. .... 09.05.2011

Vot gaidu... nezinu vai sagaidīšu :)

T ToMarita 09.05.2011

Drīzāk no viņas tu mandaloškas sagaidīsi, ne naudu!

I ilze 09.05.2011

Tie arī ir krāpnieki.Tīru kredītvēsturi iztaisa, ka sabojāta un prasa drošības maksu.

M marita 10.05.2011

Man atsūtīja atbildi...liekas dīvaini, kādas tik tur nav prasības.Jebkurai summai 50 lati klāt kā kredītmaksa, ja lielāka summa tad izskatīšanas laiks garāks, ja netīra kredītvēsture, tad vēl kautkāda tur summa klāt, kopsummā var sanākt ka jāatdod dubultā.

M Marta 15.05.2011

muļķīši jūs esat... nu cik ilgi jūs kā dauņi ticēsit šitiem aizdevējiem? Vai tiešām pa šiem gadiem vēl nav nekāda mācība iegūta??? NEAIZDOD NEVIENS NO VINIEM NEKO!!!

I ilze 31.05.2011

Viņa atkal sāk sevi reklāmēt, kā aizdevēja.

I ilze 31.05.2011

Bet, kautkur kādam ir jābūt godīgam aizdevējam.

Tā jau gan ir.

I ilze 31.05.2011

Nesaprotu, kā tā var darīt, kā var tā mānīt cilvēkus.Tagad tik daudziem ir visādas problēmas, bet šitie uz to iedzīvojas.

A Ainārs 04.06.2011

Nu jā, tas, ka tai Čiževičai tur ir bijušas kaut kādas problēmas ir fakts un es nogaidīju līdz 2.jūnijam un aizdevumu saņēmu. biju lūdzus 2000LVL un viss kārtībā. tagad esot jāgaida līgums. Mans paziņa pēc mana ieteikuma arī pieteicās, bet viņam jāgaida līdz 6.jūnijam. Domāju, ka te ir ok

I ilze 04.06.2011

Noteikti atkal pašreklāma.

P puka 07.06.2011

Nja es ari no viniem panemu kreditu iemaksaju drosibas naudu 15ls, bet vel neko neesmu sanemusi mineja ka naudu parskaitijusi pagajusas nedelas ceturdiena bet neko neesmu sanemusi, min ka bankai kavejumi, suta sms un prasa vai neesmu jau sanemusi...

D Dana 07.06.2011

es ari aizsutiju drosibas maksu jau nedelu atpakal, saka ka rinda bus sodien lidz pusdienas laikam, bet ta ari nav nekas atnacis un uz izzinam un epastu neatbild.

P puka 07.06.2011

Nja man vini ari sola, uzzvanija skaisti visu izstastija, bet nekas nav ka vini saka, cik tu iemaksaji, ko darit nezinu lidz piekdienai pagaidisu tad bus kas jadoma

D Dana 08.06.2011

Es 15Ls drosibas naudu ieskaitiju, lidz piektdienai tad gaidisim

C cirvis 08.06.2011

Interesanti- kur skatās drošības policija, finanšu policija un citas policijas?

P puka 08.06.2011

Musdienas viniem pilnigi vienalga, lai vien ļautiņi paši tiek gala, jautājums tikai parko viņiem maksā..?

K KomisārsReksis 08.06.2011

Lūgums atsaukties tiem, kam ir vairāk informācijas par šo Evu un viņas krāpnieku kantori.

Charity Society ''Taisnīguma Vārdā''-''In Name of Justice'' Latvia
Reģ.Nr.40008127659
Dibināta/Founded: 2008.gada 12.maijā
Smiekli nāk - nosaukums "TAISNĪBAS VĀRDĀ"!

SŪDZĪBAS.LV ADMINISTRĀCIJAI LŪGUMS - nedzēsiet vismaz šo ziņu ārā, jo Jūsu moto taču ir CĪŅA PRET NEGODĪGIEM CILVĒKIEM! Varbūt tomēr nē???

Z Zanda 08.06.2011

btv saitā tam privatkredit corp. cik sapratu bija maksas reklāma. pati pārkopēju no interneta viņu mājas lapu, tur ir par šo kundzi diezgan plaša informācija, gan personas kods, gan bankas konti Swedbankā un Norvik bankā.Attiecīgās iestādes gan jau zinās, kā dabūt atlikušo informāciju par šo cilvēku, ieskaitot dzīvesvietu un pārējo. Piekrītu, ka esmu galīdi stulba, ka iekritu viņu ķepiņās, bet esmu iemaksājusi pietiekami lielu summu, lai noskatītos uz to visu ar vienaldzīgu skatienu. Ja man līdz rītdienai nebūs nauda un līgums, sākšu rīkoties un tie kladzināstāji, kuri itkā dabūjuši naudu, labāk lai aizveras ar savu pašreklāmu. Jāpameklē draugos vai facebook gan jau kundzīte tur arī būs.Un kad tikšu klāt tam muldoņam, kurš sevi dēvē par menedžeri un saldu mēli kulstīja pa telefonu, točna dabūs pa muti, par tiem meliem, ko cilvēkiem sastāsta, kad tie kā muļķi piesakās kredītam.

K KomisārsReksis 08.06.2011

Parasti esmu pret vardarbību, bet šajā gadījumā pievienošos. Lai tik nonāk manos "nagos un zobos", tad redzēs"velnu"! Tie morālisti un gudreļi labāk lai aizveras! Ja viņiem viss būtu tik ideāli, tad nu tik bieži neatrastos, necaurlūkotu un nerakstītu te visādas pamācības un riebeklības!!! Bet Tu, Eva, vai kā Tevi sauc - baidies, jo labi nebūs!!! Cik var kāst!!!