Soho Credit - Pazūd nauda

Labdien!

Šodien no paša rīta samaksāju 22.68 LVL kredīta pagarinājumu. Visu izdarīju pareizi, utt. Sāku šaubīties, ka man neatnāk sms par to ka ir pagarināts uz 30 dienām. Pēc četru stundas gaidīšanas pazvanīju uz kantori, pacēla krievalodīga sievieta, kura 15.minūtes meklēja manu maksājumu, pateica nauda vēl nav atnākusi, protams biju pret, jo Es maksāju no savas Swedbank i-bankas uz viņu Swedbank kontu, tad naudai vajadzētu būt jau 30. minūšu laikā. Jo es šodien arī samaksāju vienu kredītu, kur man jau 15.min laikā atnāca sms, par samaksu.

Vai kādam ir bijis ar šo kantori kaut kas līdzīgs, kas man??

N

O Onka 11.06.2011

Pirmkārt - ieteiktu labāk paņemt ilgāka termiņa kredītu ar kuru nodzēst esošo soho (ilgtermiņa parasti ir no 17%-28% uz šādām mazām summām un arvien vairāk bankas atsāk kreditēt)! Bļāviens - taču sāciet ar galvu domāt! Katru mēnesi ņemiet no jauna, pagariniet un tā kādu gadu! Gadā sanāk aptuveni 120% - par piemēru, aizņēmies 100, atdevi 220 u.t.t. un tajā pat laikā čīksti, ka nav naudas!
Par naudas pazušanu vienkārši sviests - operatorei visdrīzāk nav piekļuve kontam un grāmatvedība nebiju devusi apstiprinājumu naudas ienākšanai. Kad ienāks, tāpat būs redzams un fiksēts apmaksas laiks un nav ko lieki sirmus matus krāt!

E Esemes 19.06.2011

Nav ko stresot, ja šie sprēgās tev uz rokas būs konta izdruka, ka esi maksājis un, lai iet ieskrieties, ja kas... Un vispār tas Soho kantoris Lursoftā skaitās, kā maizes ražotne vai kas tamlīdzīgs. Izskatās, ka taisās pārprofilēties un sistēmu vēl nav atsrādājuši.

S svetlana 30.06.2011

kadam butu kads ieteikums

G gustavs123 18.06.2013

par so kompaniju daudz sudzas

Maija-Kaija 16.08.2013

Neiesaku nevienam ar šo kantori sadarboties.