Meklēšanas rezultāti

www.pagezone.eu - www.pagezone.eu ( Komentārs)

hoste.lv / pagezone.eu abi taa sauciemi hostingi neprofesionaali beernu kantori..

Firsthost.lv - firsthost.lv - drausmigs serviss ( Komentārs)

pilnigi nepiekritu jums... loti labs un operativs hosting... jau gandriz divus gadus hostejos pie viniem un nebija vel tadu problemu ka jums... vel es menesi atpakal arendeju VPS, ar to ari nav problemu... atceros vienu reizi nebija naudas tak vini piekrita pagaidit menesi... nu reali tur vis loti un loti labi :)

Online Casino - Neticiet brīnumiem ko te sola ( Komentārs)

Man jau sen likās, kautkas te nav tīrs. Taču interneta vidē tomēr var labi nopelnīt. Taču tur nav tik grūti. Veido pats savu reālu pakalpojumu lapu, izveido ar banklink funkciju, un tad gan nāk naudiņa. Vienīgās izmaksas ir Web.Hosting un nodokļi.

V Valters 24.10.2011
Komentāri 40 Web lapas

Hotel Jūrmala Spa - Samoye uzasnoe obsluzivaniye klientov ( Komentārs)

Samoye uzasnoe obsluzivaniye klientov Man arī šis hostelis nepatīk-vienreiz biju-PALDIES vairāk negribu! Apkalpošana 0 P.S. Esmu Latviete! :)))

B beebe 09.10.2011
Komentāri 15 Viesnīcas

www.hoste.lv - nekvalitatīvs pakalpojums ( Komentārs)

Rimix.lv - Nekompetence ( Komentārs)

Nekompetence Interesanti, ka šī sūdzībā ir 1:1 pārkopēta tālāk par 3 citām hostinga firmām: 09.02.2011. - http://www.sudzibas.lv/complaints/wwwhostelv-c14328.html - sūdzība par hoste.lv 03.03.2011. - http://www.sudzibas.lv/complaints/wwwarealv-c14696.html - sūdzība par Area 14.05.2011. - http://www.sudzibas.lv/complaints/wwwrimixlv-c15728.html - sūdzība par Rimix To dara pagezone.eu, uzmanieties no šiem krāpniekiem!!!

I Ivchix 06.09.2011
Komentāri 10 Veikali

www.area.lv - www.area.lv ( Komentārs)

www.area.lv Interesanti, ka šī sūdzībā ir 1:1 pārkopēta tālāk par 3 citām hostinga firmām: 09.02.2011. - http://www.sudzibas.lv/complaints/wwwhostelv-c14328.html - sūdzība par hoste.lv 03.03.2011. - http://www.sudzibas.lv/complaints/wwwarealv-c14696.html - sūdzība par Area 14.05.2011. - http://www.sudzibas.lv/complaints/wwwrimixlv-c15728.html - sūdzība par Rimix To dara pagezone.eu, uzmanieties no šiem krāpniekiem!!!

www.hoste.lv - nekvalitatīvs pakalpojums ( Komentārs)

Gadu lietojot hoste.lv pakalpojumus, nācies saskarties ar neizskaidrojamo sniegto pakalpojumu nestabilitāti! Vēl ne reizi nav atzinuši, ka problēmas būtu viņu pusē, lai gan pirms sūdzēšanās par problēmām ir veikti testi no dažādiem pieslēgumiem dažādās Latvijas pilsētās. Cenas tiešām labas, bet kvalitatīvs pakalpojums ir svarīgāks par zemo cenu. Šobrīd meklēju citu pakalpojumu sniedzēju.

www.hoste.lv - nekvalitatīvs pakalpojums ( Komentārs)

Šodien, 17.07.2011 jau vairākas stundas nevaru ieiet savā cPanelī, un pati hoste.lv lapa nedarbojas. Mana mājaslapa, par laimi, darbojas.

www.hoste.lv - nekvalitatīvs pakalpojums ( Komentārs)

Man ar nav bijušu lielo problēmu, un ja kāda ir bijusi, tad max. 1 dienas laikā ir atrisināta. Hoste.lv lietoju jau nepilnus 2 gadus.

www.hoste.lv - nekvalitatīvs pakalpojums ( Komentārs)

Neviena majas lapa nedarbojas kas bija izvietota uz hoste.lv domenu 27.04.2011. Kaut kads sviests ja nevar savest kartiba savu saimniecibu veselas dienas garuma, ka ari nekadi bridinajumi ka tiks partraukta servera darbiba nebija izzinota. Pilnigs diletantisms!

www.hoste.lv - nekvalitatīvs pakalpojums ( Komentārs)

Nu pašlaik šodien neiet viņu pašu mājas lapa, ar cenu viss ir ok, par ātrumu arī sūdzēties nevar, bet klientu atbalsts gan ir super švaks, kā jau visām Latvijas hostinga firmām, tas ir viņu lielākais mīnus, un mani uztrauc tas ka samaksāju savu rēķinu pirms lieldienām par jaunu kontu un nevaru piekļūt un mājas lapa apmērma diennakti neiet www.hoste.lv nezinu par ko tas liecina..

www.hoste.lv - nekvalitatīvs pakalpojums ( Komentārs)

Nezinu, ko jūs lietojiet, bet hoste ir labākā hostinga firma Latvijā ar kuru līdz šim esmu strādās. Support atbild uzreiz 5min laikā un arī downtime neesmu novērojis. Vairāk izskatās pēc tā, ka konkurenti cenšas nomelnot labu servisu un hostingu.

www.hoste.lv - nekvalitatīvs pakalpojums ( Komentārs)

Piekritu ka naudai jāpaliek Latvijā. Bet hoste.lv supportam ir jāmācas strādāt. Jau divas nedēļās nevar atrisināt zināmo, principā, tehnisko problēmu ar CPANEL. Es jau viņiem uzrakstīju, ko un kur nokonfigurēt - tas jau ir smieklīgs, ka klienti risina savas problēmas paši, bet administrācija arī dotu instrukciju nevar izpildīt. Līdz ar to domāju griezties tiesā - tad lai tikai pamēģina neatdot naudu. Ja kāds vēlas pievienoties, rakstiet uz e-pastu. Šeit jau nevis tie 30 lati svarīgi, bet princips: nevajag pievadāt sūdu, reklamējot to ka fantastisko piedāvājumu

www.hoste.lv - nekvalitatīvs pakalpojums ( Komentārs)

kurš serveri tur dzīvoklī ibio? :D Hoste baigaa hgoste VID vinjus vajag iebiidiit.

www.hoste.lv - nekvalitatīvs pakalpojums ( Komentārs)

Turas čaļi, nepadodas! Hoste vislabākie!

www.hoste.lv - nekvalitatīvs pakalpojums ( Komentārs)

Kāpēc maksāt 7$ kaut kādam hostingam Amerikā, kuru nevar ne sazvanīt ne arī uz e-pastiem normāli atbild. Tad jau labāk par 1Ls paņemu hoste.lv un dzīvoju laimīgs. Varu teikt tikai labu par šo hostingu un neticu tam sliktajam, kas tur sarakstīts jo problēmas man ar viņiem nav bijušas.

www.hoste.lv - nekvalitatīvs pakalpojums ( Komentārs)

Edgar un Jāni! Vēlos Jūs informēt, ka Jums nav piekļuves sudzibas.lv lietotāju datubāzei (es ļoti ceru) un līdz ar to, arī IP adresei. Šāda datu iegūšana būtu krimināli sodāms pārkāpums un neviens topošais hostinga pakalpojumu klients, nav tik dumjš, lai nesaprastu, ka Jums nevar būt piekļuve sveša vortāla IP adresēm. Ļoti oriģināls gājiens. Tā vietā, lai objektīvi raksturotu situāciju, Jūs man piedēvējāt konkurenta statusu. Tikko, starp citu, meklēju mājaslapas uzturētāja pakalpojumus. Un...

www.hoste.lv - nekvalitatīvs pakalpojums ( Komentārs)

Hoste ir ļoti labs serviss, viss te ir meli un tiek izvērsta nomelnošanas kampaņa!!!

hostings - nekvalitativs pakalpojums ( Komentārs)

Nu nez vai var piekrist sūdzības rakstītājam...arī es biju hostinga meklējumos, jau nedēļu lietoju area pakalpojumu(nav ne mazāko sūdzību + cilvēki palīdzēja visu sakārtot un izskaidrot, jo pats neesmu nekāds datorģēnijs) iepriekš man bija gan nano.lv, gan hoste.lv, kas ir pilnīgi nožēlojami kaktu kantori - supportu sazvanīt nevar, ja arī kādreiz tas izdodās, tad fonā kliedz bērns vai kas tamlīdzīgs...un kas tie par pieminētajiem 7 latiem? ceru, ka tas domāts kā gada maksa?