Aizdevums - Aizdevums

Ja kādam ir nepieciešams aizdevums, nesūtiet priekšapmaksas šai epasta adresātei vai adresātam: liene6044 [slēpt]@inbox.lv, jo paliksiet ar garu degunu. Dzīvo pēc principa - solīt sola, bet ne deva..., protams, aizdevumu. Ir muļķi, kuri tomēr uzķeras... Varbūt varat palīdzēt, varbūt zināt šī cilvēka īsto vārdu un uzvārdu, atrašanās vietu? Vēlos palīdzēt draugam un to maitu kārtīgi pārmācīt.

P Plesis 16.09.2011

zvani 113 !
Bet vispār pārskaitot naudu, nauda tiek pārskaitīta konkrētam adresātam - firma, iestāde, vārds uzvārds .

L Labojums 16.09.2011

Adrese laikam ir [slēpt]@inbox.lv! Nesūtiet naudu un nesadarbojieties!!! Krāpniece vai krāpnieks!!! Naudas vietā būs trīs pirkstu kombinācija un klusums... Katram, kas sniegs PATIESU informāciju par šīs personas atrašanās vietu, anonimitāte un atlīdzība garantēta!!!
Liene Purgale, atdod naudu manam čomam!!!

D dace 16.09.2011

Man viņa lika naudu sūtīt Ilonai vai Oskaram Matvejenko.

C Cilvēksmīļais 11.10.2011

Man arī tieši tāpat! Nu un tagad atrakstās. Tad kompis saplīsi, tad citāda vaina. Ir aizdomas, ka raksta zeks(-ene), ko Tu stulbam padarīsi, nu aizsūtīju to naudu, vēl tagad kožu pirkstos. Par stulbumu jāmaksā...