Bigbank - parads

Sveiki.5 gadi atpakal panemu kreditu bigbanka 500ls uz 36 men, izmaksaju kaukadus 28 menesus bez kavejumiem un ar viru zaudejam darbu, tad bija kaveti maksajumi un protams procenti, bija palicis izmaksat 200ls, tad saka kraties procenti un sanaca ka summa bija364ls, saka zvanities no big un piedavat risinat problemu, vieniga izeja ka man teica atkal to summu sadalit pa menesiem itka atkal jaunu ligumu ustaisit, taka es reikinaju ka varu menesi maksat pa 20ls, nemu atkal uz 3 gadiem, beigu summa jau bija 732ls, tad atkal problema ar darbu un atkal procenti, nemu taisiju vienosanos 10ls men, tad bija miers izmaksaju vienosanos 6 menesus un beigas sanaca ka summa palika ta pati tikai procenti biskin samazinajas, tagad atkal kavejumi bija un jau pamatsumma kaukadi 600ls, tas virietis man zvana un piedava parregistret atkal, del ta ka es varu maksat kaukadi 15ls vai 20ls vins man piedava to summu(600ls) nemt uz 85menesiem ar ikmenesa maksajumu 22ls un beigas man sanak samaksat 1870ls, vai tad ta var but ka no neizmaksatas summas 200ls man atkal jamaksa tik daudz, es nemu 500ls, atdevu viniem jau kaukur 1000ls un vel 1870ls jaatdod, ko man darit nezinu visu muzu sanak maksat.

V

K kf 12.09.2011

nu diemžēl ar šo iestādi vienmēr tā sanāk.. Viņi uz tiem procentiem arī dzīvo.. Vienīgais, ko varu ieteikt - paņemt kredītu bankā, ko reāli varēsiet apmaksāt katru mēnesi, neskatoties uz darba esamību jeb neesamību un norēķināties ar to kantori.. Diemžēl..

Mani reiz "sūdzēja" tiesā 7 santīmu dēļ, tas gan nebija tekošais parāds, bet gan procentu kaut kāda mistiska nesakritība.. bet zvanījās uz darbu, draudēja.. To 7 santīmu dēļ kolēģi, protams, ka smējās, teica, ka sametīsies..:) bet Jūsu gadījumā situācija nav smieklīga.. Es gan vēlreiz pārbaudītu tos maksājumus, bet, ja jau sakāt, ka bija iekavēti maksājumi, tad summa varētu arī būt tāda, jo viņi procentus ļoti labi skaita..

Ja ir kaut kāds daudz mazs stabils darbs, tad vienīgais ir paņemt kredītu, lai dzēstu iepriekšējo un maksāt nākamo, nekavējot maksājumus un kārtīgi iepazīties ar procentu likmnēm un kredīta nosacījumiem.. Diemžēl.. Ja ir iespējams, aizņemieties no radiem, draugiem, kolēģiem - tie būs bezprocentu aizdevumi, BET ar noteiktu termiņu.. Kā tos apiet, Jūs jau noteikti zināt..:)

vēlu veiksmi!

K Krejums 12.09.2011

Kf...Tu laikam strada Big banka, ja vari cilvekam pateikt, lai tas aiznemas no radiem, citam kredit iestadem naudu, lai atdotu Bigbankai!Tu esi stulbs cilveks!Un par tiem 7.santimiem...stastiet citiem tas pasakas!!!

M Marcis 12.09.2011

Big Bank eto-prosto razvod...
Procenti rastut prosto nerealjno... Vzjal kak-to kredit platil ispravno pocti 3 goda v itoge okazalosj cto za pocti 3 goda ja vsego lishj viplatil okolo 200 LS, a vse ostaljnoe bili procenti... kak okazalosj...
I nikto iz nih nicego ne smog tolkom objasnitj...
Pricem dogovor, smotreli 2 moih buhgaltera i celovek rabotajushij v drugom lizinge i vse kak odin skazali, cto ja placu prosto v 2 raza boljshe... V samom etom BIGe nikto iz operatorov ne smog objanitj iz cego i kak oni delali rascet...
100 raz podumajte prezde tam bratj kredit...

L Likumsargs 12.09.2011

Starp citu!
Mēs ar BIG taisāmies tiesāties, jo mana klients arī ir līdzīgā situācijā. Ir labs trumpis, ko BIGam mest - viņi neizskaidro klientam visas viņu tiesības. Tādēļ to var kvalificēt kā apzinātu klienta mānīšanu peļņas nolūkos! Un par cik BIG šādā ceļā no mana klienta ir izkrāpis ap 5000Ls 600Ls vietā, mēs sniegsim prasību uz 10 000Ls.
Klientam ir tiesības zināt visus iespējamos variantus attiecībā uz sava kredīta, bet BIG izmanto ļoti viltīgu politiku un neinformē klientu par visām iespējām.
Kāpēc viņi tā ļoti cenšas uzkrājušos procentus ielikt pamatsummā? Tāpēc, ka pēc LR likumiem uzkrātie soda procenti nedrīkst būt lielāki par pamatsummu. Lūk viņi arī māna klientu. Klientam ir arī citas iespējas tikt vaļā no šīs bankas.
Otrkārt vai banka, kas neveic banku operācijas vispār var saukties par banku? BIG arī valsti krāpj, tādējādi apejot nodokļu maksājumus valstij. Jo bankām par licencēm ir jāmaksā mazāk, nekā nebanku kreditoriem! Vienvārdsakot esmu iesaistījis savus paziņas gan no VID, gan citām valsts institūcijām lai atņemtu šai bankai licenci!

B Baņķieris 14.09.2011

Cik es esmu dzirdējis, tad jauna līguma slēgšana, iekļaujot tur uzkrājušos procentus ir nelikumīga!!! Soda procenti nedrīkst pārsniegt pamatsummu. Tāpēc viņi atvilina klientu, lai tas pārslēdz līgumu, kur pamatsummā jau iekļauti uzskrūvētie soda procenti, bet tas ir NELIKUMĪGI!!! Sanāk, ka klients ir paņēmis jaunu, jau lielāku kredītu!

тут две стороны медали!
Почему так делается:
В случае оспаривания не возможно объеденить в одно делопроизводство! 1) Оспаривается первый договор и сумма долга (проценты и т.д) 2) Оспаривается договор исходящий из задолженности, т.к составляется опять типовой договор на сумму долга, а не договор об перекредитации (структуризации и т.п) старого долга. Новый договор - новые обязательства.
В итоге: 1) не многие способны осознать (паника, потеря контроля) - начисление процентов, судебные исполнители, отъем имущества
2) Судебные дела дляться годами
3) Схема мошенничества не доказуема (ой, ошиблись в подсчетах - ответственности никакой)

K kristine 20.09.2011

man no 500 ls parada uzaugusi jau 3700-jamaksa 10 gadus, es vienkarsi neredzu izeju
es tiesi tapat kritu dzilak bedre ka raksta autors ar ceribu izkulties, vini tiesi to izmanto
maitas pedejie, kas izmanto cilveku nezinasanu

L Lietotāja vārds 08.03.2016

Domāju, ka maitas ir maigi teikts!

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 08.03.2016

Кристина - выход или платить (это если есть что терять - недвижимость, транспорт) или процесс не платежеспособности. 3700 латов = более 5000 евро, попадает под критерии неплатежеспособности

A agnese 21.09.2011

Tur ir baigie procenti.Sūds!

M Moira 26.11.2011

Augļotāji ir augļotāji..Bet arī tādiem ir vārgās vietas un vēl vairāk kā mums, kas nav pārdevušies tam kam nevajag..Lai SVĒTS LĀSTS pār BigBank un tās darbiniekiem!! No šodienas viņi un to ģimenes mieru neredzēs..

L Lietotāja vārds 08.03.2016

Paziņām no 400ls parāda izauga uz 2900eur. Lieta ir pie tiesu izpildītājas, katru mēnesi maksā izpildītājai, bet summa nekrītās. Vienkārši mistiski parādās katru reizi vēl + 150eur. pie mistiskā 2900 parāda.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 08.03.2016

Значит по решению суда сумма долга 2900. От этой суммы судебный исполнитель берет - расходы с ведением дела, таксу и процент от суммы. т.е за каждое действое ЗТИ ваш приятель платит! А расценки там не маленькие...

L Lietotāja vārds 08.03.2016

Tad sanāk, ka cik dzīvo, tik viņiem maksā? Summa nekrītās. Konti nobloķēti, mašīnai liegums. Ko darīt?

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 08.03.2016

Вероника: Здесь есть два варианта - оба долгие по времени...
1) Как уже один человек озвучил - один кредит в другом заведении и полное погашение (или уже оплата по предлагаемому графику)
или
2) Планомерное выяснение информации и всего произошедшего
это
2.1) Запрос о выплатах по первому договору
2.2) Запрос о расчете процентов (штрафных на остаток, проверка соответствия)
2.3 Платежи по следующему договору
2.4 Начисленные штрафные проценты
2.5 Запрос о суммах, просьбы объяснить и т.д
(это время - каждое заявление /рассмотрение и ответ/ от 7 до 30 дней)
Есть еще один вариант - это суд!
Прошение о том чтоб суд разобрался и постановил правомерность таких штрафных санкций! Это не дешево, но на время разбирательств рост процентов остановится - но если принятое постановление будет негативным, (плюсом) расходы на суд!
Осилите???