Aizdevums - Aizdevums

Sveicināti!
Esiet uzmanīgi no Aijas Gailes, kas darbojas zem e-pasta [slēpt]@inbox.lv. Šī persona nodarbojas ar krāpniecību, uzprasa priekšapmaksu kredīta reģistrācijai, pirms tam solot 3-4 dienu laikā sakārtot aizdevumu, bet nu pēc 3 nedēļām nav ne naudas, ne iemaksātās summas, ko sola atgriest! Aizbildinās ar visādiem aizņemtības argumentiem...Taisa falšus savas ibankas konta izrakstus ko parādot bankā, bankas darbiniekiem mati ceļas stāvus!!! Neticiet šai personai un iesaku neiekrist, kā tas ir sanācis ar mani un manu kolēģi...

L loanmoney 14.12.2009

Interesanti gan kapec par jums ir arii sudzibas gan seit gan ekonomikas policijaa?

V Valentina 14.12.2009

o jaa sitais kadrs martins labs melis un vel ir viktors...abi kopa cencas naudu izkaast...

M Mārtiņš 14.12.2009

Mēs ar kolēģi neko te nečakarējam, man ir iespēja paņemt uz sevi, jo esmu brīvs no saistībām, kolēģis Viktors nevar. Tad kur redzat šeit šmaukšanos? Viktors ievietoja sludinājumu portālā ss.lv, vajadzīgs aizdevums projektam, ne tēriņiem privātām vajadzībām. Jūs atsaucāties, mēs Jūsu prasības izpildījām, bet kad lieta nonāca līdz līgumiem, tad sākās visādi brīnumi, līgumu izsūta tipa no lietuvas, kaut kādas mistiskas adreses, nu jau ir pagājis mēnesis, bet vēl nēesam viņu līgumus saņēmuši!!! Tad naudu izskaita no parex bankas, tad tiek falsificēti ibankas papīri, tikai ļoti rupjas kļūdas pieļāva paši gan datumos, gan kontos, smieklīgi patiesībā, ko te vēl komentēt vispār! Attaisnosies attiecīgajā iestādē, jo principa pēc ar šo Aiju Gaili vajadzētu nokārtot rēķinus!!! ne jau Mēs te vienīgie kam nodarīts pāri!!!

R Rita 14.12.2009

A es gan varu pastastiit interesantu faktu!Pati esmu attieciigo iestazu darbiniece un sada veida gadijumu ir daudz isteniibaa...:(Un pats tads galvenais, ko vienmer cietusajiem ieteiktu, neveliet vainu uz konta ipasniekiem, neviens pat prastakais krapnieks nedarbosies pats ar savu kontu, ar saviem personas datiem, jo 99%sadu lietu, formalie kontu ipasnieki vispar ir nesaprasana un ar dzelzainiem alibi, bet istos garnadzus ir guti sadzit, jo pastavigi tiek mainitas ip adreses, pat pilsetas kur bankomatos naudu iznem.
Un vel viens bedigs fakts, ka musu bankas ir loti daudz negodigu darbinieku, kas pat pardot kontus kuri noformeti uz svesiem cilvekiem...Bedigi..esiet uzmanigi

L Lohs 14.12.2009

Lasot šos komentārus smiekli nāk!!! Vai es maskējos un vai mani ekonomikas policija meklē- interesanti zināt par ko tad???
Jā, esmu ar kredītsaistībām un ir savi personiskie apsvērumi, kamdēļ naudu neņemu uz sevis, aizņemties nav māksla, ja nevari parādu atgriest, tamdēļ arī kolēģis saistības ņem uz sevi.
Šķiet te nu var redzēt, kas te stum dubļus un tādus kārtīgus savā virzienā!
Ja jau uzskatat, ka mēs krāpjamies ar kolēģi, tad liekat savas kārtis galdā un tiekamies aci pret aci, man nav ko slēpt un ja ir nepieciešams, pat varu atrādīt visu vajadzīgās naudas izlietojuma mērķi, kā investoriem! Bet te jau ir skaidrs, ka tā ir krāpšanas shēma, un pie tam labi atstrādāta, kad jūt, ka dubļi smeļās mutē, tad sūta saldus sms ar pielabināšanās vēstīm!!!
Šajā gadījumā, šeit krāpšanas nav, ir divi pilnīgi reāli cilvēki un projekts, kam paredzēta nauda!!!

O Onka 16.12.2009

Mani jau no paša sākuma sasmīdināja nopietnais naudas aizdevējs ar e-mail [slēpt]@inbox.lv ... :D
Cilvēki - ar kuru galu jūs domājiet?

R Rita 17.12.2009

ha, domajat jus atradisiet reali to cilveku kas izkrapa naudu?:)))))jus atradiisiet tiki konta ipasnieku ne krapnieku:)

L laine 09.01.2010

Tad pēc kāda principa viņi darbojas - konts taču ir reāls un kāds taču uz tā saēn manu naudu? Tie ir kaut kādi ar bomžu dokumentiem atvērti konti, vai? Policija vismaz varētu pasekot, arī bankas varētu pievērst vairāk uzmanības, lai tos, kuri savas lētticības dēļ vēl iecerējuši atdot savu naudu krāpniekiem, vestu tomēr pie prāta - REĀLI AIZDEVĒJI NEKAD ŠĀDĀ VEIDĀ NESTRĀDĀ!!!

K kuks 26.04.2010

REALI VAR IZSKAITLOT JEBKURU CILVEKU uz kuru atnak parsutita nauda jo...PIRMKART- BANKOMATOS KATRS KURS PIEIET VINAM KLAT TIEK IERAKSTITS, BET JA BANKA TIEK SANEMTA NAUDA TAD ARI TIEK FILMETS UN JA VAJAG JEBKURU VAR ATRAST JO MUMS JAU NAV MASKAVA VAI NUJORKA KUR MILJONIEM PURNU!
vajag tik rakstit iesniegumu ekonomiskajai policijai un tie zina ka atrast visus sos blezus!!!

L Liga 13.05.2010

Šajā gadījumā piekrītu sūdzības iesniedzējam! Arī mēs ar ģimeni vēlējāmies aizņemties naudu, solījumi bija labi un ticami. Pārskaitījām naudu, ko vēl tagad nožēlojam. Mums jau pus gadu līgums no Lietuvas nāk. Kad rakstam, ka vēlamies saņemt naudu atpakaļ, tad ir visādi attaisnojumi vai ilga klusēšana. Saprotam jau, ka muļķīgi uzticējāmies.

G gds 06.06.2010

john, tos kapenju stastinjus vari kakjiem dziedaat

L Labvelis 16.07.2010

Vai ne pārāk daudz fake reklāmas... Kā mušas uz sūdiem, pat smiekli uznāca. ^^

M Mellene 09.11.2010

Ārprāts kas pa murgu, tas tak nav nopietni, baigie aizdevēji, raksta ar tādām kļūdām, ārprats kur tādi rodas?

T trulaisletiņš 01.12.2010

atslēgvārda "aizdevums" atkosts un izmantojot google tulkotāju boti uzdarbojas. varu saderēt, ka kāds jau ir aizsūtījis savus datus.
nu ko, pēc pāris gadiem saņemsiet starptautisku aicinājumu atgriezt parādu kādā no mozambikas bankām :)))

D didii 23.02.2011

Stulbie arzemju krapnieki!!!kaapeec viniem google pie varda aizdevums, izsviez sudzibas...kaut butu bik gudraki un kautvai primitivi partlkotu google so lapu, apriebies jau

T ToDidii 23.02.2011

Laiks būtu šos mērkaķus sabāzt krātiņā ar restēm logu vietā.Salašņu un šuleru banda, kuri grib iedzīvoties uz nabaga latviešu tautas rēķina.

D didii 23.02.2011

vovo, kaukad intereses pec biju sadiem sutijusi pieteikumus ar pavisam izdomatiem datiem(bu bet vinus apmierinaja):Dun itkaa jaa bet vajag iemaksat apdrosinasanu tur no 250-400eur...nu musu vietejie krapnieki nem demokraatriskaak:)

E Esesesseseseseses 07.03.2011

Mr Wilson Kings, kārtējais hujapļots no gmail.com! :D :D :D :D [slēpt]@gmail.com

I Ieva 29.04.2011

Atkal urlas!