KASPARS GUKS - KRAPNIEKS

KASPARS GUKS, 05.05.1991. ir krāpnieks. Piedāvā aizdevumus privātpersonām, bet pirms aizdevuma ir jāiemaksā drošības nauda, pēc drošības naudas iemaksas, pazūd, nekomunicē, uz zvaniem neatbild.

tā kā neko viņam ne pārskaitiet, ja jau esat, tad ejiet uz policiju un sniedziet iesniegumu, jo naudas izkrāpšana ir noziegums, par kuru tādus cilvēkus ir jāsoda, lai būtu mācība.

H

P Purkšķis 07.10.2011

ir aitas ir cirpēji ? Ja līdz tavai stulbajai galvai vēl nav aizgājis, ka visi tie aizdevēji ir krāpnieki, tad muļķi, aizej uz policiju un pasaki - es iditots uzdāvināju naudu, ko man darīt !?

H heh 07.10.2011

a nav ko te tagad cilvekus aizvainot...šis portals domats, lai rakstītu informāciju, priekš citiem cilvēkiem, lai neiekrīt tādās situācijās.

A Agnese 07.10.2011

Toch, cilveek miiljais, nju cik stulbam veel ir jaabuut?

C Cilvēksmīļais 07.10.2011

Te nu gan ir gudrīši! Nekļūdās tikai tas, kas neko nedara!Paldies, Aaaa, par informāciju! Purkšķis un Agnese jau nekad nekļūdās, nav kļūdījušies un nekļūdīsies! Interesanti, kā tajā Latvijā sākās krīze, ja iedzīvotāji ir tik pareizi, visu dara PAREIZI... Kā tie pareizie izcelsies, ja nebūs stulbeņu?

J Janis 08.10.2011

Cik daudz smadzeņu šūnas ir cilvēkam, kuru var apvārdot čalītis 20 gadu vecs? Ticamības moments zūd jau pēc dzimšanas gada. Protams nesaku neko sliktu par jauniem uzņēmējiem pašam ir tik pat, bet nu ne jau kredītu izsniedzēju : d

R rimants 09.10.2011

Ak itais kranins- vinam rezerveta vietina 2 korpusa Mazaja Matisa ielagailisu kamera!!!
Vins pielava labu klusu, un mneti vinu labi izskaitloja- nu tik tagad pirmdien drosi ka panems ciet, adrese un visas vietas, kur sis mitinas, ir zinamas...

B blackpr 30.03.2013

Prieks, ka Kaspars kaut ko tādu izdomājis, no viņa to negaidīju!!! Man gan šķiet, ka te ir runa par kaut kādu mutisku izrēķināšanos, jo Kaspars nav nedz finansiāli situēts, nedz apķērīgs finanšu lietās!