www.sudzibas.lv Aizdevums.lv līzinga piešķiršana

www.aizdevums.lv - līzinga piešķiršana

Vēlos pastāstīt par kritēriju atlasi aizdevumam šajā uzņēmumā.Esmu ņēmis vismaz 30 līzingus dažādās firmās, visus izmaksājis, nekad nav bijusi neviena problēma ar atmaksu.Vēlējos paņemt veļasmašīnu sievasmātei līzingā uz 3 mēnešiem.Liels bija pārsteigums, kad Aizdevums.lv atteica.Manam vecākajam dēlam, kurš jau gandrīz 2 gadus dzīvo ārzemēs, esot parāds.Kad iebildu, ka dēlam jau 23 gadi un viņš pats atbild par savām saistībām, viņi man atbild-dēls ir jūsu ģimene.īsāk sakot mājiens uz to, ka man līdz kapa malai ir jāatbild par citām kredītsaistībām.Padomju laikā mana drauga brālim, kurš bija jūrnieks, nogrieza ārzemju vīzu par to, ka draugs izdarīja kriminālnoziegumu-ģimenes lieta.Prieks redzēt, ka Aizdevums.lv cienīgi pārmanto padomju tradīcijas.Ja dēls izdarīs noziegumu un aizbēgs, cietumā būs jāiet man.Gribu visus brīdināt-ja ņemsiet līzingu Aizdevums lv., pārbaudiet visu savu dzimtas koku-varbūt pirmskara Latvijā Jūsu vecvectētiņš ir iekritis parādos?Vislabāk ņemiet līzingu pie normālām firmām, tādu ir daudz, es arī uzreiz saņēmu aizdevumu citā vietā.

I ilze 26.05.2011

Jā viņi tā dara, man pat nepaskaidroja kāpēc atsaka, kredītvēsture nav sabojāta, bet atteica.Vēl viņiem ir ļoti nelaipnas darbinieces, Brīvības ielā.

O Onka 28.05.2011

Labs "cepiens" un domas lidojums! :D

Varbūt tomēr esi galvojis par savu dēliņu, vai varbūt biji automātiski galvojis, ja dēlēns kā nepilngadīgs bija kādus telefonus ņēmis vai bla bla bla! Vispār daudzi skuķi un viņu vecāki iebrauca auzās ar oriflame, avon, kad vidusskolā gribējās pucēties un kaut ko pārdot - biznesiņš negāja, bet kredītvēsture pačakarēta! Dēls nav tikai "iebāz, izvelc, 9 mēneši un gatavs!" ;)

D Dace 07.10.2011

Piekrītu.Šī kompānija ir pilnīgs "ku- kū".Vadās pēc kaut kādiem aizvēsturiskiem datiem, turklāt man neiedeva kredītu, jo manai māsai ir bijušas kaut kad problēmas.Vai nav smieklīgi?Ja ņem vērā, ka māsai jau 13 gadus kā sava ģimene un pilnīgi atsevišķs naudasmaks.