P puka 08.06.2011

Es jau rītā vērsīšos attiecigas iestades, jau divas nedelas gaidu bet tikai tuksi solijumi, es savu naudu dabusu atpakal...

Z Zanda 08.06.2011

Ir, ir Eva. Palasi mājas lapu, visi dati melns uz balta.Ja viņai kaut kādas problēmas ar bankās vai velns viņa zin vēl ar ko, tad lai uzraksta savā mājas lapā, nevis paceļ cenas ar 1.jūniju. Šodien paskatījos.Nu ja ēstgriba rodas ēdot. Lai atsaucas kāds hakeris kas uzlauztu viņu mājas lapu un ierakstītu, ka meļi.Varbūt mācētu izdzēst to lapu no interneta. Jālūdz lai Magones kungs "Taisnīguma vārdā" dibinātājs ieliek informāciju internetā par šo kundzi, jo viņš savā lapā ļāvis reklamēties krāpniekam.

Z Zanda 08.06.2011

Visa veida palidzibas sniegsana: Berniem invalidiem, Bernu namu berniem, No vardarbibas cietusiem berniem; Sociali maznodrosinatam gimenem un pensionariem; Ieslodzijuma vietas un pansionatos esosajam personam; Cilvektiesibu aizstavibai; Juridiska konsultacija.

Lūk ar ko nodarbojas"Taisnīguma vārdā", visu cieņu viņiem, par to ko viņi dara. Bet varbūt viņi pieķertos klāt šai krāpnieces kundzei, teiksim, ar kādu juridisku padomu, ko darīt mums piečakarētajiem, jo viņi bija tie kuri ļāva viņai reklamēties.Galu galā cilvēki meklē aizdevumu ne jau aiz labas dzīves.

K KomisārsReksis 08.06.2011

Protams, jārīkojas. Lai dabū mācību. Ja ir problēmas, par to var informēr gan epasta veidā, gan ar īsziņu, gan pazvanīt! Galvenai, ka arī ar šo brašuli vai brašuļiem nevar sazināties. Kā akā iekrituši! Nu nenoslēpsies! Cik tad ilgi klusēsi. Naudiņu jau vajadzēs un citus antiņus arī... Nu skaties, nebūs labi...

Z Zanda 08.06.2011

Atsaucās visi, kuri nav saņēmuši kredītu.

P puka 09.06.2011

Es neesu sanemusi, bet dabusu savus izkraptos 15 ls

I ilze 10.06.2011

Neticu, ka no tiem krāpniekiem kautko var dabūt atpakaļ!!!

A A 13.06.2011

Silti iesaku: GOOLĒ uzrakstiet "Kārlis Magone" (biedrības dibinātājs) un tur būs gan teksts, gan FACEBOOK foto.

R Rode 14.06.2011

Kā izrādās - Evai Čiževičai ar to nav nekāda sakara!!! Viņas dati tika ļaunprātīgi izmantoti viņai par to nezinot un POLICIJA jau ar šo lietu nodarbojas. Un kā izrādās, tad arī btv nav nekāda sakara ar šito jezgu, jo K.Magone atrodas cietumā, kur ir dibinājis organizāciju, bet tā arī tā organizācija nav sākusi savu darbību. TAGAD PIEKĻŪT CITU DATIEM UN KAUT KĀDUS E-PASTUS ATVĒRT IR VIENKĀRŠĀK PAR VIENKĀRŠU. Policija meklē īstos vainīgos, bet izsakās jau pesimistiski. Es iemaksāju 150LVL drošības naudu un man teica, ka ļoti maz ticams, ka kaut ko dabūšu atpakaļ. CILVĒKI MĪĻIE!!! NEESIET MUĻĶI UN NEĶERIETIES UZ ŠITĀM MUĻĶĪBĀM TURPMĀK.

T toRode 15.06.2011

Neticu, ka viņai nav nekāda sakara. Drošības nauda un konta reģistrācija jāmaksā uz Norvik bankas kontu, bet atgriežot kredītu norādīts, ka jāskaita uz Swedbankas kontu, vajag palasīt informāciju mājas lapā.Interesanti no kurienes tev informācija par Magoni, par btv saistību vai tās neesamību ar šo lietu. Kur te loģika.Droši ka arī esi vai nu pati Eva, vai viņas menedžeris, varbūt pat pats Magones kungs, jo cilvēki reāli taisās vērsties policijā.Tikai nevajag stāstīt, ka ar viņas kontu tāda līmeņa bankā kā Norvik operē krāpnieki.Pilnīgas muļķības.

L lilija pastare 15.06.2011

MANS KUNGS ARI PARSKAITIJA NAUDINU UZ ŠO KONTU, BET VAKAR VAKARA ATSUTIJA MAN E_ PASTU KA NAUDA DROŽIBAS TIK AIZSKAITITA UZ NORADITO KONTA NUMURU GAIDISIM.VARBUT ATGRIEZIS NAUDU ATPAKAL.

K KomisārsReksis 16.06.2011

Naudas nebūs. Negaidiet! Viens ANTIŅŠ sēž pie telefona un "pūš pīlītes"! It kā esot Kristaps Rijnieks( aprij Jūsu drošības naudu), it kā telefona nr. 20335361. Mēģiniet, varbūt izdosies ar šo Švaukstu sazināties.

P puka 16.06.2011

vins man aizvakar atdeva 15 ls, nezinu kadel jums ne...

K KomisārsReksis 16.06.2011

Puka- Tavs īstais vārds ir Kristaps Rijnieks? Atdošana saucas- no labās kabatas pārliki tos Ls 15, - kreisajā kabatā, vai ne?

K KomisārsReksis 16.06.2011

Cilvēki, pilna Latvija ar tādiem pseido aizdevējiem- vieglas peļņas tīkotājiem! Daudz ir tādu Lieņu Purgaļu, Juru Taveļu, Evu! Nu neticiet viņiem un nemaksājiet nekādas priekšapmaksas. Arī bankām neticiet, jo tur arī strādā tikai cilvēki - veikli darboņi, "uzmetēji". It kā paņemsiet kredītu, izlasīsiet sīkajā drukā līgumu, ja izlasīsiet, beigu beigās būsiet zaudētāji. Ja nav juridiskās izglītības, nu nav ko ņemt visādus apšaubāmus aizdevumus.

T ToKomisārsReksis 16.06.2011

Tas Rijnieks nav radinieks režisoram Jurim Rijniekam?

K KomisārsReksis 16.06.2011

Pazvani Kristapam un noskaidro!!! Tel. nr.20335361 vai 28463968! Zvani droši, ja interesē!!! Būs pieredzes apmaiņa arī!

T ToKomisārsReksis 16.06.2011

Kas par pieredzes apmaiņu? Kā labāk apčakarēt?

K KomisārsReksis 16.06.2011

Protams! Tagad taču kurš kuru! Visi tik pārgudri!

T ToKomisārsReksis 16.06.2011

Labāk tomēr pelnīšu naudu tradicionālos veidos, dzīvot arī vēl gribas.