SIA OPEN CREDIT - opencredit.lv

Я в шоке. В декабре срочно нужны были деньги, решилась взять кредит 100 LVL с рассрочкой на год. Каждый месяц испрравно платила 16.81 LVL - погашала. В этом месяце решила, что надо погасить всю сумму полностью, посчитала, что вместе с процентами за этот месяц получится около 80 LVL (ну оно и понятно, ведь процент сначало огромный капал). Позвонила, чтоб убедиться, что я правильно всё рассчитала. Оператор посчитала сумму возврата, и оказалось, что я должна платить 96, 08 LVL.
Абсурд какой то, ибо выплачивала кредит в течении 4 месяцев, и пеолучается. что вернула только 4 лата (и то не полных) ?
Не советую связываться с этой шарашкиной канторой. Слишком много дерут, переплата составляет больше, чем сумма самого кредита. Лично мне урок хороший.

C

D Daniels 11.05.2011

Uvazhajemaja, Vam nado bilo izuchitj shemu tarifof po rassrochke. Tam vsjo ukazano, sroki, procenti i tak dalee. Esli vi schitajete chto Vas durjat, to ne sidite ruki slozha, a obrowajtesj v organizaciju po provam potrebitelja. Esli teoreticheskije dannije ne sovpodajut s fakticheskimi, to poluchajetsja, chto kompanija zanimajetsja mowennichestvom.

Ja konechno mogu owibatsja, esli vi ne naruwali pravila dogovora i ne prosrochili svoi platezhi, kotorije sootvetstvenno oblozhilisj wtrafami.

I Ieva 11.05.2011

Visiem urlām laiks būtu doties uz RU.

D Daniels 11.05.2011

Ieva, priekš tādam būtnēm kā Jus, uz šīs planētas laikam pat neatradīsies vietas, kur neredzēs Jusu neadekvātas runas. Turpmāk iesaku izteikties tikai un konkrēti pēc tēmas būtības, neesat kā tas korķis katra mucā!

I Ieva 11.05.2011

Daņila, brauc ar steigu, tevi gaida mātuška rōģina, kamēr neesi pārkrustīts par spanielu.

D Daniels 11.05.2011

Ieva, neesi domājusi par to, kad vari atbildēt likuma priekša, par saviem vārdiem, katrā šajā uztaisīta tēma?! Skaties kad lai nesanāk tā, kad tiksi par valsts policijas klientu, ja vienīgi neesi no citas planētas, kur nevar dabūt pie rokas, neuzzinot IP adreses un fiziskas adreses. Tas tā, uz turpmāko laiku.

M marita 11.05.2011

Ir cilvēki, kuriem tikai aizkadrā pietiek drosmes runāt. Esmu ņēmusi no open credit aizņēmumu, nekādu problēmu. Vai tad tev neatsūtīja maksājumu grafiku, tur visas summas ir redzamas. Viņi jau nedod procentu atlaides, ja nomaksā ātrāk.

I Ieva 11.05.2011

Nolādētais urla-suņa sūds! Brauc uz savu urlostānu, tur varēsi visus mācīt. Latviju latviešiem!

L lala 11.05.2011

Ievuci, ej pāārstējies! Tāda slimiņa škieti!

E Esesesseseseseses 17.05.2011

Ieva, laiks uz tvaiceni! Drīz tur salidojums tādiem kā Tu, aita! :D :D :D :D

M Mendi 05.10.2011

Es te taa uzgaaju sho suudziibu. Vispaar jau ar OC probleemu nav. Jaa procenti lieli, bet nu taadi ir tie iistermina krediiti. Vieniigi man ir probleema ar to vinu reklaamu, ka dod liidz 1, 000Ls. Es ar atmaksaaju to bezmaksas krediitu, tad njeemu veel vienu uz 6 meeneshiem un atmaksaaju pat pirms termina. Peec tam piesakos uz 600Ls krediitu (aatri vajadzeeja), shie man piedaavaa 250Ls kaa maksimaalo. Mani ienaakumi ir pienaaciigi lieli, bet prieksh kam jaareklamee 1, 000Ls, ja peec vinu politikas taadu tik var sasniegt peec kaadu 10-15 krediitu nokaartoshanas. Credit24 piemeeram piedaavaaja uzreiz jau pirmajaa reizee 500Ls uz 12 meenshiem. Tiesa gan Credit24, ja atmaksaa krediitu aatraak varat necereet uz naakamajiem...

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar SMS Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.