www.sudzibas.lv E-Lats Cūciski rīkojās

AtrisinātaE-Lats - Cūciski rīkojās

Ir tāda situācija, biju no šī kantora paņēmusi kredītu, protams radās problēmas, lai izveido maksājuma grafiku, bet izveidoja tādu ar lielām summām, un pielika procentus, ok, lai tā būtu, bet varētu mazāku ikmēneša maksājumu. Protams es maksāju, bet nevis tādu summu, kāda bija maksājuma grafikā. Sūtiju uz e-pastu vēstuli E-lats, kas atbildēja modonas filiāle, kaut pati Rīgā dzīvoju. Nu vēstulē minēju par situāciju utt. Atbilde bija tāda, PROTAMS MĒS NĀKSIM JUMS PRETĪ, LIETU NODOSIM PARĀDU PIEDZIŅU FIRMAI LINDORFF

Kas viņi ahujeļi, tas ir kā nāk pretī? Bet es maksāju, man liekās viņiem nebija tiesību lietu nodot Lindorff.

Vēstuli rakstīja Madonas E-lats filiāles menedžere Aiga Bernāne

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 21.02.2018

Uzņēmuma E-Lats pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

R

L lauris 17.01.2012

ta jau tu varei teikt uzlikat maksat 50 latus menesi, maksasu 10 latus, protams ka nodos lietu un ir pilnigi tiesigi, panemot kreditu tu piekriti ta noteikumiem

I Inzemene 18.01.2012

Vajag laicīgi atdot parādus, tad problēmas neradīsies, nevis izgāst savu žulti par pašas neizpildītajām saistībām uz visu apkārtējo pasauli. Aiga malacis- tērēja savu laiku un rakstīja tev vēstuli-citi tev bez komentāriem vibivalas uz mājām aizsūtītu :DD

E E Lats Pārstāvja atbilde 19.01.2012

Labdien Ruta,

Esam pateicīgi, ka palīdziet uzlabot uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitāti. Jūsu norādītais telefona numurs joprojām ir atslēgts, tādēļ cenšamies sniegt atbildes un izmantojam tos saziņas veidus, kas Jums ir ērtāki. Uzņēmuma darbinieki veido grafikus, lai pielāgotu aizdevumu atmaksu klientu vajadzībām. Bet nenodarbojas ar parādu piedziņu. Grafiks tika sastādīts savstarpēji vienojoties, bet saņemtie maksājumi bija ievērojami mazāki par grafikā norādītajiem. Kaut kredīts tika ņemts internetā, variet vērsties jebkurā E Lats filiālē visā Latvijā. Pēc Jūsu ieteikuma turpmāk saziņa internetā par grafikiem tiks veikta izmantojot e-pastu [email protected].
Turpmāk klienti, kuri būs atsūtījuši savus ietekumus, kas pēc tam tiks ieviesti uzņēmuma darbībā, saņems balvu no www.zeltamedus.lv.
Gaidot jaunus ieteikumus un cerībā uz turpmāku sadarbību Jūsu www.e-Lats.lv.