Soho Credit - Ilūzija

Paņēmu kredītu.100 Ls
Laikā nesamaksāju nokavēju trīsdesmit dienām, par ko man bija līgumsods. (31 Ls)
Nolēmu atdot kredītu, samaksaju pagarināšanu 22Ls un soda naudu 15 ls kopa 37 Ls un sākās pigori! Izrādās sohocreditam līgumsods neaizvieto pagarināšanu un rezultāts tāds, ka samaksājot 22 Ls es pagarināju termiņu līdz vakardienai!
Sanāk matemātika 137 Ls -37Ls=122Ls un nekādas pagarināšanas...
Nevienam neiesaku tik godīgos procentus.
Varbūt kādam ir padoms, kā pareizāk pārmācīt gudriniekus?

I Inga289 15.11.2012

Vislabākā pārmācīšana ir neaizņemties, jo mēs šīs aizdevēju "'firmeles" paši barojam. Reti kurš uzmanīgi, uzmanīgi izlasa līgumu. Tas ir viņu bizness. Vislikumīgākā pārmācīšana ir iesūdzēšana tiesā, ja ir labs advokāts. Pretējā gadījumā nu nekādi nevar pārmācīt, vienīgi var sev izdarīt "lāča pakalpojumu".

Likumsargs 16.11.2012

Jālasa ir līgums! Līgumā ir punkts, kurā ir teikts, ka soda procenti ir 1% dienā no nenomaksātās summas un ja grib pagarināt, tad ir jānomaksā sakrājušies soda procenti un pagarinājuma maksa un tikai tad kredīts tiks pagarināts!
Vislabākais ir tomēr neaizņemties no šiem kantoriem, jo procentu likmes viņiem ir ļoti augstas!
Labāk ir paciesties līdz algai un nebūs nekādu problēmu, jo ja ievilkt šo lietu, tad jūs tāpat būsiet bez naudas un ar parādu ilgtermiņā!
Ja ir grūtības ar nomaksu, var mēģināt runāt, lai sadala jums maksājumu mazākos maksājumos un maksājiet pa daļām! Cik zinu, tad Soho iet pretī saviem klientiem, atšķirībā no citiem šāda tipa kantoriem!

A adsads 20.11.2012

Sarunāju.Ir diez gan liela pieredze, ar sū$u izstrēbšanu, tagad jau finišā esmu, līgumu vēlāk palasīju :)
Paldies visiem par atbildi, aizņemties vairāk neaizņemos un diez vai aizņemšos, jo lai izietu no tās bedres kur biju vēl joprojām ir jāstrādā 2 darbos 5 dienas nedēļā kopā 18 st., nu bet, ja prātiņa nav, tad jārod caur darbu :) veiksmi visiem!

satiiina 21.11.2012

Man ir tieši šāda pat situācija ar sohocredit. Gna par pagarinājumu, gan līgumsodu . Parasti jau pie pagarināšanas līgumsodam vajadzētu dzēsties. Vai arī, ja pagarinu uz mēmnesi, tad uz nākamajām 30 dienām, nevis ar atpakaļejošu datumu .

Zvanīju, lai vienotos ar viņiem par kredīta atmaksu pa daļām, jo nespēšu visu kredīta summu atmaksāt uzreiz. Viņi pat nepieļāva šādu kredīta sadalīšanu .. Tas laikam tāpēc, ka līgumsods nav uzaudzis vēl līdz pamatsummas apmēram.

Neprasu padomu, vienkārši padalos pieredzē.

E Edgars1 22.11.2012

tas pats. parādās kaut kāda "iemaksa depozītā", nevis, kā citur dzēšas. viennozīmīgi viens no neizdevīgākiem kredītiem Latvijā. Sliktāku attieksmi neatceros nekur. Mēģinājumi objektīvi runāt dod "0" rezultātu... Iesaku izvēlēties citu kantori.