www.sudzibas.lv Caviar Agency Negodīgs darba devējs

Caviar Agency - Negodīgs darba devējs

Sveiki!
Vēlos Jūs brīdināt, ja izvēlaties darbā iekārtošanas aģentūras "Caviar Agency" pakalpojumus, tad lūdzu nebrauciet strādāt uz Vāciju par kurjeru pie darba devēja, vārdā Armands Legzdiņš.
Šeit būs mana personīgā, negatīvā pieredze.
Apmēram pirms diviem mēnešiem, izmantojot Caviar pakalpojumus, devos strādāt pie augstāk minētā darba devēja. Sāksim ar to, ka Latvijā, aģenturā tika solīts ( viss uz papīra) ka dzīvošana tiek nodrošināta un par to būs jāmaksā 250 eiro mēnesī. Darba vieta būšot Minhenē. Papīrus darba devējs palīdzēšot nokārtot. (pierakstu, bankas kontu utt) Sākumā aizbraucu un viss arī tā ir, bet par dzīvošanas apstākļiem nerunāsim, summa nav liela. Sāku strādāt, bet pēc 2 nedēļām jau parādās pirmās problēmas. Pieraksta vēl nav, konta nav. darba devējam ir kaut kādas nesaskaņas ar lielo priekšniecību un tāpēc jāpārvācas strādāt uz Vācijas vidieni , Ilmenau. Ok, tiek solīts, ka tur par tādu summu 250 eiro būs normāli dzīves apstākļi, viss būšot labāk. Visa apakšfirma tagad pārceļas uz Ilmenau. Ieliek mūs dzīvot viesu namā. Un saka, ka steidzīgi jāmeklē pašiem sava dzīves vieta. Kas savukārt nav tik vienkārši, jo algas vēl nav saņemtas, kontu nav, nekā nav. Turpinām strādāt, mēnesi tur nodzīvojam un par to no visiem atvilka 700 eiro. Līgumā nekas tāds nebija minēts. Cilvēki, kas aizgāja no šī darba devēja algu vispār nesaņēma. Tika pateikts, ka par dzīvošanu tiek atvilkts, mašīnu bojājumiem un tml. Piemetināšu, ka mašīnas bija aprīkotas ar nobraukātam vissezonas riepām, kurām protektors knapi iekļaujas atļautajā. Sniegs, ziema, darba apjoms liels. Bet par to nav runa, strādāt nav problēma, bet ja par to godīgi nesamaksā. Atrod jebkādu veidu kā nesamaksāt, vai samaksāt pēc iespējas mazāk. Cilvēkiem liek par savu naudu liet degvielu, jo Legzdiņa kungam ir problēmas un nav naudas. Cilvēki iet prom, bet aģentūra sūta jaunus cilvēkus neskatoties uz to, ka cilvēki ir zvanījuši un teikuši lai to nedara. Kad aģentūra piezvana darba devējam tiek sastāstīts,ka visi strādnieki, kam ir problēmas vai nu nestrādā vai ir zagļi utt. Respektīvi pilnīgs bardaks un laimīgi pie šī darba devēja nebūsiet. Neesmu kārtējais čīkstētājs, sūdzību rakstu pirmo reizi, jo redzēju, kas tur notiek un nevēlos, lai tādi darboņi turpinātu iedzīvoties uz godīgu cilvēku naudu.
Paldies, ceru, ka būšu kādam palīdzējis izvairīties no liekām problēmām.

K

C cvazdvb 17.03.2014

ari es aizbraucu no sii kantora pirms pusgada, un pilnigi tas pats, tikai ne pie legzdina, bet caur irinu . pastradaju fabrikaa 2.5 nedelas, un pec tam man piedavaja tiriit klozetus.neiesaku nevienam. samaksaju tos pasus 500 euro, un par hosteli, 700 eu.nebrauciet, uzmetiis juus.