku esi novedis līdz nervu sabrukumam? Ir jāiedziļinās lietas būtībā un apstākļos. Visi parādnieki nav vienādi, un visi nebraukā lepnos limuzīnos... Piekrītu - PARĀDS IR JĀATDOD, tikai esiet CILVĒKI!!!

J Jautājums 21.02.2012

Kredītpedziņa arī ir bizness! Lielākoties ir gatavi iet pār cilvēku līķiem.Par to mašdīnu runājot - kredīta aizdevējiem un līzinga kompānijām jāuzņemas atbildība - jo pirms aizdod, kārtīgi pārbaudi cilvēka maksātspēju. Ja viņam ir 200 lati uz rokas, kā var ņemt mašīnu līzingā, ja vēl bez tā viņam ir citur ņemti kredīti?

J Jautājums 24.02.2012

Nav ko mest kredītus un līzingus cilvēkiem pakaļ, kaitina tās aizdevumu reklāmas. Paši iekārdina, tad sūrojas, ka neatdod!

J Jautājums 07.03.2012

Ilgi domāji, kamēr uzrakstīji! Sauliit, Tev ir viena taisnība un tikai Tavējā! Lai Tevdzīvē viss izdodas un veicas!Žēl tevis, bet Tu jau nesapratīsi... Diemžēl!