www.sudzibas.lv E-Lats Nožēlojama kompānija un darbinieki

E-Lats - Nožēlojama kompānija un darbinieki

Kad sākas covid 19 krīze ar vīru bijām spiesti ieķīlāt zelta ķēdīti. Mēs neesam ne dzērāji ne kādi citi nelabvēlīgi cilvēki. Esam divu īpaši puiku vecāki kuriem dzīve neiet tik viegli. Proatam ka gadu šis viss notiek šis covid-19
mēs pēc iespējas vēršamies lombardā atrast risinājumu. Bet tagad lombarda darbiniece paziņoja ka zelta ķēdīti esot atdevusi prom. Protams jums lombradam ir savi noteikumi savi likumi un cilvēciskais faktors jums vispār nepastāv un nekad nepastāvēs jo jūs esat necilvēki. Es ceru ka no manas zelta ķēdītes kuru dāvināja vecmāmiņa un kuru ar asarām acis aiznesu jo bērniem bija jāpērk ēst jums paliks labāk, es ceru ka jūsu kompānijas darbiniekiem un jums nekad nebūs jānonāk situācija kad nav ko ēst un kad ir viss viss grūtāk tad tāda iestāde ka jūs nenāks jums pretī bet tieši pretēji pazemos jūs tā pat jūs to izdarījāt ar manu ģimeni. Lai jums veicas ka divu invalīdu vecākiem esat ar pazudinājusi pēdējo pieminu no vecmāmiņas. !
Nožēlojami ka darbiniece vienmēr runa krieviski valsts valoda nerunā vispār, nedēļu esot jāgaida kaut kāds risinājums.

27.01.2021

Atbilde no E Lats Pārstāvja atbilde 07.12.2021

2021. gadā 27. janvārī sniegtā atbilde klientei uz e-pastu:
Labdien,
Izskatījām Jūsu vēstuli par konkrēto ķīlu PR1859-06918, kas tika ieķīlāta 28.11.2019.
Par cik ķīla netika izpirkta līdz norādītajam termiņam – 28.12.2019., tā tika atsavināta 29.02.2020.
Jūs bijāt sazinājusies ar filiāli un apsolījāt, ka atnāksiet ķīlu izpirkt tuvākajā laikā. Mēs nācām jums pretī un gaidījām Jūs gandrīz gadu.
Par cik gada laikā Jūs pēc ķīlas neieradāties, tā tika izlikta pārdošanā, un 27.12.2020. tā tika pārdota. Piebildīsim, ka tā tika pārdota 10 mēnešu pēc atsavināšanas.
Šajā situācijā Jums jau tā ļoti gājām pretī, jo pēc līguma, Jūsu ieķīlāto mantu varējām pārdot jau 7 dienas pēc ķīlas termiņa beigām.

Ar cieņu,
SIA E Lats

Z

K kosrem 27.01.2021

Nu mīlīt,-ja neesi noteiktā laikā izpirkusi, vai pārķīlājusi, lombardam ir tiesības rīkoties pēc saviem ieskatiem. Strādāju blakus lombardam, esmu ķīlājis pārķīlājis un izpircis, un nekas nav zaudēts.

Z ZG338890 27.01.2021

Mēs esam maksājuši šis mēnesis grūtāks un vienmēr brīdinām par kavējumiem un ja jūs neziniet situāciju tad nerunājiet

A AiK 27.01.2021

Kas tur jazin ! Nav nav ,nesamaksaji ! Lpmbards pārdeva ! Kur problema! Visiem visi vienmēr labi kamēr naudu dod ,bet kad jaatdod tad slikti ! Neredzu par ko dusmoties cikstēt zakāties ! Ja nu vienīgi uz SEVI

Pīle. 31.01.2021

Aik, pilnīgi piekrītu! Manuprāt šī sūdzība ir vienkārši nepamatota činkstēšana par to, ka Dievs neapžēlo.

Pīle. 27.01.2021

Īpaši puiku vecāki? Tad sanāk ka vecāki, kuriem ir meitas, ir nelabvēlīgi un dzērāji? Ok... interesanta domāšana. Un tomēr kāda lombardam darīšana, ka esat puiku vecāki?

Z ZG338890 27.01.2021

Tas nebija domāts ka uzsvars tam puikas vai meitenes nevajag piesieties vārdiem

Pīle. 31.01.2021

Jā un tomēr es savu privāto dzīvi lombardā pārrunāt neieteiktu.

A asdasd123 27.01.2021

lol atkal krievi vainīgi . nabaga latviešu ģimene , sēž bez naudas un domā , ka kādu tas interesē . kas jums par problēmu vainot citus savās problemās . ja nevari nopelnīt - tā nav lombarda vai krievu problēma , bet tava un nevajag uz citiem meģinat uzkart savas problēmas . tā nebija krievu vaina , kā tev nebija naudas un nebija krievu vaina , kā tev ir bērni , bet tava izvēle . laipni lūdzu realajā pasaulē .

Jūs vispār apzināties no Jus runājiet ? Lai jums viss labi pašai

н НеКариньш 31.01.2021

ZG338890! Atbrīvojies no nacionalistiskiem mitiem!

P Patiess Fakts 31.01.2021

E Lats nepieder krieviem, tas latvietim pieder. E Lats ir bijušas laipnas darbinieces, un arī rupjas un pretīgas. Personāldaļā interesanta darbiniece... Nu šarašņiks ir, bet ko var gribēt no lombarda. Jums nebija līgums, ka pēc gada izņemsiet, vai kas ? Vajag jurista padomu? Izklāstiet situāciju? Vai griezāties sociālajā dienesta, lai palīdzētu viņi ar pabalstu šajā grūtajā laikā?

E Lats pieder latvietim Jānim

н НеКариньш 31.01.2021

Godmanam vai Zilberšteinam?

S secinajumi 31.01.2021

lombarda E-Lats īpašnieks Uldis Sniegs

E Lats nepieder krieviem

alergologs 01.02.2021

Kāds lombardam sakars ar cilvēcisko faktoru? Tā ir kredītu nevis labdarības iestāde. Ja kaut ko ieķīlā un nevari laikā izpirkt, tad ir jārēķinās, ka lombardam ir visas iespējas to pārdot tālāk, nevis jāčīkst internetā, ka ģimenes dārgums vējā.

B Buhariks 01.02.2021

Priekš kam lombards, ja var paņemt mikrokredītu un pēc tam neatdot?

K Ksanzī 18.03.2021

:D:D:D

P Patiess Fakts 06.05.2021

man trāpījās, ļoti nelaipnas darbinieces pāris punktos, bija dažas kas normālas citos punktos. Uzskatu jābūt pieklājīgākām.

P Pozitivais007 02.02.2023

Nu bet tas ir lombards - kredītestāde, nevis labdarības. Viņiem ir savi noteikumi, ja tos neievēro, tad vainot var tikai un vienīgi sevi.