Latvijas Investīcijas

Latvijas Investīcijas AS
www.latvijasinvesticijas.lv
Adrese: Pērnavas iela 10
Rīga
Latvia - LV-1012
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 67464643
Darba laiks: 9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Bizness / Finanses  •  Līzings un Kredīts
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
3
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Latvijas Investīcijas - Sūdzības un atsauksmes

Latvijas Investīcijas - krāpnieki

krāpnieki Mūsu uzņēmumam bija sadarbība ar A/S "Latvijas Investīcijas", Pērnavas ielā 10-101, Rīgā. Taču esam spiesti lauzt sadarbības līgumu, jo šis uzņēmums darbojas negodīgi, neapmaksā un izvairās no savu rēķinu apmaksas. Varam teikt, esiet cilvēki piesardzīgi un turieties tālāk no šiem cilvēkiem. Nekādā gadījumā neticiet viņu solījumiem un neiesaistieties nekādos darījumos!

Latvijas Investīcijas - Krāpniecība

Krāpniecība Šis uzņēmums nodarbojas ar krāpniecību. Neliela kredīta rezultātā tika izkrāpts krietni dārgāks dzīvoklis. No dokumentācijas mērķis ir skaidri redzams - nevis godīga komercprakse, bet tavs nekustamais īpašums. Nesamērīgi procenti un slīpēts juridiskais pamats. Brīdinu, ka jebkura iesaistīšanās darījumā ar šo uzņēmumu ir bīstama.

Latvijas Investīcijas - Krāpniecība

Krāpniecība Gribētu vērst uzmanību tiem, kas vēlas sadarboties ar AS Latvijas Investīcijas. Uzņēmums gan pērk, gan pārdod nekustamos īpašumus. Iegādājoties sola remontu, ēkas rekonstrukciju, tomēr pieredze rāda, ka gandrīz gada laikā kopš dzīvokļa iegādes nav notikušas NEKĀDAS izmaiņas. Šeit jāmin, ka iegādes līgumā viņi nekādi neatļauj veikt izmaiņas... Vēl joprojām nav nekādu ziņu par projektu, tā saskaņošanu utt. Skaistā nākotnes bilde pēc dzīvokļa iegādes pārvēršas bēdu ielejā - aizsalst truba...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes