www.sudzibas.lv Soho Credit Bija vienošanos par, atmaksas summu bet velak tika mainita uz augsu!!!

Soho Credit - Bija vienošanos par, atmaksas summu bet velak tika mainita uz augsu!!!

Bija viensanas ar soho credit operatori par kredita atmsksu,ko biju iekavejies sakara ar dzives vietas mainu un darbu,bet risinajums bija sadalijam kredita atmaksu dalas,aiznemuma summa bija 350e,un soda procentu summma 70e,bet atmaksajot 420euro,vini piemeta vel 268euro,vinu skaidrojums bija to ka kredits netika apmaksats pec liguma..Un kad aizsutiju viniem vestuli ar Lugumu samazinat soda procentus,,vini pardeva manu kreditu paus konsuls un kdb kredita piedzenejiem!
Es biju domajis ka varam but cilveciski un saprotosi,bet ka izradas...

J

J Juris866 23.04.2019
Rupjš personāls

Labdien! Interesējos par aizdevumu. Komunikācija nulle. Ar tik rupju, neaudzinātu personālu saskaros pirmo reizi. Ja ir vajadzīgs aizdevums, tad ar lielu līkumu Sohocredit.lv