www.sudzibas.lv darba devēji Negodīgie darba devēji

darba devēji - Negodīgie darba devēji

Vai tiešām Latvijā nav palicis neviens godīgais darba devējs?
Savā 12 gadu stāža nēesmu sastapusi nevienu godīgu darba devēju...
Savā pirmajā darba vietā nostrādāju četrus gadus, no kuriem divus mēnešus biju oficiālās darba attiecībās, kaut gan piebildīšu ka arī šajā periodā daļu algas saņēmu ''aploksnē''.
Otrajā darba vietā bija mistiksi komandējumi, procentuāli alga maza- liela daļa komandējuma naudas, kura nemaz nebija. Gribi atvaļinājumu? Saņem attieksmi kā gribēŗtu no Tevis atbrīvoties. Ne atvaļinājuma ne naudas.. Saimnieks miljonārs, firma milzīga, strādā ap 300 stundām mēnesī, atvelk stundas par kaut kādu mistisku dīgstāvi. Beigās stundas sanāk ap 230.
Trešajā darba vietā neapmaksāja darba stundas no pl. 7.00-22.00. Jāizpērk vecā prece. Atvilkumi regulāra lieta- kā saņem algu, tā atvilkumu naudiņa skaisti janoliek priekšnieces darba galda atvilktnē. Priekšnieces teiktais- pārdevēja- veikala seja. Meitenes, kas varēja atļauties katru mēnesi staigāt uz frizētavu vai uzlikt gēla nadziņus, pēc priekšnieces domām- tātad zog!
Ceturtajā darba vietā darbs lielākoties bija naktī, par nakts stundām piemaksu nekādu nav, maiņas vadītāja dusmās sviež preci pa gaisu, protams prece bojāta.., pēc tam pašām darbiniecēm jāmaksā, izdalot uz galviņām. Piebildīšu, ka Aizejot pie priekšnieka aprunājot situāciju par visu notiekošo, saņem atbildi- Bet jūs pat tik nēesat nopelnījušas, kur tad nu vēl vairāk..

Es vienkāŗši gribu saņemt savu nopelnīto, kaut vienā darba vietā.
Manā saktījumā- nevari samaksāt un savilk galus- nu tad netaisi to biznesu..

Ļoti žēl, ka jūsu darba pieredze ir tikai viscaur negatīva, taču ir jāsaprot, ka arī tiem darba devējiem tā nauda, lai maksātu algas un nodokļus ir jānopelna. Ja uzņēmuma apgrozījums ir miljoni, tas nenozīmē, ka peļņa arī mērāma miljonos. Es jau neskaitāmas reizes esmu teicis - darba tirgus Latvijā ir sačakarēts! Pie kam ne tikai no negodprātīgu darba devēju un uzņēmēju puses, bet arī no darba ņēmēju puses. Kādreiz vismaz bija "darba grāmatiņas", kurā reāli varēja redzēt darbinieka stāžu un pieredzi. Šobrīd, CV saraksta pasakas, bet dzīvē izrādās, ka cilvēks vispār nejēdz neko, neskatoties uz diplomu. Ar bakalaura grādu, pat nespēj uzrakstīt gramatiski pareizu piedāvājumu sadarbības partneriem. Daudzi darbu vispār neuztver nopietni, nāku - kad gribu, eju kad gribu, bet algu - maksājiet laikā! Tāpēc kāds brīnums: ja vieni negrib strādāt, tad otri negrib maksāt...

J Jānis Puja 16.12.2018

Tātad, man ir jāsaprot ka Darba devējam (aicinu visus turpmāk "Darba devējs"rakstīt ar lielo burtu) nauda ir JĀNOPELNA ,un tāpēc jāstrādā nepmaksātas virsstundas, ja tevi regulāri krāpj jāklusē ,jācieš patstāvīgi pazemojumi ,un obligāti jāizrāda neviltota sajūsma par jauno X6 ,ko ar pelnīšanu aizņemtais nopircis savai jaunajai piegulētājai. Visi jau nav tādi ,domā viegli izveidot uzņēmumu ,parastā atruna ar kuru ,pēc Darba devēju domām plebejiem ir jāsaprot ,ka neko tu nedabūsi aizveries ,kas tu neredzi ,ka mani apspīd gaisma no debesīm. Diemžēl Latvijas realitāte ir tāda ,ka nekādu darba devēju ,vai uzņēmēju ,šeit nav,ir tikai krāpnieki(appisēji). Naudu pelnīt viņi nemāk ,māk tikai apkrāpt darbiniekus ,klientus, valsti. Par negrib strādāt: Nevaru saprast ,kāpēc visi ,pilnīgi visi ,kas aizbrauc no Latvijas uz ārzemēm grib strādāt, bet tikko atbrauc uz Latviju vairs pēkšņi nestrādā?

V Vairis098 29.08.2023

Labdien gribētu jūs brīdināt par Life Green darbu dod maksāt negrib un darba līgumus ar neesam redzējuši jo tādu nav,kā var strādāt Vācijā bez līgumiem... Tas viss notika pilsētā Feltene

K Kaspars0000 09.02.2024

Labdien pilnīgi piekrītu arī ir nācies ar šo firmu saskarties!