Meklēšanas rezultāti

Atrisinātawww.s1.lv - плохая продукция ( Komentārs)

плохая продукция Uzņēmuma s1.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Atrisinātawww.s1.lv - Krāpšana, klientu maldināšana. ( Komentārs)

Krāpšana, klientu maldināšana. Uzņēmuma s1.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Atrisinātawww.s1.lv - šmaukšana ( Komentārs)

šmaukšana Uzņēmuma s1.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Atrisinātawww.s1.lv - Preces neatbilstība ( Komentārs)

Preces neatbilstība Uzņēmuma s1.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Jānis Leitāns SIA Būvkonstruktors - Krāpnieks ( Komentārs)

Labdien . Mani sauc Jānis Leitāns un es dzīvoju šobrīd Aizkrauklē , Lāčplēša ielā 17-17, Es neslēpjos jo nav iemesla. Nu ko sākšu pa druskai bet par visu. Kā Artūrs Dembovskis Pasūtītājs jau minēja tas notika 2014 gadā pavasarī kad ir lietus un gruntsūdeņu līmenis augstākais. Šis pasūtītājs nolīga mani uz pamatu izbūvi, kā jau minēja.Jocīgi ka tagad ielikta sūdzība jums tā nešķiet no 2014 gada , par šo es vēlāk paskaidrošu kapēc, ar pierādijumiem. Uzsākot pamatu izbūvi (katlavāna rakšanu...

Amerikas auto SIA - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Bāleliņu alkatība un šī kantora lobēšana jau no laika sākuma. Man draugs arī sertificēja Nissan 350Z. Tieši tāpat kā autoram - cenas no zila gaisa, papildus standarta izmaiņām viena otra prasība kaut kāda neloģiska. Jo redz neviens cits sertifikātu neizdos. Labi, ka tagad vismaz EE to var izdarīt.

A Azik99 09.06.2017
Komentāri 6 Auto dīleri

Viss Italu Auto - Nekvalitativs remonts ( Komentārs)

Auto seriviss pilnigs sudds. Remonte ilgi, nekvalitativi. Naudas izcenojums ir augst. Skopais maksa x2 Neiesaku ne vienam.

X xXx 08.06.2017
Komentāri 2 Autoservisi

Маг Александр Раджинский - Шарлатан и аферист. ( Komentārs)

https://www.youtube.com/watch?v=S5-3jSNSSJo .Смотрите и делайте выводы, всё их той же серии .

Pāvels Peresikuns - Krāpnieks! ( Komentārs)

Iemācaties spēlēt pokeru? Vai arī ganjau nezinat vecāko shēmu līdz šim zināmo - katru reizi kad zaudē palielini likmi x2 un kad uzvari, savāc laimestu un skrien prom.

Vasilijs Barvinskis - Nemaksa par paveikto darbu ( Komentārs)

Krasns tapat saplaisat nevar. Hugo bruno sterns sava gramata ''krasns un pavards" ir skaidri aprakstijis kapec krasns saplaisa. Luk citats no vina gramatas;divu istabu apkures, kuras sildvirsma 6 m2, viena kurinasanas reize nedrikst sadedzinat vairak par 12...18 kg malkas. Kurinasanas parbaudes noskaidrots, ka sadedzinot sada krasni, piemeram,15...18kg malkas, gan iegust lielaku iespejamo siltuma daudzumu, tacu kurinasanu turpinot, krasns virsmas temperatura vairs jutami nepalielinas, bet...

Ātrais Kredīts Internetā | Vivus.lv - Шарашкина контора!!! Достают людей! Плохой сервис! ( Komentārs)

Шарашкина контора!!! Достают людей! Плохой сервис! Kartejais zvans no vivus https://www.youtube.com/watch?v=wlGHih8kDmM&t=4s

Ātrais Kredīts Internetā | Vivus.lv - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Kartejais zvans no vivus https://www.youtube.com/watch?v=wlGHih8kDmM&t=4s

Tele2 - Garantijas serviss ( Komentārs)

Garantijas serviss Es nopirku jauno samsung s6 pie tele 2 bet telefons ir brakis jo kustas lielais pogs kas saucas home button bet servisa man teica ka tas ir normals. Brakis tele2, un brakis mttc servisa.

Auto Svinks - Uzmanīgi ( Komentārs)

Pirms trīs ar pus gadiem nopirku s60.Mašina bija ok.Nekādu lielu problēmu nebija.Nolēmu pirkt citu turpat svinksā.Veco autiņu novērtēja ļoti labi,praktiski tirgus vērtībā.Paņēmu jaunāku v60.Bija mazas tehniskas kļūmes,bet tās tajā pašā dienā novērsa .Tā kā nevienu sliktu vārdu nevaru teikt.Pārdevēji ir laipni un atsaucīgi. Pateicīgais V60 īpašnieks.

Sia Bravo/LB veikali - Darba devējs ( Komentārs)

Strādāt gribošie, padomājiet x5 pirms uzsākt darbu šajā kantorī. Ja esat izmisumā, tad vismaz no bezdarbnieka rindas neizstājieties. Reiķinaties ar atvilkumiem no algas - lieliem atvilkumiem. Esiet gatavas būt apkopējas, krāvējas, grāmatvedes, apsardzes u.t.t. Nerunāsim par minimālās cieņas izrādīšanu no vadības puses. Esiet gatavas uz lielāko bardaku Jūsu dzīvē. Ja meklējat negatīvu piedzīvojumu, tad tas darbs ir jums.

J JanaM 01.03.2017
Komentāri 24 Karjera / Darbs

Cenuklubs/ Vienibas gtv. - Отвратительный сервис ( Komentārs)

Отвратительный сервис Ja tu negribi runat neviena valoda iznemot dzimto,vnk nevajag jaukt principus ar kretinismu,ko tad tieshi tev izdarija krievi?gribi par to parunat? Ja tev tomer ir kaut kas konstruktivs sakams pret krieviem jeb ka tu teici vatnikiem izmanto latvieshu valodu nevis internacionalismus patriot.Gribetu tev dot ko lasamu pravo.lv/likumi/07_uz.html kaut shaubos gan ka proti lasit ar teksta un jegas izpratni.Jauku vakaru patriot.

Crazydeal.lv - Krāpnieku kompānija ( Komentārs)

Krāpnieku kompānija Nepadodaties. Rakstiet uz viņu Tallinas adresi. Crazydeal, SOO2, 10414 Tallin, Igaunija.

Latvijas Pasts - Не доставка заказного письма адресату ( Komentārs)

Не доставка заказного письма адресату Будете смеяться: 10:08 13.01.2017 Piegādes punkts: Sigulda PNP, PP-2150 Sūtījums nav piegādāts Adresāts nav sastopams piegādes brīdī Adresātam atstāts Aicinājums PS22 Но я до примерно до 14.00 БЫЛ ДОМА! И мать моя тоже, поскольку зимой вообще не выходит из квартиры!

AtrisinātaZ500 Latvia SIA/ Arhitekti. - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Uzņēmuma Z500 Latvia SIA pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

EKOSHOP / M79 - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Labdien, Atvainojamies par Jūsu nepatīkamo pieredzi, bet visa informācija ir pieejama mājas lapā: Piemēram: http://m79.lv/portativiedatori/portativiedatori/lenovo-thinkpad-x260-125i76500u8... Precei ir norādīts, cik ir vienības pieejamas veikalā, un cik vienības ir pieejamas vairumtirdzniecības noliktavā, zemāk zem preces arī norādīti piegādes laiki līdz veikalam, un arī piegādei līdz Jūsu mājām. Par Bezprocentu kredītu, arī informācija ir pie katras preces aprakstīta...

M M79 11.01.2017
Komentāri 5 Pakalpojumi