www.sudzibas.lv GMT Serviss Riga Krāpšana, slikts serviss, nav kompetences

GMT Serviss Riga - Krāpšana, slikts serviss, nav kompetences

Kaktu kantoris. Nodevu savu samsung gaļas s6 telefonu remontā, jo sasitu stikliņu - pirmdienā - termiņš piektdien, bet teica, lai pienāk trešdien, varbūt būs. Nebija ne trešdien ("taču teicu, ka zvanīšu, kad būs gatavs! ") , ne piektdien ("tieši līmēju šobrīd, pēc stundas zvanīšu! ") , ne visu nākamo nedēļu. Saņēmu nākamajā piektdienā un tad vēl nācās pagaidīt uz vietas, jo "man vēl tur jānotīra". Iedeva 50% atlaidi.
- uzlikta nekvalitatīva neoriģinālā detaļa - uzreiz ar aci redzams, ka ekrāns ir nelīdzens.
- sabojāta priekšas kamera - visticamāk uzpilējusi līme?
- aizmugurējais panelis noziests ar kaut ko nenotīrāmu.
Atdeva visu naudu. Bet ko tas palīdz?
Izskatās, ka tur strādā kāds, kurš iedomājas, ka jebkurš taču var būt telefonu meistars.
Pielikumā foto ar priekšas kameru.

"samsung gaļas s6 telefonu remontā" - ak, šie autokorektori... |:D

A aicis24 03.05.2018

Loģiski °,ka saplīsīs priekšējais stikls,ja izmanto telefonu,kā gaļas dēli. :)

R riecards29 27.06.2018

Pagaidām par GMT servisu neko nevaru teikt. Rīt pateikšu. Šovakar atdevu to pašu ko tu, Samsung Galaxy S6. Batereju nomainīt, teica: "Ja batereja vainīga, rīt būs gatavs.".

A Andris Klops 29.10.2018

Atstāju telefonu uz diagnostiku kurš nevarēja atrast gsm tīklu. Saņemot atpakaļ telefonu viņam ne tikai zonas nav, bet viņu patvieslēgt nevar. Par komunikāciju ar klientu - visi termiņi nokavēti, solītos zvanus tā arī nesaņēmu.

R Ramona Cepīte 08.04.2021

Aizvedu uz GMT servisu nomainīt telefonam ekrānu. Pēc pieciem mēnešiem puse no ekrāna atlīmējās un nevarēja neko uzspiest, jo nestrādāja vairs ekrāns. Neiesaku tur labot.