LV RU

AtrisinātaSIA InCREDIT GROUP - krapnieki

Nenemiet aizdevumus incredit grupa krapjas atradis visadus simts iemeslus lai no jums izkraptu naudu pec iepejas vairak mes iegadajamies preci interneta ar incredit grupuas palidzibu uz gadu ar pirmo iemaksu.
Pirmo atmaksu velejamies veitkt ka paredzets pec menesa ta diena iekrita svedien nesanaca jo incredit organizacija nestrada nacam pirmdien maksat, jau pirmais uzbrauciens buss sods par kaveto dienu jautaju kapec atbildeja ka vajadzeja maksat caur internetu, bet man neviens to nebija teicis ka jamaksa caur internetu ja maksa pie viniem tad maksa 1ls par pakalpujumu ja velos izmainit datumu maksa +sods murgs kautkads tas nekas samaksaju caur internetu par 6 menesien plus procenti, pec menesa samaksaju atkal par atlikusajiem 6menesiem plus procenti domaju ka visu esmu atmaksajis bet drosibai pazvaniju lai precizetu man atbild ka esmu vel parada 2, 95ls jautaju kas tas par paradukur gustu aatbildi nesaprotamu vienkarsi izauga no kautkurienes
ja nebutu pazvanijis vini klusetu un pec kada laika izauktu astranomiska suma iedotu kredit reformasm kur gut taisnibu

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 28.03.2019

Uzņēmuma InCredit Group pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

A

Komentāri (10)

L Linda 06.10.2011

Nuuu, mīļo cilvēk, man piemēram uzreiz teica pie līguma parakstīšanas, ka, ja maksās pie viņiem būs 1Ls, ja internetbankā, tad attiecīgi mazāk.
Protams, ka mainōt datumu būs jamksā, jo tev par katru datumu nāk procenti un tikko kaut ko maini tā procenti un palasi līgumā viss atrunāts...
Un pēdējais, nezinu kā tu, bet, ja es maksāju visu atlikušo summu, vispirms sazinos ar attiecīgo iestādi, lai precizētu gala summu un pēc tam vēl pārliecinos, ka viss nomaksāts. Tas man tā vienmēr drošībai un neko ANORMĀLU tajā nesaskatu...

A aaa 09.10.2011

Interesanti cilvēciņi. Varbūt nākamreiz pamēģināt atmaksāt kredītu piektdienā vai sestdienā, ja pēdējais datums iekrīt svētdienā vai kādā citā brīvdienā. Kredīta devējs jau nav pie tā vainīgs.

L Likumsargs 09.10.2011

Kā latviešiem patīk vainot visus, tikai ne sevi! Es vienkārši brīnos, kā sava stulbuma un daunisma dēļ vaino citus!
Ainār! Pirms sūdzies, varbūt tomēr pamēģināt izlasīt kreditēšanas līgumu!!!
Līgumā ir punkts, kas paredz ko darīt, ja atmaksas datums iekrīt brīvdienā vai svētku dienā. Parasti tur ir rakstīts, ka atmaksa ir jāveic pēdējā darba dienā pirms brīvdienas vai svētku dienas.
NEVAINO CITUS, JA PATS STULBS ESI!!!

C Cilvēksmīļais 11.10.2011

Viena no sakarīgākajām firmām, ar ko var vienoties, ja ir problēmas. Citiem ir vienalga, neinteresē, kas noticis, pat nepazvana.

M Mārtiņš 22.01.2018

Ja šim es piekrītu.

N Niks 22.10.2011

Klientam par kavetam 2 dienām nekadi soda % nav jamaksā...ŠI Kompanija manuprat ie vienīga, kas loti nak pretī klientiem..., nu vismaz man naca pretī kad bioja problemas!!!

N Nebaraska 07.03.2014

Man tiešām ir vislabākās atsauksmes par InCredit. Pirms gada beidzu atmaksāt kredītu un ļoti bieži sanāca, ka nesamaksāju mēneša maksu laikā, man bija ļoti atsaucīgs konsultants gandrīz nekad nelika maksāt tos soda procentus, kas bija sakrājušies. Vienmēr bija pieklājīgs pret mani.
Tad, kad atmaksēju pēdējo mēneša maksu man palika nedaudz bēdīgi, ka vairs nesazvanīšos ar šo konsultantu.
Tagad plānoju ņemt jaunu kredītu un domājams, ka tas būs InCredit.

A aldisa066 07.03.2014

Piekriitu

N nelaimigaa 05.11.2014

Mani gan krāpj jau kopš 2010 gada, noslēdzu līgumu par mašīnas iegādi, tad palūdzu pagarināt līgumu uz 3 gadiem, tuvojās pēdējais gads un skatos, ka pēdējā mēnesī jāatmaksā 2000 Eur. Par kuriem nebija ne jausmas, pasakiet lūdzu, kā pret šādu firmu, ja apmāna cilvēku, pirms slēdz līgumu, pat nepasaka neko? Sanāk, ka šmauc, esmu visu laiku godprātīgi maksājusi, bet še tev, kā ar āmuru pa galvu!!!Un vēl pasaka, ja nevarēsiet apmaksāt atkal varēsim pagarināt līgumu, protams ar lieliem procentiem klāt, sanāk pa mašīnu maksāt, kas maksāja 3000ls, jāsamaksā daudz reiz vairāk. Kur man griezties un ko darīt? Vēl esmu bezdarbnieces statusā!!!

B boriska 23.07.2015

Никогда не берите у этой компании кредит, как только получите 1 или 2 уровень лояльности, больше вам кредит не дадут, у самого так произошло, у меня 2 уровень лояльности и 5 отказов, больше не дают, и не говорят почему.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes