www.sudzibas.lv Soho Credit problemas ar atmaksu

Soho Credit - problemas ar atmaksu

Aiznemos naudu, un ta sanaca kad nonacu slimnica pec smagas operacijas, nevareju tai menesi nomaksat un ludzu atlikt maksajumu, jo radas sada situacija, vini atteica un liedza atlikt, viniem pie kajas kas man un ka pec 7 dienam nodotam tiesa un ejat jus, talak runajat ar tiesu. Aprunajos ar apkartejiem visi saka kad tiesi si kompanija ta dara ar citam visu var sarunat, citur strada cilveki!!! Nenemiet sohocredit, ka ari vini no 150 ls uzaudze atri uz 250 ls. Tada ka grib, Nenemiet sai kompanija kreditus!!!!!!!!

G

M Mary60 18.06.2013

Ja ņem ātro kredītu, tad līgumā ir aprakstīts, tas, kas notiks, ja laikā neatgiezīsi.Ko tad te raudāt tagad? Viņi uzrādīja soda procentus, kredīta neatmaksas gadījumā!

Dookie 27.06.2013

Ну вот какого хера эту компанию должны волновать твои проблемы? Взял кредит???Будь добр, верни. Нужно не эти компании с кредитами закрывать, а таким как ты запрещать их брать!

G gustavs123 28.06.2013

Kas vareja zinat kad noklusu slimnica un ta sanaks kad nespesu apmaksat. To es paredzet nevareju. Vienmer visi maksajumi veikti laika.

Maija-Kaija 16.08.2013

Man arī viņi nepatīk..nezin" no kurienes izrauj summas, kuras nav bijušas..nekad neņemiet no viņiem kredītu..viņi iet pāri līķiem.