www.sudzibas.lv Reklama.lv Neefektīva maksas reklāma

Reklama.lv - Neefektīva maksas reklāma

Sludinājumu vietnē "Reklāma.lv" iegādājos maksas reklāmu uz skatījumu skaita. Atšķirībā no citām vietnēm, Reklama.lv nediferencē unikālos skatījumus no vienkāršajiem skatījumiem. Tādejādi "vidējais" lietotājs, klikšķinoties pa linkiem "apskata" to pašu reklāmu katru reizi ielādējot mājaslapu. Papildus tam, reklāma parādās lapas apakšējā stūrī. Labajā pusē saliktie banneri liek attiecīgajai mājaslapai "pastiepties" tik garai, ka lai skatītājs redzētu reklāmu, tam jānobīda mājaslapa līdz pašai apakšai. Pagaidām no ~600 apskatēm nav savākts neviens klikšķis. Es nebrīnītos, ja tā tas turpināsies līdz tiks sasniegti 10000 skatījumi.

Tātad, šāda veida reklāma agšupminētajā mājaslapā ir absolūti bezjēdzīga. Jūsu reklāmu visdrīzāk neviens tā arī līdz galam neredzēs.