InCredit Group - Rekets

Paņemts kredīts, zaudēts darbs, scenārijs zināms visiem. Summa nav liela, palikuši 100 eur aptuveni. Un kā jums šķiet, kas klauvē pie manām mājas durvīm? Incredit group pārstāvji. Lieki piebilst, ka divi muskuļoti veči... 90tie atgriežas...
Atdeva vēstuli, "draudzīgi" parunājāmies...
Kas notiek Latvijā?

09.07.2019

Ne

Tu Turkey901 09.07.2019

Taksistu, pārdevēju, apkopēju, uc. vakances ir vienmēr aktuālas, pazaudējāt darbu un jau nākamajā dienā jāklauvē pie jaunā darba devēja durvīm nevis jāiet te sūdzēties!
Zinot par savām saistībām, ir jāmeklē risinājums nevis jālaiž viss pašplūsmā cerībā, ka pats no sevis sakārtosies!

Ne Nesaprašanā 09.07.2019

Viss tiek kārtots ar viņiem. Es jau saku ka neesmu bez vainas. Bet vai divi skūtie bij jāsūta 100 eur dēļ?

Tu Turkey901 09.07.2019

Tā parasti notiek, kad pa labam nesaprot un izvairās no saistībām/ komunikācijas.

Pe Pelekais Latvietis 09.07.2019

Tā ir tikai iebiedēšana, viņi, ja tev fiziski pieskāries tad pa#i sev nopelnīs lielas nepatikšanas

Tu Turkey901 10.07.2019

Tikai nekādīgi nevarēs pierādīt roku un kāju lauzēju identitāti un arī saistību ar uzņēmumu, tikai cietušā aizdomas.

Incredit_group 10.07.2019

Labdien! Atvainojamies, ja Jums radies šāds iespaids, tā tas nebija domāts. Ja ir radušās problēmas ar atmaksu, sazinieties ar mūsu speciālistiem, mēs piedāvāsim risinājumu.
Kopīgā dialogā noteikti varēsim sarunāt abām pusēm piemērotāko variantu.

ar cieņu
InCREDIT GROUP

Rx RXX 10.07.2019

Kā tad tas bija domāts? :D

Tu Turkey901 10.07.2019

Problēmas ar izsitējiem ir primārākas, un tikai tad ar atmaksu.

Incredit_group 10.07.2019

Galvenā doma ir uzmeklēt klientu un aicināt uz pārrunām, kamēr vēl viss risināms bez citu institūciju dalības. Tas ir tikai un vienīgi klienta interesēs. Neslēpieties no kreditora, bet droši nāciet uz kreditēšanas centru un atklāti izstāstiet savu problēmu, lai kopīgi var atrast risinājumu.

ar cieņu
InCREDIT GROUP