Reklama.lv - krediti

Nesaprotu, kapec portals reklama.lv visu laiku, katru dienu publice arzemnieku krapnieku sludinajumus, kas piedava kreditus ar 3% likmem, bet lai sanemtu kreditu, prasa parskaitit caur western union visadas mistiskas prieksapmaksas par visu kaut ko. Izskatas, ka viniem vienalga ir, krapnieciba Latvija pazud, vai preteji, palielinas.
Piemeram:

Es esmu īpašs finansiāls atbalsts cilvēkiem ir finansiālas grūtības. Jums nepieciešams biznesa aizdevumu ar procentu likmi 3%. Vēlaties palielināt redzesloku jūsu biznesu. Jūs esat projektus finansēs. Es varu jums palīdzēt ar sēžamvieta aizdevumi. Es aizdot Ls 500 900.000Ls tādēļ, ja jūs interesē kāda veida aizdevumu ātri un viegli veids, kā jūs varat sazināties ar mani caur manu e-pasta adresi: [slēpt]@gmail.com

Ka redzat, analfabetiski iztulkots, tie ir nigeriesu "aizdeveji", kas grib izkrapt no letticigiem letiniem naudu. Ka to visu partraukt, ja musu pasu latviesu portali tik veicina sho bezprigjelu?

N