Nordea Banka - kredītlija

Man bija kartējo reizi paņemts hipotekarais kredīts. Procentu likmes maiņa - vienu reizi gadā. Līdz ar to atmaksas grafiku var redzēt un izdrukāt tikai uz vienu gadu. Visas komisijas bija samaksātas sākumā. Tagad izriet ka atmaksas summa ir paaugstinājusi par vairāk ka 100 eiro. Mana izdrukā ir viena summa (izdrukata gadu atpakaļ), bet internetbankā - cita. Uz kāda pamata, neviens neatbild, neatzvana. Attieksme pret klientu - drausmīga!!!

N

A aaa 12.05.2011

nu ja jau gads ir pagājis, tad tiek pārskatīta likme. Tā pat arī EUR LIBOR vai Euribor likmes ir mainījušās un tās ir palikušas augstākas nekā gadu atpakaļ. Domāju, ka te attiecīgais darījuma vadītājs nav izskaidrojis klientam visu par likmes maiņām un no kā vispār sastāv likme.